doramora

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Tüllruha
Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: -

Labello Pearly Shine

Labello Pearly Shine
2012. december 23.

Tegnap viselte egy fiatal női vásárló a boltban, ahol dolgozom. Nagyon szépen fedte az ajkait, megkérdeztem milyen rúzst használ. Mosolyogva vette elő a zsebéből ezt a labellot, mondván, hogy ez egy egyszerű titok, egy csíny. Már tegnap megakartam venni a rossmannban, de előtte el olvastam itt a véleményeket és meggondoltam magam, mert annyian leszólták. Gondoltam megkockáztatom és ma mégis rászántam magam, én is beszereztem.
Kellemeset csalódtam :). Egyáltalán nem ragacsos, viaszos az állaga, mint ahogy itt sokan írták, hidratálja és puhítja az ajkakat és tényleg nagyon szép, ragyogó színt kölcsönöz. Az illata se olyan rossz, de nem is fogott meg annyira, ezért kap négy csillagot, meg mert még nem tudom, hogy hosszú távon mennyire fog beválni.

Mango Delirium

Mango Delirium
2012. február 8.

Első parfümöm, amit még évekkel ezelőtt kaptam :) Akkor szerettem, de most már nem fújnám magamra, nagyon erős, émelyítő illat.

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2012. február 8.

kb. 5 éve volt minden tini lánynak a nagy kedvence, és noha én is tini voltam, utáltam az illatát. Nagyon erős, édes és kicsit közönséges. Bár lehet csak az osztálytársnőim túlozták el a mennyiséget.

Aquolina Tusfürdő Krémkaramel

Aquolina Tusfürdő Krémkaramel
2012. február 8.

Nagyon jó, finom illatú, olyan mintha igazi karamell lenne :)

Palmolive Naturals Cherry Blossom Krémtusfürdő

Palmolive Naturals Cherry Blossom Krémtusfürdő
2012. február 8.

Nagyon-nagyon szuper jó :) Annyira finom, tavasz illata van, én is mindig jobb kedvű leszek ha ezt használom.

Avon Secret Fantasy Star

Avon Secret Fantasy Star
2012. február 8.

nem jó, semmi extra, az elődje sokkal jobb.

Garnier Natural Kamilla és Méz Sampon

Garnier Natural Kamilla és Méz Sampon
2012. február 6.

Nyáron szoktam használni, mert nagyon frissítő sampon. Nincsen csudi illata, nem is krémsampon, viszont friss és természetes. Szerintem jó.

Garnier Pure Exfo-Brushers Oil Control

Garnier Pure Exfo-Brushers Oil Control
2012. február 6.

Mikor megvettem mindennap használtam, nagyon alaposan megtisztította a bőrömet, de aztán elkezdte kiszárítani. Nem mindennapos használatra találták ki, de amúgy nem rossz. Én akkor használom, amikor mitesszeresnek érzem a bőröm, hetente kb- 3-4 alkalommal, most már nem szárítja, viszont nem is használ annyira mint az elején.

Alverde Sweet Harmony EDT

Alverde Sweet Harmony EDT
2012. február 6.

Kipróbáltam a DM-ben még december végén, nagyon tetszett az illata. Nem tudom megmondani mire, de emlékeztet valamire. Mint egy kellemes sütemény :). Milyen kuponnal lehet olcsóbban megvenni?

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2012. február 6.

Az Ázsia centerben szinte mindenhol csak ezt a körömlakkot árulják, kb. 300-400 ft egy üveg. Nem tudom mennyi az eredeti ára (lehet ugyanennyi), de amennyiért megvettem, teljesen jó, megérte.