doramora

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

IT Cosmetics Bye Bye Redness Erasing Correcting Powder

IT Cosmetics Bye Bye Redness Erasing Correcting Powder
2021. június 7.

Nekem nagyon bevált, valóban gyönyörűen elfedi a pirosságot. Legtöbbször egy színezett hidratálókrémre viszem fel és a kettő együtt szinte alapozó hatást ér el. Viszont a hozzájáró szivacs korong csapnivaló, mert nagyon sok port felvesz, ezért én sima púder ecsettel viszem fel.

Joico K-Pak Sampon

Joico K-Pak Sampon
2017. március 21.

Együtt használom a balzsammal és a pakolással, eddig ez a legjobb temrékcsalád, amit a hajamon kipóbáltam, azt hiszem megtaláltam az"igazit" és végre hűséges lehetek egy termékhez. Korábban is már hallottam a Joico temrékekről, de csak akkor vettem, amikor a "Long Hair Community" oldalán, magas ajánlással rátaláltam. Az illatát nem különösen szeretem, de bajom sincs vele, amúgy se ez a fontos, hanem a termék(ek) hatákonysága. Nagyon puhává és fényessé teszi a hajamat, olyan könnyűnek,erősnek és tisztának érzem minden egyes hajmosás után. Hamarosan elfogynak az első flakonok, de már gondoskodtam utánpótlásról ; az USA-ban (Amazonról) az egy literes duó kiszerelés (sampon és balzsam) összesen csak 30 dollár, plusz a postaköltég. A "Split End Mendert" is megrendeltem, ugyanis azt pedig csak 13 dollárért kínálják, alig várom, hogy kiprbóbáljam.

Olcsónak nem olcsó termékek, de hatékonyabbak, mint drogériás társaik. Én bátran ajánlom mindenkinek.

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2017. március 21.

Az enyhén rózsaszínes árnyalatát használom, de egyáltalán nem ad semmilyen extra színt a bőrnek, ha talán valaki emiatt aggódna. Kevés elég belőle, hamar beszívódik és sokkal könnyebben "csúszik" az alapozó a bőrön. Szerintem ad egy kis plusz hidratást a bőrnek és az alapozó is szebben mutat, de olyan hú de nagy változást nem vettem észre, mint amikor még nem használtam a bőrömön. Azért rendeben van a termék.

MAC Fix+

MAC Fix+
2017. március 21.

Első smink fixálom, ezért nincs viszonyítási alapom, nem tudom, hogy az olcsóbb vagy kevésbé neves márkák hasonló termékei hogyan működnek.
Lényeg a lényeg, nekem nagyon bejön, egyet vagy kettőt szoktam az arcomra fújni, lehetőleg minél nagyobb távolságból. Szép és természetes fényt ad a sminkenek és sokkal tovább a helyén marad, mint nélküle.

Clarins Kék Orchidea Arcápoló Olaj

Clarins Kék Orchidea Arcápoló Olaj
2017. március 20.

Szerintem nagyon szuper termék. Kb. egy éve használom, most fogyasztottam el a második üveget, ami lehet soknak tűnik. Száraz levegőben élek és dolgozom, így az én arcbőröm valósággal szívja magába. Esténként használom, hamar beszívja a bőröm és reggelre üde és sima lesz tőle. Az illata is mesés :).

Sukin Rose Hip Hydrating Day Cream

Sukin Rose Hip Hydrating Day Cream
2016. március 29.

Érdekes árazás van itt a krémnek. Mindössze kb. 15 ausztrál dolláromba került, ami átszámolva alig több, mint 3000 Ft, de nyilván webshopból rendelve rendesen felárazzák, pedig Ausztráliában egy egyszerű, "mezei" drogériás termék.
Szerintem jó kis krém, nagyon szépek az összetevői és az illata is nagyon kellemes, nagyon szerethető. Nekem abszolút nem szárítja a bőrömet, hamar beszívódik, azonban sajnos ennyi hidratálás nem mindig elég az én bőrömnek. Szépen elhasználgatom, de nem hiszem, hogy újra fogom venni, mivel nekem nem az "igazi". De a kiszerelés, a tartalom és az ár így együtt nagyon rendben van, jó vétel volt, megérte megvenni és kipróbálni., de ugyanakkor felejthető is.

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával
2015. július 19.

Kommentjeimből úgy tűnhet, hogy hadjáratot indítottam a Manna ellen, ami azért nem igaz, de tényleg azt gondolom, hogy a legtöbb termékük nagyon-nagyon túlárazott. Lássuk ezt a pakolást; nem rossz termék, tényleg igazi méregtelenítés, bár ha nagyon megszárad, igen fájdalmas az eltávolítása. Ugyanilyet csinálhat bárki otthon, a bolti ár töredékért. Én se újra venni nem fogom, se itthon megcsinálni, mert azért nem olyan nagy szám... :)

Manna Dolce Vita Szappan- Narancs és Bergamott Illattal

Manna Dolce Vita Szappan- Narancs és Bergamott Illattal
2015. július 19.

Őszinte leszek; a manna szappanok nagyon-nagyon durván túlárazottak, nevetséges, hogy egy kevesebb mint 100 grammos tömbért mennyi pénzt kérnek el. Tavaly vettem meg ezt a szappant, az illata és a hatására nincs panasz, a tengerparti nyaralás során nagyon üdítő volt ezzel tusolni, de kb. két hét alatt elfogyott és amilyen borsos ára van, nem vettem meg újra. Azóta se.

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2015. július 19.

Kb. 3-4 szappant használtam el, az első találkozás szinte pontosan egy éve történt. Nagyon szerettem, szépen mattítja a bőrt, utána mindig olyan tisztának és makulátlannak éreztem. Minden nap használtam, így azért szárított is rendesen. Nem hiába múlt időben beszélek, hiszen pár hónapja örök búcsút vettünk egymástól. Jónak jó szappan, de BÁRMELYIK másik natúr tudja ugyanezt. Az, hogy szén van benne, számomra nem adott semmi pluszt, nem csökkentette a faggyútermelődést, szóval aki bedől a marketingnek és azt reméli, hogy e a szappan megszabadítja a mitesszerektől és pattanásoktól, a nagyot fog csalódni. Úgy gondolom, arc tisztításra a legjobb a natúr szappan, de ugyanilyen teljesítményűt lehet kapni harmadannyi pénzért. Na, ezért nem használom soha többet.

Balea Bőrsimító Sarokreszelő

Balea Bőrsimító Sarokreszelő
2015. július 19.

Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat; könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni, szinte 100%-osan teljesít. Nagyon jó vétel volt, hálás vagyok, hogy nem dőltem be a Scholl nevetségesen drága sarok reszelőjének. Spóroltam 10.000 Ft-ot :D