Donovanna

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Saforelle Kímélő Mosakodó

Saforelle Kímélő Mosakodó
2021. március 15.

Patikában ajánlották gombás fertőzésre kiegészítésképp. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. Kellemesen és gyorsan enyhítette a viszketést (de önmagában nem ez kúrálta ki a fertőzést!) , az illatát meg megszoktam (valóban kicsit régi parfümös) a jó hatása miatt. Mindig tartok itthon azóta, ez lett AZ intim mosakodóm.

Yamuna Arcradír Avokádó Olajjal

Yamuna Arcradír Avokádó Olajjal
2021. március 15.

Nagyon jó kis enyhe arcradír, finom gyógyteás illattal. Nekem elég amennyire radíroz, kétnaponta fürdéskor használom. Sima, hidratált utána a bőr.

Mossa Matt Színezett Archidratáló Krém

Mossa Matt Színezett Archidratáló Krém
2020. október 12.

Szeretem a hatását, nekem szépen egységesíti a bőröm. Nagyon finom az illata is. Nyáron vagy melegebb időben viszont nem tudom használni, mert egy óra alatt leolvad, lefolyik a bőrömről púderes fixálás mellett is. Emiatt mellőzöm az idő nagy részében...

Original Source Mangó Tusfürdő

Original Source Mangó Tusfürdő
2020. október 12.

Finom mangós az illata, viszont egyáltalán nem tartós. Ami viszont nekem nagyobb baj volt: nem éreztem tisztának magamat a használata után, nem tetszett a bőröm állaga zuhanyzás után. Nem szárít, nem is leszek ragacsos utána, egyszerűen csak nem volt jó.

Botanical Lab Turmeric Blemish Control Clay Mask

Botanical Lab Turmeric Blemish Control Clay Mask
2020. augusztus 30.

Számomra a hatása olyan mint a Dermofil pasztának, viszont ebben nincs mentol és nem sírok ha felkenem :). Alapvetően ez egy agyagos pakolás megpakolva mindenféle finomsággal, zsíros bőrűeknek szerintem szuper, de nem érdemes heti egynél többször használni, túlszáríthatja a bőrt. A kurkuma miatt kicsit bizsergeti-melegíti a bőrt felvitelkor de ez egy-két perc és nálam teljesen elmúlik (más kurkumás terméknél is ez volt a tapasztalatom, szóval ennél már nem lepődtem meg).

Botanical Lab Pumpkin & Papaya Enzyme Daily Exfoliator

Botanical Lab Pumpkin & Papaya Enzyme Daily Exfoliator
2020. augusztus 30.

Nem rossz tonik, de semmi különlegeset nem lehet elmondani róla. Nem ragad, tonizál, szóval teszi a dolgát, de pl az igért hámlasztás elhanyagolható. Egy üveggel elhasználtam, de az én bőrömnek más tonik sokkal jobban bejött.

Dr. G Brightening Up Sun Cream SPF50+ PA+++

Dr. G Brightening Up Sun Cream SPF50+ PA+++
2020. augusztus 30.

Ez a kedvenc arckrémem/fényvédőm. Felkenve pár percig van egy kis fehéres réteg, de aztán teljesen beivódva a bőrbe ez teljesen eltűnik. Egységesíti a bőrképet, bársonyosan matt tapintású lesz utána a bőr és szerintem van pórusösszehúzó hatása is, mert azok is kisebbnek látszanak. SPF50-es védelmet ad, egész napos szabadtéri munka/kerékpározás után sem pirultam le egyáltalán. Nap végére sem fénylik át, végig matt marad a bőröm púderes fixálás meg egyéb hókuszpók nélkül is, ezt eddig semmilyen más arckrém vagy fényvédő nem tudta biztosítani. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy hogy viselkedik ha rásminkelek, mert annyira szép bőrképet ad, hogy eddig sosem éreztem szükségét, hogy utána alapozót vagy színezett hidratálót még rádobjak.

Dr. Konopka's Mélytisztító Arcradír Gyömbér és Zsálya Kivonattal

Dr. Konopka's Mélytisztító Arcradír Gyömbér és Zsálya Kivonattal
2020. augusztus 30.

Nagyon jó bőrradír, sok apró-finom szemcsével. Pont optimális a radírozó hatása, nem annyira agresszív mint pl. a barackos baleás, de érezhető a fizikai radírozás-hámlasztás. Nem használom naponta, de hetente egyszer biztosan, így puha, tiszta arcbőrt kapok pirosodások nélkül. Nem szárítja a bőrt, finom az illata. A kis szemcsék miatt alaposan, bő vízzel kell le mosni.

Dr. Konopka's Hidratáló Arctonik

Dr. Konopka's Hidratáló Arctonik
2020. augusztus 30.

Nagyon megszerettem ezt a tonikot. Pont azt csinálja, amit elvárok egy toniktól: felfrissít, hidratál kicsit, nyugtatólag hat a bőrömre, nem ragad, finom az illata, kellőképp természetesek az összetevői és ha véletlenül belemegy a szemembe nem irritálja azt. Reggel használom, kvázi arcmosás helyett ezzel törlöm át a bőröm, majd fényvédőt kenek fel rá. Mindenkinek ajánlom. Érdemes drogéria helyett inkább bioboltban venni, pár százassal mindig olcsóbb ott.

DKNY Women EDP

DKNY Women EDP
2017. január 21.

Nagyon egyedi parfüm, ami borzasztóan közel áll hozzám. Használata egyfajta kifejezési eszköz, személyiségem "láttatása" (pontosabban szagoltatása). Szerintem határozott, tiszta, kényelmes, friss és fiús illat.