doramora

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2015. július 19.

Hogy őszinte legyek, nem vágtam magam hanyatt tőle. Eléggé "kiadós" alapozó, nekem eltartott egy darabig, amíg kitapasztaltam, hogy mennyit érdemes egyszerre használni, hogy ne legyen maszkszerű a végeredmény. Még így is, ha száraz a bőröm, nagyon látszik rajta :( . Nem mondom, hogy rossz, de szerintem nem éri meg a árát... ha legközelebb high end alapozó vásárlásra adom a fejem, tuti másik márkát választok.

Catrice Brow Powder Set Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Brow Powder Set Szemöldök Ápoló Készlet
2015. július 19.

Első szemöldök púderem. Nincs viszonyítási alapom, de szerintem nagyon teszi a dolgát. Könnyű használni, nekem a hozzávaló ecset is bevált, tehát 100%-osan elégedett vagyok.

Alverde Kompakt Alapozó

Alverde Kompakt Alapozó
2014. április 12.

Tegnap vettem 900 Ft-ért, hála a Glamour napos kuponnak. Nagyon finom, krémes, sütis illata van, de mégse túl édes. Szerintem elég jól el lehet dolgozni a hozzá adott szivaccsal. Úgy is próbáltam, hogy kicsit bevizeztem, de szárazon jobb. Szép a fedése és nem ül bele a pórusokba. Nem lesz maszkszerű a végeredmény, kicsit olyan mintha csak egy színezett hidratálókrém lenne. Tuti újra veszem majd :))

L'Angelica Officinalis Sebum-Regulating Sampon

L'Angelica Officinalis Sebum-Regulating Sampon
2014. február 2.

Borzasztó sampon. Az illata nekem nagyon tetszik és balzsam nélkül is kifésülhető, puha haj a végeredmény, de már rögtön hajszárítás után tiszta fényes, zsíros tapintású lesz a frissen mosott haj. Akartam még esélyt adni neki, de nem vállalom ezt a megjelenést az utcára. Jó lesz kézmosónak.

Coastal Scents 252 Ultimate Palette

Coastal Scents 252 Ultimate Palette
2013. december 12.

Végül a mostani 50%-os akció keretei között sikerült megrendelnem Amerikából. Nagyon-nagyon elégedett vagyok vele, egyszerűen imádom! Hamarosan írok egy tesztet a blogomon, akit érdekel nézze majd meg :)

Nivea Creme

Nivea Creme
2013. november 9.

Gyerekkoromat juttatja eszembe. Amennyire emlékszem nagyon (túl) zsíros krém, és ahogy elnézem az összetevőket jó kis bőrlégzés gátlás garantált.

Ilcsi Pillanat Peeling Fűzfával és Tengeri Homokkal

Ilcsi Pillanat Peeling Fűzfával és Tengeri Homokkal
2013. október 18.

Igazából egyetlen radír sem alkalmas minden napi használatra, a bőrt hetente max. egyszer szabad radírozni. Szerintem ez a legjobb Ilcsis radír, én nagyon szeretem, a kedvenc :).

Ilcsi Rolling Radír Arcra és Testre

Ilcsi Rolling Radír Arcra és Testre
2013. október 18.

Jó kis radír, piros paprika van benne, ami vérbőség fokozó, attól pirosodik ki az arc. A fincsi mandula illat pedig igazából nem is mandula, hanem borostyán olaj :)).

Flormar Light Summer Körömlakk

Flormar Light Summer Körömlakk
2013. szeptember 29.

Nagyon szépek a színeke és nagyon tartós a fedés.Egész nyáron használtam a lábujj körmeimen, nagyon szuper! Én nem bánom a 3 réteget, nem nagy baj ha hamarabb elfogy, hisz egyáltalán nem drága. Ez a véleményem általánosan az összes flormar körömlakkra igaz :).

Jardin D'elen Ibolya EDP

Jardin D'elen Ibolya EDP
2013. július 29.

Elég jó kis parfüm, kicst erős az illata, de nem hivalkodó. Azt pontozom, hogy mennyire van valódi ibolya illata.