Dokamercedesz24

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Varga Gyógynövényes Koffein Sampon

Varga Gyógynövényes Koffein Sampon
2020. május 25.

Tökéletes ez a sampon. Már egy ideje figyelek a natúr összetevőkre és a szilikonmentességre. Én a zöld Varga sampont használtam ezelőtt, de úgy érzem hogy ez ad nekem még egy kis pluszt a hajamnak. Hogy növeszti e? Biztos segít, rengeteg új babahajam lett az biztos. Valószínűleg ő is közrejátszik, de ezt nem tudom meg pontosan mert sokféle dolgot szedek még a hajam növesztése érdekében.

dr. Organic Teafaolajos Szappan

dr. Organic Teafaolajos Szappan
2020. május 24.

Minden este használom fürdés után az arcomra. Néha hagyom rá is száradni és utána mosom le. Maga a csoda😍 nekem zsíros, mitesszeres bőröm van néha pattanások is előjönnek de szépen helyreteszi őket. Már 2 hete használom, minden este és a bőröm nem zsírosodik. A mitesszereket és a pattanásokat is szépen összehúzza. Én próbáltam már mindenféle kenceficét az arcomra, de jobb a natúr dolgokkal foglalkozni. 5*

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2020. május 15.

Már a 2. Tubussal veszem, nagyon elégedett vagyok vele. (1 tubus nekem egy évig is elég) Ahogy én használom: zuhanyzás végén egy borsószemnyit felviszek az ujjaimra és szépen leszedi a sminket, plusz nagyon szépen tisztít. (szembe kerülve viszont csíp) Tetszik a mindenmentessége. Nagyon minimalisan szárít, ami az én zsíros bőrömnek tökéletes.

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2020. május 13.

Best of termék. Minden este vastagon bekenem a kezeimet, nagyon hidratálak lesznek reggelre. Azért vettem meg mert majdnem cserepedő kezeim voltak és jókat olvastam róla, valóban hatásos.

Ombia Sensitive Ajakápoló

Ombia Sensitive Ajakápoló
2020. május 13.

Nekem ez a tökéletes! Mindent próbáltam már: Carmex, himalaya, labello, balea.. Bármi, de nekem ez vált be. Nagyon szép összetevői vannak. Teljesen véletlenül jutottam hozzá, mikor egy nap nem vittem magammal ajakápolót és gyorsan be kellett ugranom valahova egyért. Őt választottam, a legjobb döntés volt! 😊

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2020. május 11.

Már nem ez az első alkalom hogy újraveszem.
Olcsó de nagyszerű. Felgyorsítja a hajnövekedést, új babahajakat fedezek fel. Nagy étvágyam lesz tőle de ez elnézhető.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2020. május 10.

Az elején nem szívesen nyúltam ehhez a spirálhoz, mert olyan kis gagyi kinézete van de végül azt vettem észre hogy, mindig ehhez a spirálhoz nyúlok. Nem lehet elrontani. Tökéletes. Fekete, íveli a pillákat,szétválasztja és még tartós is.

Eveline Cosmetics SOS Lash Booster

Eveline Cosmetics SOS Lash Booster
2020. május 10.

Már 2 hónapja használom. Minden este felkenem 2 rétegben. Alapvetően hosszúak a pilláim, de a szempillaspirálok miatt hullogattak mostanában. A karantén alatt nem sminkeltem, sőt volt hogy nappalra is felkentem, senkit sem zavart. Én egy kicsit csaltam is vele, hiszen csepegtettem bele egy kis argánolajat, ricinusolajat meg egy kis E-vitamint is. Teszi a dolgát, nagyon szép hosszú pilláim vannak, és ami főleg feltűnt hogy az alsó "sor" rengeteget nőtt, és nagyon bedúsultak. Aránylag az összetevői is szépek, nem drága és biztos újravevős lesz, itthon pedig csalok bele még olajokat.😊

Alverde Lash Boost Primer

Alverde Lash Boost Primer
2020. május 10.

Ha ezt felkenem, bármelyik spirál után műszempilla hatást érek el. Nagyon durva, hatásos cucc😊

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2020. május 10.

Nagyon nagyon tartós, nagyon kedvező áron és szép színe is van. Bármelyik drágább spirált is körözi. Többszöri újravevős már!