Dokamercedesz24

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Balea Professional Oil Repair Intenzív Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Intenzív Hajolaj
2020. május 10.

Évek óta ez a mindenem, nem is tudom, hogy nem írtam róla véleményt még eddig, a régi csomagolása óta használom már nagyon sok éve. Ez a kis csoda megmenti a hajam. Nagyon jó sűrű állaga van amit elvárok egy hajolajtól, az illata levesz a lábamról.😍 Más olajokat is használok néha mellette, de szárazon ez a legeslegjobb👌

Balea Professional More Blond Sampon

Balea Professional More Blond Sampon
2020. január 20.

Nem gondoltam hogy egy pár száz forintos sampon fogja helyretenni a hennától vöröslő hajam, ami eredetileg szőke. Igaz, egy évig folyamatosan kellett használnom, de az eredmény magáért beszél pedig azóta nem festegettem semmilyen szőke festékkel. Végre újra szőke hajam van, igaz néhol egy kis vöröses beütéssel de ez a legkevesebb. Nagyon olcsó, illatán érződik hogy hidrogénes, de nem zavaró, a dolgát pedig teszi. Néha rajta is hagyom a hajon hogy jobban szőkítsen. Előfordulhat sárgás beütés, de tudja orvosolni a hamvasitó sampon. Balzsamjával együtt használom 5*-ös mindkettő. 😊

Rimmel Scandaleyes Lycra Flex Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Lycra Flex Szempillaspirál
2019. december 24.

Csomagolás: maga a csomagolás nem fogna meg, de nem rossz.
Kefe: keféje nagyon hatalmas, eleinte megijedtem tőle, de sűrű, nem szilikonos keféje van, és nem visz fel túl sok festéket, hanem pont annyit amennyire szükségünk van.
Festék: pont elég sűrűségű es elég fekete színe van, dús, göndör, nagyon fekete pillákat csinál, na és a legjobb!!! NEM PEREG semmiféleképp sem!
Biztosan újraveszem, nagyon megszerettem:)

Essence I Need A Miracle! Erősítő és Dúsító Szempillaspirál

Essence I Need A Miracle! Erősítő és Dúsító Szempillaspirál
2019. december 13.

Csomagolás: nagyon aranyos csomagolása van, de nem fogna meg csak úgy ha drogériába mennék.
Kefe: nem szilikonos, sűrű, puha szálak. imádom az ilyen földimogyoró alakú kefét szoval ez egyértelműen plusz pont és pont elég mennyiségű festéket vesz fel.
Festék: olyan krémes fajta, nagyon fekete, dús és hosszú pillákat eredményez, majdnem drámai a hatás. Napvégére picit potyog, de én mindig az ár-érték arányt nézem és ebben az esetben ez teljesen elfogadható, lehetséges hogy újraveszem😊

Bioeel Ricinus Plus Ricinusolaj A-vitaminnal

Bioeel Ricinus Plus Ricinusolaj A-vitaminnal
2019. december 11.

Csodákat csinál a szempilláimmal! Szeptember óta használom folyamatosan és dupla akkora pilláim lettek, pedig eleve nincsenek kis pilláim! Jó látni spirálozás közben hogy a szőke pilláim mennyire megerősödtek, dúsabbak és hosszabbak lettek. Persze minden este használni kell a látványos eredményért. Még továbbra is használni fogom, nekem nagyon megéri😊

Bourjois Volume Reveal Szempillaspirál

Bourjois Volume Reveal Szempillaspirál
2019. december 7.

Ára: 3899 Ft
Csomagolás: 10/10 elég komoly csomagolása van, egy 3×os nagyítású tükörrel ami praktikus is lehet.
Kefe: 10/6 a keféje szilikonos, picit durva, sűrű szálakkal, nem nagy. Nem vesz fel sok festéket, nem kell lehúzgálni.
Festék: 10/5 sűrűbb fajta, nem túl fekete. Aránylag szép dús, nem túl hosszú pillák, de nem elég volumen, nem tartós sajnos (délutánra semmi nem marad szinte) még bázis spriállal sem. (főleg árához viszonyítva)

Gliss Kur Oil Nutritive Folyékony Hajvégápoló

Gliss Kur Oil Nutritive Folyékony Hajvégápoló
2019. december 2.

Nagyon jooo😍 kedvencem, szárítás előtt törölköző száraz hajvégre rakenem a hajam pedig mindig puha és fényes lesz utána. Megmenti az ollotol is az biztos, évek óta használom, nagyon bevállt termek.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2019. november 28.

Én próbálkoztam vele, de nem lehet. Nagyon nagy, sűrű kefeje van. Dusitasban tényleg jeleskedik, de hosszitasban nem. Nem elég fekete, könnyen lejön. Csak a dúsítása miatt adok 3 pontot és amiatt mert az Avonnak jó spiráljai vannak, de sajnos ez nem vált be.

Uptade: magában még mindig nem jó, de egy hosszító spirál után feltéve WOW😍 akkor viszont műszempilla hatása van, ezért 4*ot kap

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. november 26.

Tulajdonképpen nem ezért a spirálért indultam a drogériába, de jó hogy ezt vettem meg. Egyik kedvenc spirálommá nőtte ki magát és nagyon ajánlom: nagy fekete pillákat csinál és egyáltalán nem potyog, meleg vízzel könnyen lejön. Csak ajánlani tudom:)

Max Factor Dark Magic Szempillaspirál

Max Factor Dark Magic Szempillaspirál
2019. november 21.

Nos, jöttem kicsit felpontozni:) igazából utáltam eleinte, bár nem mondanám hogy azóta száradt volna be a festék de valahogy mégis jobban tudok vele dolgozni. Ha olyan helyre megyek vagy tudom hogy olyan napom lesz amikor egy iszonyat tartós spirál kell akkor erre szavazok. Nem egy hétköznapi spirál az biztos, egyebként átlagos, koromfekete pillákat csinál, nem rossz:)