doee77

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Kallos Kjmn Hidratáló Krémtusfürdő Mandarin Illattal

Kallos Kjmn Hidratáló Krémtusfürdő Mandarin Illattal
2012. július 11.

Bár a Kallos termékek ára nagyon kedvező, erre a tusfürdőre sajnos nem igazán tudok 3 csillagnál többet adni. A (továbbra is) nagyon pozitív hajápoló-élményeken, árakon és a "hazai" címkén felbátorodva vettem meg, a képen láthatónál jóval kisebb kiszerelésben-szerencsére. A flakonból szaglászott kellemes illat a bőrön nekem elég sok - túl édes, túl mű. Dús habról egyáltalán nem beszélhetünk. Kissé szárítja is a bőröm. A kedvem nem vette el, nyáron úgyis sok tusfürdő fogy, de nem fogom újra venni.

Catrice Revoltaire Körömlakk

Catrice Revoltaire Körömlakk
2012. július 1.

Nekem is a második szín van meg - korábban nem használtam ezt a márkát, viszont ez a banánzöld szín csak itt volt. A szín szép, de az ecset nagyon bumfordi, nekem a lakk maga is sűrű, nem terül szépen... ( a két réteg nekem viszont elég volt, és alapozó lakkal egy fokkal jobb a helyzet) nem olyan drága lakk, a tartóssága is oké, de nekem egy kicsit csalódás volt.

Ebelin Wellness Acetonmentes Körömlakklemosó

Ebelin Wellness Acetonmentes Körömlakklemosó
2012. július 1.

Átlagos, működő körömlakklemosó, (sokfélét kipróbáltam már, nekem egyiknél sem volt hatalmas átütő érzésem.. :) ) - én nagyon szeretem a pumpás, praktikus adagolót, régóta használom!

Oriflame Giordani Gold Frézia Körömlakk

Oriflame Giordani Gold Frézia Körömlakk
2012. június 14.

Csatlakozom - szép szín, közepes fedés, alapozó-lakkal és anélkül is gyors lepattogzás. Az árát sajnos nem érte meg, pedig egyébként nagyon szép, mutatós termék.

Yves Rocher Sebo Specific 2 en 1 Demaquillant + Lotion Anti-Imperfections

Yves Rocher Sebo Specific 2 en 1 Demaquillant + Lotion Anti-Imperfections
2012. június 14.

Kb. két éve vettem meg, és kaptam mellé még egyet, úgyhogy fél évig sikerült használnom... :) Kellemes, frissítő az illata, és érdekes, de nekem működő volt ez a zselésebb állag. Napi egyszeri használatnál több nekem is szárította a bőröm, összességében 4, mert jó kis termék, viszont én drágállom, feleennyiért is lehet venni remek arctisztító tonikot - nekem nem volt sajnos ez a termék annyival extrább.

Yves Rocher Jardins du Monde Fleur de Lotus du Laos

Yves Rocher Jardins du Monde Fleur de Lotus du Laos
2012. június 14.

Nagyon kellemes az illata, öröm használni, a csomagolásába pedig külön szerelmes vagyok! :) Nőies, praktikus. Azonban nekem a kaliforniai mandulás verzió krémességével és kiadósságával nem veszi fel a versenyt. Ahhoz képest 4, egyébként 5.

Kallos Placenta Hajpakoló Krém Növényi Kivonattal

Kallos Placenta Hajpakoló Krém Növényi Kivonattal
2012. június 14.

Mostanában kezdtem több év kihagyás után újra barátkozni a Kallos termékekkel, és eddig igen kellemes élmények értek! :) A Placenta hajpakolástól látványosan- érezhetően puha és könnyen fésülhető lett a hajam, kíváncsi vagyok, milyen lesz hosszútávon, de első tégely után (ami volt 275.- forint... ... :) ) nekem 5*! Az illata pedig nem zavar... lehet, hogy felrakáskor töményebb, de ha alaposan kimosom, a megszárított hajon egyáltalán nem túlzó és nem is kellemetlen - nekem legalábbis. :) Érdekes módon nekem egy kifejezetten "ártalmatlan", szilikonmentes készítménytől kezdett el durván zsírosodni a hajam, amit úgy fél év volt kikezelgetni, azóta őszintén szólva nem hatódom meg attól, ha valami szilikonmentes, így itt sem annyira környékez az ájulás az összetevők miatt.

NYC Körömerősítő Körömlakk

NYC Körömerősítő Körömlakk
2012. június 4.

Nekem a körömerősítős átlátszó van meg. Hát olyan is-is. Egész jól "összefogja" a köröm felületét, (ami elég fontos az olyanoknak, mint én, akinek hajlamos bármilyen vitaminkúra mellett is töredezni, lemezesedni), viszont nem túl tartós, és ha véletlenül vastagabban viszed fel, akkor zselésedik, és alig akar megszáradni. Az ára 600 forint, ami átlagos, ennyit megér, és ha kb-2-naponta újrakeni az ember, akkor szinten tartja, kicsit javítja is a helyzetet.

NYC Show Time Szempillaspirál

NYC Show Time Szempillaspirál
2012. június 4.

Nekem elég jól fennmaradt strandolásnál a vízálló verzió, és az ára is nagyon baráti, nem sokkol, ha netán ottfelejted valahol a strandon vagy a kishúgod kisminkeli vele az összes babáját, de egyébként... hát nem egy szuper szempillaspirál. Rendes napi használatra sosem venném, nem fed intenzíven, se nem dúsít, se nem hosszít, de nyaralásra olcsón minimum medence - sminkhez használható. :)

Nivea Calm & Care Golyós Dezodor

Nivea Calm & Care Golyós Dezodor
2012. június 4.

Nagy kedvencem volt az illat és állaga miatt, a bőrömet kicsit ténylegy nyugtatta, sokáig vettem rendszeresen. Amiért áttértem más termékre, mert egyre drágább lett, viszont ezzel arányosan egyre kevésbé éreztem hatékonynak. Az biztos, hogy az ígért 24 órát hírből sem közelíti meg, főleg nyáron, ezt leszámítva rövidebb távon jó kis termék.