Doma

Regisztráció dátuma: 2012. november 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Diesel Plus Plus Feminine EDT

Diesel Plus Plus Feminine EDT
2012. november 8.

Régen sokat használtam és nagyon szerettem. Szerintem különleges illata van és ha rajtam volt sokszor kérdezték meg , hogy mi ez mert, annyira jó és nem átlagos. Tényleg édeskés egy kicsit, de közben fűszeres is- pont jó!

Baba Natura Aloe Vera és Avokádó Tusfürdő

Baba Natura Aloe Vera és Avokádó Tusfürdő
2012. november 8.

Nekem az illata nagyon tetszik, főleg az, hogy sokáig érezhető napközben is. Bár a baba termékeknek mind hasonló és hosszantartó az illata. Az utcán is érezni lehet, ha valaki baba-t használt:-) jól habzik, de szerintem nagyon szárítja a bőrt.

Schauma Q10 Hajerősítő Sampon (régi)

Schauma Q10 Hajerősítő Sampon (régi)
2012. november 8.

Jó kis sampon, szerintem a schaumák közül az egyik legjobb; egyátalán nem szárít, nem irritálja a fejbőrt és rugalmas lesz tőle a hajam. A zsírosodást is gátolhatja valamelyest, mert nem kell naponta mosni, hogy friss érzésem legyen.

Terra Naturi Fényhatású Ajakápoló Stift

Terra Naturi Fényhatású Ajakápoló Stift
2012. november 8.

Nekem minden eddig próbált ajakápolóval az volt a bajom, hogy ragacsos volt! Na, ez nem ragad, nagyon jól hidratál, szinte elég napi 2-szer bekenni vele és kitart a hatása. Nagyon szép fénye van és az illata is finom.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2012. november 8.

Eddig háromszor használtam olívaolajjal keverve. Kb. 1 óráig hagytam fenn, aztán kétszeri samponozással mostam ki. Még nem tapasztaltam, hogy nagyon nekiállt volna növekedni, viszont jobb lett a hajam tartása, nem száraz a vége ( oda külön is kentem belőle) és a színe is mintha mélyült volna. Ez lehet attól van, hogy valószínüleg nem mostam ki maradéktalanul , de nem lett zsírosabb tőle, sőt tovább is bírja mosás nélkül. Szóval, eddig bevált!

Essence Folyékony, Vízálló Szemhéjtus

Essence Folyékony, Vízálló Szemhéjtus
2012. november 8.

Szerintem nagyon könnyű használni- kezdőknek meg főleg- , szép, egyenletes vonalakat lehet vele húzni. Nekem sosem volt bajom a tartósságával; reggeltől késő estig is kibírja és nem pereg le, nem kopik meg. Biztosan újravenném!

Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Repair Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Repair Balzsam
2012. november 7.

Már régóta használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szép fényes lesz tőle a hajam és isteni illata van. Egy picit tényleg jobban zsírosodik, pedig én is csak a hajam végére teszek belőle.

Balea Bodycreme Grapefruit

Balea Bodycreme Grapefruit
2012. november 7.

Az egyik legjobb testápoló, amit valaha használtam! Az illata fantasztikus, az állaga is pont jó és gyorsan beszívódik. Sokszor még másnap is érzem az illatát és a hatása is kitart másnap estig, pedig nekem nagyon gyorsan kiszárad a bőröm! Szuper!