doramora

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Hajápoló Olaj

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Hajápoló Olaj
2013. január 14.

Noha még csak 2x használtam, nem bírok várni, muszáj véleményeznem. Bátran állíthatom, hogy ez a legjobb dolog, ami a 20 életévemben a hajammal történt. Annyira mesésen puha lesz utána a hajam, hogy a legjobb hajpakolásom se volt képes erre előtte, legalábbis nem ilyen tartósan. Középhosszú, nem túl sűrű a hajam, 3 pumpa bőven elég arra, hogy az egészre jusson. Az elején picit megijedtem, hogy mi van, ha nem szívódik be az olaj és ragacsos lesz tőle a hajam, de szerencsére szó sincs ilyesmiről. Száraz hajra rakom fel, kicsit több mint 5 perc és beszívja az olajat. Az illata nem olyan tartós, kb. 2 óra után tova illan, de a hatása még másnap is ugyanolyan jó. Puha, egészséges tapintású, és csodás fényt ad a hajamnak. Ne azt a zsíros hatást képzeljük el, amikor egy gagyi hajfényt magunkra fújunk, hanem amolyan filmsztáros csillogást kölcsönöz. Alig várom, hogy észrevegyék az ismerőseim. Az, hogy a szilikon, vagy a sok virág olaj, esetleg mindkettő okozza ezt a csodálatosan káprázatos hatást, nekem édes mindegy, nem érdekel. Sarat is kennék a hajamra, ha ilyen tökéletes állapotot eredményezne, nem érdekel! Ezt a szilikon miatt vétek lenne kihagyni, meg amúgy se a hajtövekre kell kenni, tehát nem árthat. Minden nap fogom használni, annyira csodás és hátha egy védő réteget képez a hajvégekre. Most már csak attól félek, hogy hamar fog zsírosodni a hajam, mert annyiszor simogatnom kell :D. És az se számít, ha havonta újra meg kell vennem, szerintem nagyon jó barátok leszünk.

Amúgy az Ázsia centerben vettem 1100 FORINTÉRT!!!!! Nagyon megörültem neki, mert ha ezen a teljes horror áron kéne megvennem, akkor biztos csak heti 1-2 alkalommal használnám. Így viszont, hogy ennyi pénzért be tudom szerezni, mint említettem, az se baj, ha 1-2 havonta újra kell vásárolnom, mert ennyi pénzért, mintha ingyen adnának ezt a csodaszert.
5 ********

Balea Selyemfényű Hajmaszk

Balea Selyemfényű Hajmaszk
2013. január 13.

Na hát, nekem nagyon nem tetszik. Megvettem mert nagyon olcsó volt, gondoltam ennyi pénzért megér egy próbát. Iszonyat büdös, megkapta a Balea tipikus édességhez hasonló, műanyag illatát. A hatása meg átlagos, nem kiemelkedő. A Dove-os hajpakolásom nyomába se ér, ég és föld!

Dr. Chen Patika Konjac Mélytisztító Szivacs

Dr. Chen Patika Konjac Mélytisztító Szivacs
2013. január 13.

Egyszer használtam eddig, de nagyon bejött. Az állaga igen érdekes, nem egy sima szivacsra kell számítani. Egyrészt sokkal gazdaságosabban el tudtam oszlatni az arcradíromat és a lemosómat mint korábban. Hab állagú arctisztítóm van, amely pumpás adagolású. Korábban kettőt kellett nyomnom, hogy úgy érezzem elég mennyiség kerül az arcomra, de ma egy is bőven elég volt, mert ezzel a kis szivaccsal nagyon hatékonyan el tudtam dolgozni. Utána sokkal puhábbnak és frissebbnek éreztem az arcomat, remélem sokat segít majd :).

Dove Nourishing Oil Care Argánolajos Balzsam

Dove Nourishing Oil Care Argánolajos Balzsam
2013. január 12.

Nem ugyanaz, ez hajbalzsam, de mindegy :D

Én is nagyon szeretem, jó krémes állagú és nagyon finom az illata

Balea Bodycreme Indian Chai

Balea Bodycreme Indian Chai
2013. január 11.

Na megvettem ma. Igazából azt kell mondjam, semmi extra. Nagy India fan vagyok, ezért nálam minden jöhet, aminek bármi köze is van hozzá. Nagyjából olyan, mint a kókuszos változat, ugyanaz az állag és tejes alapillat, ami egy kis plusz, az az enyhe fűszer illat. Igazából nincs vele különösebb bajom, hamar beszívódik, könnyű krém, tehát, akinek most télen száraz a bőre, az ne ezt válassza. Nem bántam meg, hogy megvettem, de azért egy hátast se dobtam miatta.

Balea Tusfürdő Olajgyöngyökkel

Balea Tusfürdő Olajgyöngyökkel
2013. január 11.

túl erős illat... nem nagy szám :(

Balea Wellness Citromfű és Menta Láb- és Cipő Dezodor

Balea Wellness Citromfű és Menta Láb- és Cipő Dezodor
2013. január 11.

Nem rossz, nyáron sokszor használtam. A méretéből adódóan elfér egy kisebb táskában is. Nem mondom, hogy mindig jó szolgálatot teljesített, bár a nyári izzadástól nincs termék, ami megmentene.

Balea Gyengéd Arclemosó Krém

Balea Gyengéd Arclemosó Krém
2013. január 11.

Én nagyon szeretem! Jó krémes állagú, és nagyon finom az illata. Utána mindig felfrissült az arcbőröm, semmi problémám nem akadt vele. Viszont most látom, hogy milyen sok parabén van benne :(.

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2013. január 10.

Sajnos le kell pontozzam. A köldök piercingemre vettem, a csávó,aki belőtte, azt mondta ez segíteni fog a gyógyulásban. Már több mint egy éve ki van lőve a köldököm, de még mindig szoktak problémáim lenni. Nyáron szereztem be ezt a cuccot, hol gyakrabban, hol ritkábban használtam, de semmi. Semmit nem segített azon, amire megvettem. Elhiszem, hogy másra is jó, de mivel én csak egyféleképpen alkalmaztam és ott csúfos kudarcot vallott, ezért le kell pontozzam. Viszont lehet kipróbálom én is az arcomra, mint tonik. Aztán még az is lehet, hogy visszajövök felpontozni.

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval
2013. január 9.

Végül ezt vettem meg :). Eddig meg vagyok vele elégedve. Nekem habzik is, bár igaz, hogy mégis kevés az egy adag, az én középhosszú hajamra. Szerintem szorgalmasan elhasználom az egy flakont, aztán a baleásat is kipróbálom.