Dokamercedesz24

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Tápláló Krém-Olaj

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Tápláló Krém-Olaj
2020. június 26.

Az illlata isteni, mint a többi terméknek. Mindig használom hajszaritas előtt vizes hajon, könnyű utána kifesulni és "csúszik" a hajam. Sprőd, száraz hajra megmentő🙂

Garnier Botanic Therapy Hajpakolás Ricinus- és Mandulaolajjal

Garnier Botanic Therapy Hajpakolás Ricinus- és Mandulaolajjal
2020. június 26.

Sajnos kicsit drágállom és hamar is elfogy, de ezért nem vonok le pontot, mert csodapakolás. A hajam a legeslegpuhább lesz utána az illata pedig napokig megmarad a hajambam. És a legjobb hogy végre alig törik a hajam.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam
2020. június 26.

Az egész termékcsalád maga a csoda, na de a balzsamról: az illata elsősorban isteni. Több napig is érződik hajmosás után. Puhítja, simítja a hajam, ennél több nem is kell. Tökéletes 👌

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2020. június 26.

Jövök felpontozni, ugyanis több mint egy éve használom már a terméket, természetesen néha mással felváltva, hogy ne szokjon hozzá a hajam. Nos a sampon kicsit sűrű állagú, több kell belőle mint egy átlagos samponból. A hajam nagyon jól puhítja, jól tisztít. Külön pont, hogy szilikonmentes termék, és igen ha kitartóan használod növesztő hatása is van😊

Kallos Gogo Ezüst Reflex Sampon

Kallos Gogo Ezüst Reflex Sampon
2020. június 16.

300 Ft-ért vettem ezért nem fűztem hozzá nagy reményt, de azt kell mondjam, hogy tökéletes😊 szép szürke lett a hajam, mindenféle lila tónus nélkül.

Love Beauty and Planet Testápoló Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Testápoló Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2020. június 14.

Soha nem volt még olyan női tusfürdő és testápoló aminek az illata megmaradt volna. DE ezt még másnap is érzem! Figyelemfelkeltő a csomagolása és az összetevői gyönyörűek! Drágának találom, de akció keretében érdemes bevásárolni.

Himalája Sószappan

Himalája Sószappan
2020. május 28.

Itteni véleményekre vettem meg és egy másik szappannal felváltva használom (azt este, ezt reggel) nemtudom pontosan melyik tette, de babapopsi arcom lett a zsíros, mitesszeres és pattanásra hajlamos arcbőrömből. Én úgy használom, hogy bevizezem az arcom, majd a sótömböt is egy kicsit és átsimogatom vele többször is az arcom. Nekem nem karcol, radírozó hatása van. Valóban nagyon csíp, de maximum 5 percig. Én megvárom míg rászárad az arcomra aztán lemosom. Biztos sokáig elég lesz mivel nagy a tömb és nagyon megéri. Nekem csodaszer

Varga Gyógynövényes Koffein Sampon

Varga Gyógynövényes Koffein Sampon
2020. május 25.

Tökéletes ez a sampon. Már egy ideje figyelek a natúr összetevőkre és a szilikonmentességre. Én a zöld Varga sampont használtam ezelőtt, de úgy érzem hogy ez ad nekem még egy kis pluszt a hajamnak. Hogy növeszti e? Biztos segít, rengeteg új babahajam lett az biztos. Valószínűleg ő is közrejátszik, de ezt nem tudom meg pontosan mert sokféle dolgot szedek még a hajam növesztése érdekében.

dr. Organic Teafaolajos Szappan

dr. Organic Teafaolajos Szappan
2020. május 24.

Minden este használom fürdés után az arcomra. Néha hagyom rá is száradni és utána mosom le. Maga a csoda😍 nekem zsíros, mitesszeres bőröm van néha pattanások is előjönnek de szépen helyreteszi őket. Már 2 hete használom, minden este és a bőröm nem zsírosodik. A mitesszereket és a pattanásokat is szépen összehúzza. Én próbáltam már mindenféle kenceficét az arcomra, de jobb a natúr dolgokkal foglalkozni. 5*

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2020. május 15.

Már a 2. Tubussal veszem, nagyon elégedett vagyok vele. (1 tubus nekem egy évig is elég) Ahogy én használom: zuhanyzás végén egy borsószemnyit felviszek az ujjaimra és szépen leszedi a sminket, plusz nagyon szépen tisztít. (szembe kerülve viszont csíp) Tetszik a mindenmentessége. Nagyon minimalisan szárít, ami az én zsíros bőrömnek tökéletes.