doramora

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Pantene Nature Fusion Hajerősítő Szérum

Pantene Nature Fusion Hajerősítő Szérum
2013. július 21.

Szerintem annyira nem rossz. Nekem egyáltalán nem ragad össze tőle a hajam, hamar megszárad és finom az illata. Mondjuk én kevesebbet használok, mint egy diónyi. Valaki írta, hogy drága. Én pont azért vettem meg, mert szerintem 990 Ft nem sok egy haj szérumért. Mondjuk túl sok értelmét nem látom akkor, ha valaki használ balzsamot is. Most vetten egy Gliss Kur pakolást, így még feleslegesebbé válik. Összességében nem rossz, de nincs nagy funkciója, és mint minden hajápolási terméket, én meguntam. Így biztos nem veszem meg megint

Dove Original Krémszappan

Dove Original Krémszappan
2013. június 28.

Natúrszappan párti vagyok, de egyik barátnőm azt mondta, ő nagyon szereti a Dove krémszappant, így megvettem és kipróbáltam. Furcsa tapintása van a szappannak, nem nagyon győzött meg. Az illata is nagyon erős, természetellenes nekem. Nagyon jól habzik, de én nem vettem észre, hogy puhább lenne a bőröm zuhanyzás után, mintha natúrszappant, vagy tusfürdőt használnék. Nem rossz, de inkább maradok a finom kecsketejes, növényi hatóanyagos szappanok mellett, a Dove túl semmilyen azokhoz képest.

Alaya Mákos-Fahéjas Kecsketej Szappan

Alaya Mákos-Fahéjas Kecsketej Szappan
2013. június 28.

Nagyon jó! Csak pár napja vettem, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Mindig várom a zuhanyzást, hogy használhassam :). Nagyon finom, természetes az illata, a mákot különösen érzem rajta. És a kecske tej az első helyen van az összetevők között, és nem mint kivonat, hanem tényleg tej :). Csak ajánlani tudom, olcsóbb is 200 Ft-tal, mint a natúr kecsketejes társa.

Baba Intenzív Kézápoló Krém

Baba Intenzív Kézápoló Krém
2013. június 25.

Én nem tudom milyen illatot éreztek, mert én semmit. Egy illatmentes, nagyon olcsó (Dm-ben 350 ft), nálam ez volt a főszempont. Az összetevők tényleg nem túl szépek, de szerintem a kéz ápolásánál nem olyan fontos szempont, hogy natúr legyen a termék, hiszen nem fog tőle előbb ráncosodni, vagy nem lesznek rajta kiütések, mint mondjuk az arcbőrön. Legalábbis én még sose hallottam hasonlóról. Szerintem nem rossz, de annyira egyszerű és "semmilyen", nincs kb. semmi hatóanyaga, ezért nem adok rá 3 csillagnál többet.

Alverde Kompaktpuder Mit Zarten Schimmereffekten

Alverde Kompaktpuder Mit Zarten Schimmereffekten
2013. május 26.

Nagyon szép színe van, nekem bevált :)

Ilcsi Citromos Arctej

Ilcsi Citromos Arctej
2013. március 24.

Kedvenc Ilcsis arctejem :) Nagyon fincsi az illata és minden bőrtípusra ajánlott.

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás
2013. március 23.

Nem értem azt a kozmetikust, aki legyezőt ad a vendég kezébe, hogy legyezgesse, hűtse magát. Valószínűleg gőze sincs arról, hogyan kell az Ilcsi termékeket megfelelően használni. Bár szerintem elég logikus, hogy ha valaki legyezi magát, akkor hamarabb megszárad a pakolás és kevesebb ideig hat. Ki kell bírni, hogy csíp, a szépségért szenvedni kell :). Szerintem amúgy se olyan kibírhatatlan. Szóval a ti érdeketekben, ne használjátok a legyezőt. Senki nem fog meghalni nélküle.

Ilcsi Tejsavas Hámlasztó Joghurt Krém

Ilcsi Tejsavas Hámlasztó Joghurt Krém
2013. március 19.

Hasonló problémára vettem. Sok szőrszálam nem bújik ki a szőrtüszőből, tehát ott lapít a bőröm alatt és ezt sajnos látni is lehet. Szerencsére csak egy kis felületen és legalább nincs begyulladva. A kozmetikus mesterem mondta, hogy kenjek rá feketeszappant pakolásként, majd zuhanyzás közben dörzsis kesztyűvel dörzsöljem le. Majd kenjem rá ezt a joghurtus cuccot, mint testápoló. Sajnos eddig nem használt és már nem is reménykedek benne. Igazából kezdenek csalódást okozni az Ilcsis termékek.

Ilcsi Karottás Hidratáló Krém

Ilcsi Karottás Hidratáló Krém
2013. március 19.

Nagyon szeretem az illatát, olyan mint a mézeskalács! A pakolás is jó belőle!

Ilcsi 7 Gyógyfüves Pakolás

Ilcsi 7 Gyógyfüves Pakolás
2013. március 19.

Ez az egyik kedvenc Ilcsi pakolásom. Szeretem, ahogy csípi a bőrömet, mikor felteszem. AZ illata is nagyon finom.