doramora

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Helia-D Classic Érzékeny Bőrre

Helia-D Classic Érzékeny Bőrre
2013. január 9.

Amikor megvettem tudtam, hogy van benne parabén, de hogy ennyi minden más is.... nem túl szép az összetevők listája :S. Ha előbb látom, biztos nem veszem meg. Viszont ezt eltekintve viszonylag elégedett vagyok vele. Jó vastagon szoktam éjszakára felkenni, reggel pedig nagyon puha, ápolt lesz a bőröm. Nappal viszont kicsit macerás használni, legalábbis nekem, mivel nem szívódik be valami könnyedén. Téli krémnek ideális, mert jó sűrű és zsíros, de amint jön a tavasz, én mindig elteszem a nehéz krémeket és valami könnyebbre váltok. HA addig nem használom ezt el, lehet, hogy a kuka lesz a sorsa.

Dove Nourishing Oil Care Argánolajos Hajpakolás

Dove Nourishing Oil Care Argánolajos Hajpakolás
2013. január 9.

Én nagyon szeretem ezt a hajpakolást, az egész termékcsalád úgy jó, ahogy van. Londonban vettem, akciósan 1,5 fontért (kb. 550 ft.), ahogy a többi terméket is. Mikor megláttam, hogy itthon mennyibe kerül, leesett az állam... mert hiába nagyon jó az illata és hiába lesz a használata után selymes tapintású a hajam, ennyi pénzért nem fogom újra venni. Hiszen 200ml és az ára olyan 1500 körül mozog, ha jól tudom. Ennyi pénzért pedig kétszer ekkora kiszerelésű pakolásokat is vehetünk. Viszont, aki nem sajnálja rá a pénzt, mindenképpen próbálja ki, mert nagyon-nagyon jó, én konkrétan mindig vártam a hajmosást, hogy használhassam :)).

Balea Fresh Lime Deospray

Balea Fresh Lime Deospray
2013. január 9.

Szerintem nagyon jó, friss illata van. Aki ismeri a Dove uborkás dezodorját, ez majdnem ugyanolyan, hiába lime-os :D

Balea Bőrnyugtató és Hidratáló Maszk

Balea Bőrnyugtató és Hidratáló Maszk
2013. január 8.

Noha nagyon szép összetevői vannak, de sajnos nekem se nyerte el a tetszésemet. Finom joghurt illata van, az tetszett. Viszont túlságosan krém állagú és én egy pakolástól többet várnék. Ráadásul ahhoz képest, hogy megnyugtatnia kéne a bőrt, nekem viszketett és csípett alatta. Elhasználom a másik felét is majd, de 100%, hogy nem veszem újra.

Nesti Dante Luxury Gold Soap

Nesti Dante Luxury Gold Soap
2013. január 3.

Nagyon vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban... hatalmas nagy 250 g-os szappan, olyan mint egy aranytömb, csodás a színe és igazi arany csillámok vannak benne. Az illata meg annyira mennyei, hogy nem tudom szavakba önteni. Viszont csalódás volt, amikor kipróbáltam. Úgy érzem húzta, szárította a bőrömet. Igaz egy kicsit később éreztem a hidratáltság állapotát, de akkor se győzött meg. Négy csillagot adok neki, mert annyira finom az illata és csodás arany színe van, viszont valójában max. csak 3 csillagot érdemelne. Kíváncsi lennék mások tapasztalatára.

UPDATE: Nagyon jó :). Szerintem csak azért húzta-szárította a bőrömet, mert nem szoktam szappannal zuhanyozni és ezt nyilván meg kellett szoknia a bőrömnek. Most már nagyon jó, szeretem nagyon, isteni illata minden fürdés után betölti a fürdőszobát. Kijár neki a 4 csillag, joggal :).

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2013. január 2.

SZerintem nem olyan rossz kis krém. Elég szépen elfedi a bőrhibákat, de utána nagyon olajos, fénylő lesz a bőr, mindenképpen kell púdert is használni. Annak, akinek nincs sok elfedni való bőrhibája, tökéletes. Aki pattanásos meg használjon alapozót. Sajnos ez van.

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2012. december 31.

Jó régi termék lehet, anyukámnak volt sok sok évvel ezelőtt, amikor még kisgyerek voltam. Jó kis krém, az illat nem rossz, de nem is kellemes. Az emlékek miatt adok neki 3 csillagot. Igazából újra ki kéne próbálnom hogy hiteles véleményt alkossak.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2012. december 31.

Annyian oda voltak ezért ,hogy nekem is vennem kellett. Ez már régebben volt, de csak most jutott eszembe, hogy véleményt írjak. Ez szerintem mindent elárul. Felejthető, nem nagy szám, nem éri meg az 1000 Ft-ot. Nekem tavaly extra száraz volt az ajkam, sokat kenegettem ezzel a cuccal, de nem javította látványosan. A mentol illat nem olyan rossz, de ha valaki sok réteget visz fel, nagyon zavaró tud lenni, főleg az is, hogy nem zsíros állagú, mint a többi termék, hanem kifejezetten ragacsos. Még hébe-hóba használom, ha másra nem is, arra jó, hogy felfrissítsem a leheletem. Biztosan nem fogom újra venni.

L'Oreal Paris Elséve Volume Collagen Hajtőemelő Spray

L'Oreal Paris Elséve Volume Collagen Hajtőemelő Spray
2012. december 31.

Borzasztó az illata, mintha vegyszert fúnék magamra. Viszont az összetevők listája rosszabb is lehetne. Lényeg a lényeg, nem tudom mire jó, de arra tuti nem, amit hirdetnek vele.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2012. december 31.

Borzasztó összetevők, nem nehéz elképzelni mit tesz a hajjal... akinek meg használ bármit is, az csak illúzió, a szilikon teszi, a haj attól még ugyanolyan gyenge és töredezett marad. Egyedül az illata, ami nem olyan rossz, de az is csak egy nagy adag parfümnek köszönhető.