Domino

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Neutrogena Frissítő Lábbalzsam

Neutrogena Frissítő Lábbalzsam
2014. február 19.

Még jó két éve szereztem be egy tégellyel. Azóta ugyan megvan, de már nagyon a végét járja. Főleg akkor szedem elő, amikor egy éjszakát átbulizok és hajnalban már menni alig bírok, vagy annyit kellett a magassarkúban rohangálnom egész nap, hogy valami kellemes, frissítő krémre vágyik a lábam. Köszönhetően a mentolnak, az ígért frissítést és hűsítést valóban nyújtja, de hidratálás és táplálás terén van hiányossága.
Aki esetleg száraz, bőrkeményedéses lábra venné, az inkább válasszon mást, de este bemasszírozva a fáradt lábaknak kellemes érzést nyújt :)

Yves Rocher Collection Cacao Ajakbalzsam Kakaó-Narancs

Yves Rocher Collection Cacao Ajakbalzsam Kakaó-Narancs
2014. január 5.

Ajándékba kaptam, és imádom :)
Az illata remek, tökéletesen illik az évszakhoz. A hatása nem tökéletes, de még így is a legjobb ajakápoló termék, amit az elmúlt években használtam.

Dove Body Milk Essential Nourishment

Dove Body Milk Essential Nourishment
2014. január 5.

Az illatáról nekem a naptej jut eszembe. Nyáron semmiképp sem használnám, de most tökéletesen rendbe tette a száraz bőrömet.
Csak találomra szedtem le a polcról, de nem bántam meg, elégedett vagyok vele.

Gabriela Sabatini Miss Gabriela

Gabriela Sabatini Miss Gabriela
2013. december 14.

Amikor megláttam az üzletben, egyből lekaptam a polcról. Imádom a GS parfümöket, és ez sem okozott csalódást. Édeskés illata van, mégsem émelyítő. Egyből beleszerettem :)

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló
2013. december 14.

Nekem túl édes, amit még talán el tudtam volna viselni, de hiába kentem vele a számat, amikor kifújta a szél, nem hogy hidratálta és rendbe tette volna, hanem még jobban kicsípte. Sajnos kuka :(

Taft Power Hajlakk

Taft Power Hajlakk
2013. szeptember 20.

Eddig viszonylag elégedett voltam a Taft lakkokkal, de ezzel most úgy érzem kicsit mellényúltam. Sem illatban (nekem túl férfias), sem hatékonyságban nem jött be.
Nem tapad tőle a hajam, viszont nem is tartja azt, olyan mintha nem használnék semmit, csak az illatot érzem egész nap...

Silky Baby Törlőkendő

Silky Baby Törlőkendő
2013. június 15.

Pár napja használom, egyelőre csak sminkeltávolítás céljából, és teljesen megfelel a célra. Kellemes illatú, megfelelően nedves, nem irritál és szépen lehozza a sminket.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2013. június 4.

Annyi jó véleményt lehetett itt róla olvasni, hogy vétek lett volna ott hagynom 1200 ft-ért az ázsia centerben, így beruháztam egyre, veszteni valóm nincs alapon.
Már 2 napja teszteltem száraz hajon, ami 3 óra városban, ködös hideg időben való rohangálás után szörnyen kiszáradt és szálkás lett. Sokat segített visszanyerni a fényét és puhaságát a hajamnak, de nem mondanám, hogy csodát tett volna vele. Ahogy most, mosás után a hajamra kenve sem. Viszont egyet kell értenem abban, hogy ez az egyik talán legjobb hajápoló, és észrevehetően szebbé, fényesebbé és selymesebbé teszi a hajat, mégis, a tökéletes eredmény nálam egyelőre elmaradt. Lehet az a baj, hogy a derékig érő, sűrű hajamra kevés volt az a mennyiség, amit használtam, pedig pumpáltam bőven, de ez majd a későbbiekben kiderül. :)
Mindenesetre valóban nagyon jó kis hajápoló, és az illata valami fenséges. Most 4csillagot kap, és ha még nagyobb segítséget jelent majd a hajam számára, akkor plusz 1 csillag megy rá.

Update: így lassan fél éves használat után kijelenthetem, hogy számomra ez a termék 2 ft-ot sem ér...
Biztos én is béna vagyok, de egyszerűen ha keveset rakok a hajamra, akkor ugyanolyan száraz marad és kezelhetetlen, ha meg 3-4 pumpálásnyit (teszem hozzá, elég hosszú a hajam, bár 2hónapja visszavágtam pár centit belőle), akkor meg olyan zsíros már közvetlenül hajmosás/hajszárítás után is (nem csak a hajtöveknél), hogy utcára szégyen kimenni így, és akkor a hajformázásra ki sem térek...
Sajnos egy ismerősöm is hasonlóan járt.

Még van egy kevés az aljában, azt elhasználgatom, de ajánlani kipróbálásra ezek után biztos nem fogom...

Naturland Lábpuhító krém

Naturland Lábpuhító krém
2013. május 31.

A pozitív vélemények hatására szereztem be én is, de nálam nem vált be. Esténként próbálkoztam vele már többször is, általában lefekvés előtt, amikor már nem járkálok, mert elég zsíros a krém, de hiába szívódott be reggelre szépen, sajnos a hatása nálam egyenlő a nullával.

Nivea Pearl Beauty Creme Oil Krémtusfürdő

Nivea Pearl Beauty Creme Oil Krémtusfürdő
2013. május 31.

Ugyanilyen Pearl&Beauty deo stiftem van, aminek imádom az illatát, viszont amikor anno ezt a tusfürdőt szaglásztam a boltban, annyira nem fogott meg. Most ajándékba kaptam, így kipróbáltam, és meg kell valljam, fürdés közben/után viszont nagyon kellemes illat fogadott. Emellé pedig - ahogy említették előttem is - valóban egy tipikus Nivea tusfürdőt kaptam: megfelelően hidratál, jól habzik és az illatát még órákkal később is érezni a bőrömön.