Doma

Regisztráció dátuma: 2012. november 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Málnás Folyékony Szappan

Balea Málnás Folyékony Szappan
2013. április 29.

Nagyon finom és tartós az illata, de iszonyatosan szárít.

Alverde Epres Szappan

Alverde Epres Szappan
2013. március 16.

Én nagyon megszerettem ezt a szappant. Egyátalán nem szárítja a bőröm, sőt mióta használom sokkal puhább is lett. Krémes, jól habzik. Mások írták, hogy elszínezte a fürdőkádat, meg hogy morzsolódott, de nekem semmi ilyen gondom nincs vele. Nem is repedezett meg, mint sok más szappan. Az illatát valóban nem érezni sokáig, de a sok jó tulajdonsága mellett szerintem ez lényegtelen is. Árban is jobban megéri, mert amíg ebből elhasználok egyet, addig legalább kettő tusfürdőt locsolnék el.

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)
2013. január 30.

Nekem még egy maszk sem művelt csodát a bőrömmel, szóval ez sem. Az viszont igaz, hogy puha lett a bőröm és a pórusokat is összehúzta, de egyátalán nem szárított. Egyszer-egyszer jó érzés felrakni, de nagyon nagy hatást nem kell várni tőle.

Alterra Pflegeöl Granatapfel & Avocado

Alterra Pflegeöl Granatapfel & Avocado
2013. január 30.

Egész jól hidratált, de azért volt már ennél jobb testápolóm. Elég vizes az állaga, meg sokat is kellett kenni belőle, hogy legyen hatása. Viszont az illatát nagyon szerettem: nagyon különleges, kicsit keserű illata van- ha lehet ilyet írni. Annyira azért nem győzött meg, ezért csak egy flakonnal használtam el belőle.

Alverde Intenzív Regeneráló Sampon

Alverde Intenzív Regeneráló Sampon
2013. január 30.

Nekem ez az első bio samponom, ami jó habzik- meg is lepődtem, hogy mennyire jól- és nem kellett belőle többet használnom, mint ahogy vártam az eddigi tapasztalataim alapján. Kétszer mosva is teljesen jól tisztít, még talán túl jól is. A hajvégeket egy picit szárította, de az ellen meg ott van a balzsam. Nekem nem zsírosít jobban, amúgy is kénytelen vagyok két naponta megmosni a hajam...az illata olyan "egyen alverdés" illat és tök jó, hogy két nap után is érezni. Nem tudom, hogy hosszútávon milyen lesz a hatása, de egyelőre pár használat után elégedett vagyok vele.

Isana Orvosi Szappan Teafaolajjal

Isana Orvosi Szappan Teafaolajjal
2013. január 30.

Egész jó szappan: csak egy kicsit szárít, szépen lehúzza a gyulladást és meglepően jól habzik, krémes az állaga. Az illata picit fura, de nem a teafa olajra gondolok, mert azt amúgy szeretem, hanem van benne valami, amitől olyan fullasztós lesz.

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon
2013. január 27.

Régen használtam a balzsammal együtt. Nekem nagyon rossz tapasztalat volt, iszonyatosan szárított, gubancolt és ha lehet még jobban hullott tőle a hajam. A balzsam sem segített semmit, ugyanolyan szénakazal maradt. Nagy nehezen elhasználtam belőle egy flakonnal , de többé nem vettem újra.

Lush Happy Hippy Tusfürdő

Lush Happy Hippy Tusfürdő
2013. január 26.

Még régen ajándékba kaptam. Tusfürdőként egész jó volt, nem szárított, bár nem is tisztított nagyon. Samponként nagyon rosszul működött: egy nagy gubancos csomót csinált a hajamból, még jól ki is szárította egyetlen használattal, úgyhogy nem próbálkoztam vele többet. Az illata egész jó, friss és elméletileg a grapefruit olajtól származik, de mégis elég műnek tűnik.

Bali Soap Natúr Kézi Szappan - Jázmin

Bali Soap Natúr Kézi Szappan - Jázmin
2013. január 26.

Én nagyon szerettem, egyátalán nem szárított, sőt visszazsírozó hatása volt, szóval még ápolt is. A jázminos volt meg: én imádtam az illatát, bár alapból is szeretem a jázmin illatot. Tényleg kicsit drága a méretéhez képest és viszonylag hamar elfogyott, de így is olyan elégedett voltam vele, hogy többször is újravettem.

Bvlgari Omnia

Bvlgari Omnia
2013. január 25.

Szerintem ez a legfinomabb illat az Omniák közül. Nehéz eldöntenem, hogy inkább érettebb nőkön áll jól vagy fiatalabbakon is, én mindenesetre fiatalon használtam elég sokáig és nagyon jól éreztem benne magam, sokan megdícsérték és kérdezték, hogy milyen illat van rajtam, szóval lehet, hogy inkább személyiség- és nem korfüggő, hogy kinek ideális. Nagyon finom melegségérzetet keltő, fűszeres, szantálos illata van, ezért én akkor is állandóan szagolgattam, ha éppen nem fújtam magamra. Éppen jó arányban feltűnő, kirívó és barátságos, otthonos, szerethető illat. A tartóssága is 5-ös, egész nap érezni lehetett és nem kellett sokat fújni egyszerre. Nálam összeségében is 5.