Doma

Regisztráció dátuma: 2012. november 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Enzborn Holt-Tengeri Kézápoló Balzsam

Enzborn Holt-Tengeri Kézápoló Balzsam
2013. január 24.

Kissé vizes állagú, de gyorsan beszívódik. Egészen puha lesz tőle a bőr, de semmi extra. Az illata viszont nagyon bejön; olyan jó patikaszaga van. Tetszik, mert tisztaságérzetem lesz tőle.

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2013. január 22.

Ez tényleg egy csodaszer! Soha semmitől nem csillogott még így a hajam! Kipróbáltam szárazon a hajvégekre és hajmosás előtt is: mindkettőtől szép, puha, fényes lett, de talán hajmosás előtt használva jobban táplál és egy fokkal szebb a végeredmény. Nekem nem nehezítette el a hajam és nem zsírosodik hamarabb. Az illata egy picit erős a tégelyben, de felkenve már nem érezni. És tényleg csurig van a doboz, szóval jó sokáig elég lesz.

Yamuna Borsmenta Glicerines Tömbszappan

Yamuna Borsmenta Glicerines Tömbszappan
2013. január 22.

Nagyon finom az illata és sokáig lehet érezni, de nagyon szárít.

Balea Professional Coffein Balzsam (régi)

Balea Professional Coffein Balzsam (régi)
2013. január 19.

Én csak a hajvégekre mertem tenni belőle-bár így a koffeinnek nem sok értelme van-és ott nagyon szépen hatott is. Puha, könnyen fésülhető lett a hajam, viszont ahogy mások is írták eléggé elnehezíti a hajat és olyan semmilyen tartása lesz tőle. Viszont tényleg jól hidratál, jó az illata és szépen elmélyíti a hajszínt.

Alterra Hidratáló Hajbalzsam Gránátalma és Aloe Vera

Alterra Hidratáló Hajbalzsam Gránátalma és Aloe Vera
2013. január 7.

Nekem nem vált be: száraz, sprőd lett tőle a hajam, a végek össze-visszakunkorodnak, másnapra meg bezsírosodik és szétválik tincsekre.

Balea Kézkrém Olívaolajjal (régi)

Balea Kézkrém Olívaolajjal (régi)
2012. december 21.

Elég jó kis krém, nagyon jól hidratál, ez nálam főleg abból látszik, hogy a körmöm körül is puha és sima lett a bőr, amit eddig semmivel nem sikerült elérnem. Az illata egy picit mű, de azért rá lehet fogni, hogy olívás- és végülis egész kellemes. Az az egy baja van, hogy egy kicsit lassan szívódik be.

Balea Bodycreme Sheabutter Mit Arganöl

Balea Bodycreme Sheabutter Mit Arganöl
2012. december 21.

Nagyon örültem, mikor kiderült, hogy ez ugyanaz, mint az Afrikás volt, mert arról lemaradtam... Gyorsan beszívódik és nincs utána zsíros érzés. Jól hidratál és nagyon finom fűszeres illata van. Én csak alig-alig látom , hogy van benne csillám. Szerintem sokkal jobb, mint a kókuszos változat a hatás és a gyors beszívódás miatt. A grapefruitosnál pedig, sokkal finomabb az illata.

Alverde Égetett Szemhéjpúder (régi)

Alverde Égetett Szemhéjpúder (régi)
2012. december 17.

A Golden Chestnut árnyalatot szereztem be és nagyon szeretem - elsősorban a színe és a fénye miatt. Vizesen mélyebb és még fényesebb lesz. Primerrel együtt jól tart egész nap , viszont anélkül nekem pár óra alatt foltos lett és beült a ráncokba. Ezzel együtt is elégedett vagyok vele.

Facelle Intim Lemosó

Facelle Intim Lemosó
2012. december 17.

Az összetevők és az itteni vélemények miatt döntöttem mellette. Tényleg jó termék. Finom az illata, nem olyan mesterséges, mint pl. a Nivea lemosóinak- engem kicsit a Babe tusfürdőjére emlékeztet.
Még az ára is meggyőző :-)

Swiss-O-Par Áfonya És Argánolaj Hajkúra

Swiss-O-Par Áfonya És Argánolaj Hajkúra
2012. december 17.

Nekem ez nagyon nem működött. Szárítás után , még úgy ahogy kinézett a hajam, bár már akkor is fénytelennek látszott.Másnap reggelre még jobban kiszáradt és szétvált tincsekre, a hajvégeim meg felfelé pöndörödtek. Szóval nem igazán tudom ajánlani.