doramora

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Marius Fabre Olivia Arckrém

Marius Fabre Olivia Arckrém
2013. március 3.

Szerintem NAGYON JÓ!!! Finom, természetes illata van és olyan jó érzés, amikor bőrön van. Ráadásul hamar beszívódik, de nem vmi mesterséges anyagnak hála. Csak ajánlani tudom!

Ilcsi Ichtiolos Korrektor

Ilcsi Ichtiolos Korrektor
2013. február 16.

Nagyon szeretem :). Már számtalanszor használtam a kozmetikai tanműhelyben, ahol tanulok, jövő héten elmegyek az Ilcsi boltba és sajátot is veszek. Amúgy ne közvetlenül a bőrötökre kenjétek, ugyanis egyik korrektort se kéne így alkalmazni. Mossátok meg a kezeteket és az ujjbegyetekre tegyetek egy kicsit majd lágyan ütögessétek be az alkalmazandó bőrfelületre. A kozmetikus mester így tanította nekünk a helyes korrektor használatot :). Így sokkal szebben, természetesebben fed.

Ilcsi Fekete Szappan

Ilcsi Fekete Szappan
2013. február 16.

Én 1500 Ft-ért tudom megvenni az Ilcsi boltban, ugyanis kozmetikusnak tanulok :). A tanműhelyben mi csak Ilcsit használunk és részletesen megtanuljuk mindegyik alkalmazását. A mester 35 éve Ilcsi kozmetikus, személyesen is ismerte Ilcsi nénit.
Helyesen így kell használni: Naponta EGYSZER, egy testrészre (arca, hátra, dekoltázsra) EGY- EGY pumpa elég. Nem arclemosóként kell használni, hanem 10-15 percig a bőrön kell hagyni, nem tovább, nem is kevesebb ideig, hiába ír a doboza (állítólag) 5 percet. A kis kiszerelésűnek, ha valaki naponta egy pumpát használ, 3 hónapig elégnek kell lennie. Remélem segíthettem :).

Bottega Verde Argan del Marocco Ajakbalzsam

Bottega Verde Argan del Marocco Ajakbalzsam
2013. január 26.

Nagyon jó kis ajakbalzsam, csodás összetevőkkel. Ajakra kenve különösen hidratáló, krémes érzést kell. Tökéletes lenne, ha nem lenne ez az ocsmány, büdös szaga. Nagyon öregasszonyos a szaga, emiatt nem bírom sokáig magamon hagyni :S. Annyira rossz, hogy két pontot is le kell vonjak.

Timotei Sampon Málna és Gyöngykivonattal

Timotei Sampon Málna és Gyöngykivonattal
2013. január 20.

A londoni "családom" használta mindig ezt a sampont, az illatát nagyon szerettem, de amúgy semmi extrát nem tud. Olyan, mint bármelyik másik sampon.

Alverde Aqua Mattierende Tagescreme 3 in 1 Perle

Alverde Aqua Mattierende Tagescreme 3 in 1 Perle
2013. január 19.

Egy barátnőm ajánlotta nekem, meg is vettem és nem bántam meg :). Egyrészt nagyon jó összetevők vannak benne, semmiképp sem szeretnék mindenféle vegyszert az arcbőrömre kenni, nehogy majd egyszer idő előtt ráncosodjon. Természetesek az összetevők, de egyáltalán nem drága, sőt olcsóbb mint sok más krém, ami viszont tele van pakolva mindenféle mű dologgal. Nagyon finom, kellemes az illata, hamar beszívódik.

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2013. január 15.

Egész jó ez a krém. Nagyon hamar beszívódik és utána rugalmas lesz a bőröm. Bár az összetevő listája nem túl meggyőző.

Johnson's Baby Powder - Hintőpor

Johnson's Baby Powder - Hintőpor
2013. január 15.

Én nagyon szeretem! A hajamra szoktam használni, amikor idő előtt kezd zsírosodni. Nagyon sokat szokott segíteni, nem tapadnak össze a tincseim, mint más hintőporoktól. Az illatért pedig piros pont jár :)!

Biovanne Szépségvitamin Plus

Biovanne Szépségvitamin Plus
2013. január 14.

Jaj de jó, köszönöm ,hogy végül feltöltöttétek :)).
Én kb. egy hónapja kezdtem el, 3 hónapnyi "adagom" van, de lehet majd veszek még egy dobozzal. Elsősorban a hajamra vettem, szeretném ha megerősödne. Még nem nagyon tudok véleményt alkotni, mert legalább 3 hónapos kúra kell hozzá, hogy hatás legyen, én így tudom. Viszont azt egyértelműen észrevettem, hogy a körmeim erősödtek :). Remélem a hajam is tapasztal majd változást. Majd Updatelek.

Estrea Bőrradír

Estrea Bőrradír
2013. január 14.

Pár száz forintért vettem egy százforintosban a körúton... Szerintem a hatása nem rossz, teszi a dolgát, de mégse nagy szám. És ezek az összetevők :O. Megy majd a kukába, amúgy is gagyi.