dora.banszki

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Oriflame Eclat Mon Parfum

Oriflame Eclat Mon Parfum
2019. szeptember 15.

Olyan 15 éve volt egy Divine Sensual nevű parfümje az Orinak. Akkor annyira kelendő volt, h sokszor heteket, hónapokat kellett rá várni tanácsadónőként is. Vérzett a szívem, mikor kivonták, mert tartós volt, és isteni.
Aztán most újra itt van, más a neve, talán egy picit mások az összetevők is, de a hatás, az illat majdnem ugyanaz! IMÁDOM!

Juniper Lane Moonflower EDP

Juniper Lane Moonflower EDP
2019. június 6.

Rajtam teljesen erős, szúrós, virágos wc illatosító szaga van... :( Olyan 3-4 óra múltán már csak púderes wc illatosító. Tartós és szép az üvege, ezért kap 2 pontot. Lehetséges, hogy csak rajtam nem működik.

Oriflame Love Nature 2 az 1-ben Sampon Avokádó Olajjal és Kamillával

Oriflame Love Nature 2 az 1-ben Sampon Avokádó Olajjal és Kamillával
2019. március 10.

Nagyon szeretem! Finom kamilla illatú, jól tisztít, nem zsírosít. A 3 éves kislányomhajára is ezt használjuk (miután a Baba epres sampontól viszketett a feje) . 2-3 nap mülva is finom kamilla illatú a hajacskája és nem viszket a feje. :)

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2018. december 19.

Borzasztó összetevők, borzasztó hatás. Az újszülöttem bőre vastagon hámlott és egyre szárazabb lett tőle. Kipróbáltam magamon, úgy éreztem, hogy még a bőröm alatt is viszketek. Kidobtam.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2017. november 28.

Ez valami fantasztikus! A 19-es és a 30-as árnyalatban van meg, nagyon szépen fednek már egy rétegben is, de kettőben igazi, teljes és csíkmentes fedésük van, valódi gél lakk hatásúak! Az ecsettel élmény dolgozni, a lakk szuperûl terûl, nem folyik, nem is túl sűrű és egészen gyorsan szárad.
A tartósságáról még nem nyilatkoznék sokat, egy napja vannak a körmeimem, de két gyerek és a háztartás mellett már túléltek két mosogatást, főtt tojás pucolást, jópár kézmosást és meg se kottyantak a lakknak. Két rétegben, alap- és fedőlakk nélkül kentem fel, de még updatelek majd. Egyenlőre megadom az 5 csillagot, mert úgy érzem, ez életem legjobb lakkja.

UPDATE: 6 napja vannak a körmeimem, a végeken van minimális kopás, a felületük is mattabb már picit, főleg a mutató és a középsőujjaimon, DE! nem pattant le sehol, ami óriási szó, pláne, hogy nálam a mindennapos főzés es a gyerekek mellett bőven igénybe van véve. Lemosni a lenövés miatt fogom ma vagy holnap. Hihetetlen, akit ez a lakk tud! :)

UPDATE2: Egy egész hétig bírják a sötétebb színek, a 6. nap végére 1-2 helyen a körmök végeinél megpattannak ugyan, de annyira jól be lehet javítani, hogy még közelről is alig látni a javítást és simán kibírnak úgy mégegy napot.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. november 15.

Tökéletes, szuperûl fed, jól lehet vele dolgozni, szerintem nem olyan erős, sőt egész jó az illata és szép a végeredmény is. Újravevős.

Maybelline Affinitone Korrektor

Maybelline Affinitone Korrektor
2017. november 15.

Szerettem. Jól fedett, nem volt nehéz eldolgozni, passzolt a színe is, jó illata volt, viszont eleggé beleûlt a szem alatti ráncocskáimba, púderrel és a nélkül is. Sajnálom, hogy már nem gyártják, bőrhibák elfedésére jó kis korrektor volt. :(

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2017. november 13.

Ez A krém! Legalábbis nekem. :) Már harmadjára vesz-e újra. Hozza amit ígér: szuperül hidratál, tényleg gyorsan beszívódik és az illata az valami fantasztikus! Szó szerint a rabja vagyok, ha lenne ilyen parfüm, tuti megvenném! :)

Lovely Classic Nude Make Up Kit

Lovely Classic Nude Make Up Kit
2017. november 13.

Ennyiért teljesen jó ez a paletta. Mondhatnám azt is, hogy szinte ajándék. Valóban van benne 1-2 kevésbé pigmentált szín, de a többsége jó, még azt sem bánom, ha kicsit porzik. Nekem egész nap szépen tartanak a színek, nem ülnek bele a ráncokba sem, illenek a világos, rózsaszínes bőrszínemhez és szerintem irtó sokáig nem kell újravenni, mert elég nagy mennyiség, pláne nekem, aki heti 1-2-szer használ szemhéjpúdert. :)

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2017. november 13.

Nekem ez a No.1 spirál! Nagyon sokszor újravettem már, legalább 6-7 éve ez a nagy kedvencem. Nagyon szép, dús, csomómentes, hosszú pillákat lehet vele készíteni, a folyadék állaga is pont jó, hosszú tárolás alatt sem szárad be, nem büdös, könnyű lemosni is és egész nap tart.