dorccu

Regisztráció dátuma: 2016. július 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. július 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Tápláló Krém-Olaj

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Tápláló Krém-Olaj
2020. március 29.

Szárítás előtt szoktam a hajamra tenni belőle, és szárítás után egész egészségesnek tűnnek a hajvegeim. De sajnos a hatása nem tart túl sokáig, és a töredezest nem csökkenti.😔 ha túl sokat rakok belőle akkor ragacsos lesz a hajam. Úgyhogy nagyon kevés kell belőle, és ahhoz képest nagy adag☺️

Garnier Botanical Hidratáló Krém Zöldtea Kivonattal

Garnier Botanical Hidratáló Krém Zöldtea Kivonattal
2020. március 29.

Ameddig ezt használtam folyamatosan jöttek a pattik😣 azóta is megvannak a nyomaik. El akartam használni, de nálam emiatt a kukában landolt😔

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2020. március 29.

Kb egy hónapig használtam, nagyon szerettem, mindig puha és fényes volt tőle a hajam☺️ Az illatát is nagyon szerettem, a balzsammal együtt használtam

Lush Love You, Love You Lots Szappan

Lush Love You, Love You Lots Szappan
2017. március 1.

Az illata nagyon tetszetős, el tudnám szaglászni egész nap! :D

Lush Love Spell

Lush Love Spell
2017. március 1.

Mennyei az illata, még a boltban mutatta egy kedves eladó és iszonyat puha lett tőle a kezem!

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2017. február 25.

Szeretném ha megnőne az egyébként vékony szálú és gyenge hajam, ezt ajánlották rá :) Nagyon nagyon szeretem, praktikus, alig fogy, könnyen felhabosodik, finom az illata. Kicsit macerás abból a szempontból, hogy ki kell szárítani, de megéri :) Bár arról még nem tudok nyilatkozni, hogy tényleg nő tőle a hajam ( ami az eredeti cél :D ) majd egy kis idő múlva meg is írom :) Addig is 5*!

Lush R&B Hajvégápoló

Lush R&B Hajvégápoló
2017. február 25.

Szerelem <3 Finom az illata, és nagyon jó a hajamnak <3 Bár másnapra van, hogy elmúlik a hatása és ugyanúgy száraz lesz a hajam vége :( Az ára se a legkedvezőbb, de én szeretem nagyon ezért megkapja az öt csillagot :)

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító
2017. február 25.

1-2 hete használom, általában reggelente sminkelés előtt. Az illatával nagyon nem vagyok kibékülve, kissé nehézkés a felvitele is.. Viszont jól tisztít, radíroz , problémásabb bőrre nem ajánlanám inkább csak normálra és kicsit érzékenyebbre :) Árát tekintve is megéri, mert kevéske kell belőle és a kisebb adagban is elég sok van.. :)

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2017. február 25.

Ami igazán megfogott benne az az illata, őszintén egy sima drogériás balzsamnál szerintem nem jobb, és az illata is hamar elmúlik :(

Lush The Comforter Krémtusfürdő

Lush The Comforter Krémtusfürdő
2017. február 25.

Szeretem ezt a tusfürdőt, gyönyörű a színe, az illata is nagyon bejovos és még cuki apró csillámok is vannak benne! Felváltva használom a prince tusival :)