Dokamercedesz24

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2019. november 20.

Szárazon rakok egy jó nagy adagot a hajra, nagyon jót tesz neki, puhítja, egyenesiti és fényessé teszi. A legjobb hajpakolás. Az ára pedig nagyon kedvező

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál
2019. november 16.

Szóval ez A SZEMPILLASPIRÁL. Nemtudtam, hogy ennyit kellesz várnom rá. Egyébként jobban preferálom a nem szilikon kefés spirálomkat, de ez letarol mindent, csodálatos. Erős fekete színe van és nagyszerűen hosszítja és dúsítja a pillákat, igazán tartós, jól lemosható. Nekem teljesen meg éri az árát mert végre megtaláltam AZ IGAZIT:) kedvenceim a Bourjois spirálok, megéri őket használni:)

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2019. november 14.

Annyira nagy örömmel mentem a drogériába megvenni teljes áron ezt a spirált (mind tudjuk nem valami olcsó) a kapott jó vélemények miatt, de sajnos nem tudok róla csak két jó véleményt mondani az is csak annyi hogy elég erős fekete színe van és tartós, egyébként semmire nem jó: rengeteg festéket vesz fel, és még a póklábhatástól is rosszabb ilyen hullámos pillákat csinál. Sajnos szörnyű, az 1000Ft-os szempillaspirálok sokkal többet tudnak.

Rdel Young Never Seen Before Mascara

Rdel Young Never Seen Before Mascara
2019. október 19.

Ár-érték arányban közel az egyik legjobb szempillaspirál:) csupán 1000Ft-ért olyan pillákat varázsol hogy az hihetetlen: hosszúak és dúsak. 8 óra után már egy kicsit potyog de ezt természetesen ennyi pénzért belefér. Biztos újravevős lesz:)

Eveline Cosmetics Volume Celebrity Szempillaspirál

Eveline Cosmetics Volume Celebrity Szempillaspirál
2019. október 10.

Tényleg egy jó spirál, hosszít, dusit és olcsósága ellenére is lekorozi a drágább spiralokat, egész nap tartós marad. Újravevős lesz😊

Rimmel Wonder’Full Szempillaspirál Argánolajjal Extreme Black

Rimmel Wonder’Full Szempillaspirál Argánolajjal Extreme Black
2019. október 2.

Még szerencse hogy ajándékba kaptam, ugyanis, biztos nem venném meg, teljes pénzkidobás. Hatalmas nagy keféje van amit nehéz kezelni. Nem olyan extra fekete mint ahogy ígérte, dúsít, de semmi mást nem nyújt. Nap végére meg abszolút nem marad semmi sem belőle.

Bourjois Volume Glamour Push Up Mascara Ultra Black Edition

Bourjois Volume Glamour Push Up Mascara Ultra Black Edition
2019. szeptember 30.

Hatalmas nagy pillákat varázsol és 700 Forintért jutottam hozzá. Nagyon örülök neki. A Bourjois spiralok a kedvenceim lettek, csak ajnalni tudom.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2019. szeptember 19.

Egyik kedvenc spirálom, az elején egy picit sok terméket vitt fel, de mostmár egyre jobb. Nagyon szépen kiemeli a pillákat és ami a legjobb hogy tényleg nagyon fekete. Biztos újravevős lesz😍

Avon Luxe Szempillaspirál

Avon Luxe Szempillaspirál
2019. szeptember 13.

A valaha használt legjobb spirálom! 😍 Őszintén szerelmes vagyok belé. Eddig a drága L'Oréalok nyűgöztek le, de mostmár ez a spirál túlszárnyalja őket. Olcsó és tökéletes. Egész nap fentmarad épségben és hihetetlen hosszú pillákat eredményez, imádom!!!

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2019. augusztus 29.

Egyik kedvenc spiralom! Amellett, hogy szép ívelt pillakat kapok még egyszerű is a felvitele. Nekem abszolút bevállt, L'Oréal-os spiralok közt az egyik legjobb, csak ajánlani tudom.