Doma

Regisztráció dátuma: 2012. november 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Ajakápoló Vaníliavirág és Mandarinkivonattal

Alverde Ajakápoló Vaníliavirág és Mandarinkivonattal
2012. december 14.

A hatása nekem átlagos, viszonylag sokszor kell újrakenni, de az illata nagyon finom.

Lush Sweet Japanese Girl

Lush Sweet Japanese Girl
2012. december 12.

Régen használtam, de nem vált be. A kakaós illat finom volt, de a használata után viaszos réteg maradt a bőrömön és még jobban kipattogtam tőle.

Lush SWEETIE PIE Tusfürdő Zselé

Lush SWEETIE PIE Tusfürdő Zselé
2012. december 12.

Hát, nekem annyira nem jött be.Először tényleg mókás, de pár alkalom után már inkább idegesítő, hogy nem lehet normálisan fürödni vele, mert állandóan kicsúszik az ember kezéből. Próbáltam felhabosítani fürdőrózsával, de nem igazán sikerült. Nem is tisztít igazán, de közben nagyon szárít és tényleg nem túl fényesek az összetevői. Szóval az illatán, meg a kinézetén kívül nem sok jó van benne...

Alverde Ultra Sensitiv Arcápoló Krém

Alverde Ultra Sensitiv Arcápoló Krém
2012. december 12.

Elsősorban az összetevők miatt esett rá a választásom. Elég zsíros krém, nyáron biztos nem használnám, de így télen jó védőréteget biztosít. Nehezen szívódik be, sokat kell kenegetni, mert különben fehér csíkos marad az arcom, de ha egyszer beszívódott, akkor nagyon puhává teszi a bőrt és szépen hidratál. A T-vonalra nem kenem, mert oda tényleg túl olajos, de azon kívül nekem bevált. Az illata elég natúr, konkrétan olajszaga van, de azért nem vészes.

Lovely Crystal Strength Körömlakk

Lovely Crystal Strength Körömlakk
2012. december 12.

Könnyen felvihető, legalább 2 réteg kell belőle, de úgy szépen fed, szinte géles állagú. Egy picit lassan szárad, de tartós- legalábbis a képen látható árnyalatban nekem az volt.

Balea Dusche&Creme Guava Tusfürdő

Balea Dusche&Creme Guava Tusfürdő
2012. december 12.

Ez a legfinomabb illatú balea tusfürdő! Amúgy meg olyan, mint a többi állagra- szóval pont jó- és nem szárítja a bőrt.

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2012. december 12.

Nekem nagyon bevált: semmilyen más sampontól nem lett még ilyen fényes a hajam és a tartása is sokkal jobb. Kb. 1,5 hónapja használom és azóta nem kell naponta hajat mosnom, tovább is friss marad. Nekem még a férfias illat is bejön, egyátalán nem olyan hogy zavaró lehetne. A babahajak még váratnak magukra, de nekem így is ez lett a kedvenc samponom.

Balea Kókuszos Testápoló

Balea Kókuszos Testápoló
2012. december 12.

A grapefruitos változatát cseréltem le erre, de kár volt. Nem gondoltam volna, hogy ennyire másmilyen lesz a két krém. Ez egyátalán nem szívódik be, ha órákig kenegetem akkor sem , sőt reggelre sokszor 'koszos' érzésem van tőle. Az illata nem rossz, de nekem még ilyen olcsón és ekkora mennyiségben sem érte meg.

Babylove Pelenkakiütés Elleni Krém / Wundschutzcreme (régi)

Babylove Pelenkakiütés Elleni Krém / Wundschutzcreme (régi)
2012. december 12.

Nekem sem jött be ez a krém. Igazából azonkívül, hogy iszonyatosan kiszárította a bőrömet, semmilyen más hatást nem tapasztaltam.

e.l.f. Minerals Szemhéjalapozó

e.l.f. Minerals Szemhéjalapozó
2012. november 13.

Egész nap a helyén tartja a festéket és tényleg élénkebbé is teszi. Nekem eléggé zsírosodik a bőröm és még így is tökéletesen működik.