dora623

Regisztráció dátuma: 2014. július 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. július 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Syoss Color Toner Hajszínező

Syoss Color Toner Hajszínező
2020. október 28.

Utálom, utálom😭
A warm braun árnyalatot vettem meg eredeti sötét szőke hajamra, gondoltam jó lesz fotózásra utána meg majd szépen kikopik. Egyáltalán nem akar kijönni pedig a 8 mosáson már bőven túl vagyunk...

Garnier Fructis Hydra Aloe Hajerősítő Sampon

Garnier Fructis Hydra Aloe Hajerősítő Sampon
2019. július 24.

Mikor megláttam a polcon megörültem, hogy szilikon mentes. Érzékeny a fejbőröm gondoltam az aloe jó lehet rá.
Este megmostam másnapra már zsírosnak tűnt a hajam. :(
Illata jó de semmi több, csalódás.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2019. július 10.

Régebben vettem először és utoljára. Utáltam. Borzasztó mű narancssárga színe van, sose szárad meg normálisan, ragad, kenődik, pattanásokat okozott. Soha többé.

Mixa Baby Kímeletes Micellás Sampon

Mixa Baby Kímeletes Micellás Sampon
2019. július 10.

Volt munkahelyemen kaptam kipróbálásra, babám nincs így kutya sampon lett belőle. Jól habzik, rendesen tisztít. Lemosásnál mindig sötét színű hab folyik le. Nem okoz irritációt. Mostam vele1x-2x hajat is feladatát ellàtja. Illata nem tolakodó. Nem rossz termék összességében.

Avon Premiere Luxe EDP

Avon Premiere Luxe EDP
2019. július 10.

Évek óta csak ezt a parfümöt használom. Mást el sem tudnék képzelni magamon. Illata szuper tartós.
Üvegben és illatleírás alapján tényleg idősebb hölgyeknek ajánlanám, magamon mégis tetszik és másoknak is.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Krém

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Krém
2019. július 10.

IMÁDOM! Csodás illata van ami napokkal később is érzhető, puha lesz tőle a hajam és könnyű kifésülni. Ricinus olaj és a hővédelem plusz pont!
Viszont kerülöm a szilikon tartalmú termékeket, nála későn olvastam. Elhasználom de így nem veszem újra.

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2019. július 10.

Az állaga elsőre csalódás volt, krémgél megnevezés után nem egy sima krémet vártam. Illata számomra semleges.
Nem használom minden nap úgy sok lenne de mikor szükség van rá szépen helyre teszi a bőröm hidratáltságát, szereti az arcom tényleg hamar beszívódik, nem marad ragacsos.

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra
2019. július 10.

Mindig szilikon és mesterséges anyag mentes kozmetikumokat keresek. Hát ez rá annyira nem igaz az összetevőket tekintve de valahogy mégis megszerettem. Második tubussal használok már el, fél évig elég belőle egy így megéri az árát. Egész jól habzik, jól tisztít nem zsírosítja, nehezíti el a hajam. Mosás után balzsam nèlkül is ki tudom fésülni.
Illata jellegzetes de pár mosás után megszoktam, nem zavaró. Pumpás kiszerelését imádom, csomagolása is nagyon szép (lehet ezért is akadt elsőre a kezembe). Még mindig újravevős. :)

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2019. július 10.

Ritka szemöldökömre kezdtem használni kolléganőm ajánlására, mint szemöldök ceruza alternatíva.
Csokibarna árnyalatát vettem meg. Színe tetszik, tartóssága is rendben van 3 napot simán hozza. Néhány használat után mikor nagy melegek voltak furcsa lett az állaga és zöldes mellékszíne lett, azóta hűtőben tartom így rendben van. Egy szemöldök sablonnal egyszerű vele dolgozni, ecsete tényleg vastag. Összességében nem rossz termék de nem hiszem, hogy újraveszem ha elfogy.