Dolorin

Regisztráció dátuma: 2018. február 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Atoderm Ajakápoló Balzsam

Bioderma Atoderm Ajakápoló Balzsam
2019. május 6.

Egyik napról a másikra szét repedezett a szám és a felső ajkam felett szinte hámlott a bőr. Patikában vettem és nagyjából egy hét alatt helyre hozta az ajkaimat. Azóta csak hetente egyszer használom lefekvés előtt. Nagyon kevés kell belőle, így sokáig kitart. Tetszik, hogy illatanyag mentes. Újra fogom venni, ha elfogyott.

Bioderma Hydrabio H2O Arc- és Sminklemosó

Bioderma Hydrabio H2O Arc- és Sminklemosó
2019. május 6.

Lassan 8 hónapja használom. Olyan lemosót kerestem ami nem zsírosítja a bőrömet. Nagyon szépen tisztít, a vízálló sminket is tökéletesen leszedi és nem irritálja a szemem.

Nelly Aqua Nelly Hajhab Göndör, Hullámos Hajra

Nelly Aqua Nelly Hajhab Göndör, Hullámos Hajra
2019. május 6.

Itt olvasott vélemények alapján vásároltam meg. Nem csalódtam. Vékony szálú, hullámos hajam van. A hab segítségével szép loknis lesz a hajam, nem nehezíti el és nem tapad össze az illata is kellemes. Csak ajánlani tudom.

Joico Moisture Recovery Sampon

Joico Moisture Recovery Sampon
2018. február 9.

Nagyon szeretem. Durván száraz a hajam és töredezett. Már az első mosásnál érezhető volt a hajam puhasága és nem utolsó sorban ki is tudom fésülni. Szárítás után is selymes, puha marad a hajam nem nehezíti el. Zsírosodó volt a hajam, de mióta ezt használom elég 4 naponta hajat mosnom 2 helyett.

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2018. február 9.

Az itt olvasott vélemények alapján vásároltam. Meg vagyok vele elégedve. Törölköző száraz hajra szoktam felvinni.Vékony szálú, száraz hajamat nem nehezíti el és nem is lesz tőle zsíros más olajokkal ellentétben. A göndör fürtjeimet is szépen kiemeli. Eleinte irritált az illata, de mostanra megkedveltem. Újra fogom venni.

Balea Glanz Gel Wax

Balea Glanz Gel Wax
2018. február 9.

Az itteni vélemények alapján vettem. Nekem nem vált be. Félhosszú, vékony szálú hajam van. Elnehezítette és zsírosodott tőle a hajam. Nem volt tartós. Oda adtam Anyukámnak és neki tökéletesen bevált, azóta már újra is vette. Ezért a 4 csillag, amúgy 1-et adnék.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2018. február 9.

Két hajmosás között tökéletes megoldás. Az ára is jó. Az illata nekem kicsit erős,de egy nyitott ajtó/ablak segít a helyzeten. Ha elfogyott újra veszem.

Rimmel Wonder'full Vízálló Szempilaspirál

Rimmel Wonder'full Vízálló Szempilaspirál
2018. február 9.

A legrosszabb szempillaspirál. Kár volt pénzt adni érte.Szerencse,hogy akciósan vettem.

Estée Lauder Pure Color Envy Defining Eyeshadow Wet/Dry

Estée Lauder Pure Color Envy Defining Eyeshadow Wet/Dry
2018. február 9.

Nagyon szeretem. Jól pigmentált, könnyen felvihető applikátorral és ecsettel egyaránt. Nem gyűlik össze a szemhéjon és egész nap tart. Az ára valóban drága, de megéri.

Lancôme Grandiôse Liner

Lancôme Grandiôse Liner
2018. február 9.

A legjobb tus amit eddig használtam. Sajnáltam érte ennyi pénzt adni, de megéri. Szép intenzív színe van. Könnyen használható a kialakítása miatt.Vékony és vastag vonalat is lehet vele húzni. Egész nap fent marad, nem pereg, nem kenődik el. Amikor elfogy majd újra fogom venni.