doramora

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Dove Nourishing Oil Care Leave-In Conditioning & Care Spray

Dove Nourishing Oil Care Leave-In Conditioning & Care Spray
2012. december 31.

Jó, mert könnyen kifésülhető lesz a hajam és ad egy kellemes illatot.

Alverde Lábápoló Vaj Mandulafenyő és Shoreavaj

Alverde Lábápoló Vaj Mandulafenyő és Shoreavaj
2012. december 30.

Nagyon jó kis krém, mennyei illattal. Jó zsíros, pakolásként érdemes használni. Az illata még a méheknek is tetszik, ezt tudom igazolni :D

Aquolina Pink Sugar Sensual

Aquolina Pink Sugar Sensual
2012. december 27.

Egy pinksugar, ami finom :) ÉN szeretem.

Lush Ultimate Shine Samponkorong

Lush Ultimate Shine Samponkorong
2012. december 27.

HÁT nagy csalódás volt :(. Kicsit se lett világosabb a hajam, pedig alapból szőke vagyok..ráadásul nagyon hamar "elolvadt", nem volt illata hajmosás után és szárította a hajam rendesen. Soha többet lush sampon.

Lush Buche De Noel Arctisztító

Lush Buche De Noel Arctisztító
2012. december 27.

Tavaly vettem féláron, nagyon tetszett :). Jó puha lett tőle az arcom és az illata is nagyon kellemes. Viszont alig tudtam elhasználni, mert rám romlott... de lehet idén is megveszem, ha majd megint féláras lesz.

L’Oreal Star Secrets Quad Pro Szemhéjpúder

L’Oreal Star Secrets Quad Pro Szemhéjpúder
2012. december 26.

Nagyon nagyon szerettem. Arany színű palettám volt, barna szeműeknek. Hihetetlenül szépek voltak a színek és nagyon tartós volt. Sajnos viszont elfogyott :(.

VALAKI AKI TUDJA! Lehet még kapni?

Cacharel Scarlett

Cacharel Scarlett
2012. december 24.

Nagyon finom, édes illata van! Sajnos eddig csak teszterként tudtam kipróbálni, jó lenne egy sajátot is beszerezni. Aki esetleg ért hozzá: A douglasban 17 ezer ft egy üveg, webes parfümboltokban 10 ezer... a douglas árazza túl, vagy a neten árulnak "jobb" hamisítványt? Köszi előre is.

Dove Nourishing Oil Care Sampon

Dove Nourishing Oil Care Sampon
2012. december 23.

Megvan az egész termékcsalád: sampon, balzsam, pakolás, spray
Azt kell, hogy mondjam, nagyon jók. Hihetetlenül krémes és finom illatú, nagyon könnyűvé és simává varázsolja a hajat, nagyon szeretem használni :). Sajnos sosem tudok egy fajta samponnál megállapodni, mert ráunok, de szerintem őt megtartom :).

Pimkie Happy Strawberry EDT

Pimkie Happy Strawberry EDT

Legjobb <3

Essence Twilight Breaking Dawn Part 2 Highlighter

Essence Twilight Breaking Dawn Part 2 Highlighter
2012. december 23.

Tegnap vettem, szuper. Szép aranyosan csillog, nem kell belőle sok. A rendes púder helyett használtam, így se volt sok, de legközelebb kevesebbet viszek fel, a normális púder után.