Dorci94

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Elyn's Lab Game Changer Arclemosó- és Sminklemosó Olaj

Elyn's Lab Game Changer Arclemosó- és Sminklemosó Olaj
2023. december 2.

Dupla tisztításhoz vettem, illetve pluszban a miteszereim meg a tág pórusaim “ellen”.
Nos, az illata tényleg borzalmas, de az annyira nem is érdekel, mert lemosom és kész.
Inkább az a gond vele kapcsolatban, hogy könnyezik tőle a szemem és bedugul az orrom. Tudom ez elég fura, de akkor szokott ilyesmi történni velem, ha valamilyen arcápoló vagy smink összetevőjére intoleráns vagyok.
A szememet kifejezetten égeti, miután lemosom a spirált vele és nem hozza le maradéktalanul.
Úgyhogy kicsit csalódtam ebben a termékben.

Difeel Rozmaring és Menta Sampon

Difeel Rozmaring és Menta Sampon
2023. november 27.

Az illata és a hidratáló hatása szuper, de olyan szinten zsírosodik tőle a hajam, hogy a 2 nap is necces vele.
Most már elhasználom, de valószínű nem veszem újra.
Vékonyszálú hajra szerintem nem a legjobb választás.

Mancera Black Prestigium EDP

Mancera Black Prestigium EDP
2023. szeptember 5.

“Füstölő illatod van”
Ahogy azt egy barátnőm megjegyezte nemrég, mikor találkoztunk és ezzel voltam befújva.
Valóban hasonló egyébként, mint egy jó kis keleties illatú füstölő.
Brutál tartós persze, mint ahogy az a Mancera illatoknál szokás.
Csak mintát vásároltam belőle, mert szeretek tesztelgetni pár napig mielőtt lecsapok egy illatra.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2023. augusztus 9.

A kapcsolatunk úgy indult, hogy a kedvenc Cerave lemosóm készlethiányos volt, ott ahol vásároltam.
Gondoltam oké, akkor most legyen valami más.
Ez is gyógyszertári, mi baj lehet.
Nos… kezdjük ott, hogy az “illata” (vagy szaga) borzasztóan irritáló.
A problémás bőrömön konkrétan semmit nem javított, sőt.
Tényleg eléggé szárít, úgyhogy nem lesz egy újravevős termék.

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon
2022. december 13.

Kettős érzelmeim vannak ezzel a samponnal kapcsolatban.
Megvettem, mert a balzsamját is nagyon szeretem.
Előtte az Oxygeni samponokat használtam, ami egy jóval tisztább szinte illatmentes termék.
Először azt hittem megfázott a fejbőröm a hirtelen jött hideg időben, de sajna nem.
Ettől a sampontól hámlani kezdett és korpásodik…
A 2 csillag csak azért, mert a haj maga mondjuk puha és szép tőle, de az én fejbőrömet kicsinálta.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2022. június 9.

Szuper termék!
Lábkörmeimen használom, mert a kezeimen zselé van, de totálisan tartós.
Pedig én aztán nem kímélem a lábaimat 😃
Másfél hetet úgy kibír, mint a huzat! Nem kopik ,nem fakul.
Ugyan még nincs az az igazi nyár és strandszezon, amikor igazán bizonyíthat, de szerintem akkor sem lesz vele gond.
Ez a Birthday Girl árnyalat pedig annyira kis szép visszafogott, de végtelenül csillogó, hogy imádom!

Neutrogena Deep Moisture Sensitive Skin Body Lotion

Neutrogena Deep Moisture Sensitive Skin Body Lotion
2022. május 10.

Okosszépségnél leltem rá, anno egy posztjában.
Elsősorban azért vettem meg, mert a hátam felső részén/vállamon olykor problémás a bőröm és ugyanúgy használom a megfelelő szérumokat, hámlasztókat oda is.
Kellett valami olyan hidratáló, ami illatmentes mégis könnyű.
Az arckrémemet mégsem kenném akkora felületre is, mert anyagilag csődbe mennék 😃
Úgyhogy kipróbáltam ezt a kis csodát.
Be kell vallanom, sajnos nem vagyok egy nagy kenekedős, ami a testápolózást illeti.
Heti 1-2 jön össze általában.
De ebből a termékből ez pont elég, legalább is az én testemnek.
Pár napja az egyik kolléganőm elment mellettem és véletlenül hozzám ért, majd megjegyezte, hogy milyen puha a bőröd.
Szuper kis termék, teszi a dolgát, újravevős!

Catrice 48H Power Stay Brow Gel

Catrice 48H Power Stay Brow Gel
2022. április 7.

Tartós, jól fixál, 12-13 órákat simán kibír, én utána lemosom (este), így a 48 óráról nem tudok nyilatkozni.
Medium színben szereztem be, szép nem szürkülős árnyalat.
Viszont! Ember legyen a talpán, aki ezzel az applikátorral tud dolgozni.
Meg is lepődtem, mikor először megláttam.
Ez egy szájfénynél/rúzsnál oké, de szemöldök fixálónál?!
Ahogy olvastam az előttem szólók is saját ecsettel használják, ezentúl én is azzal fogom.

Oxygeni Hair Hair Loss Shampoo - Régi

Oxygeni Hair Hair Loss Shampoo - Régi
2022. április 5.

Nagyon régóta keresem a tökéletes hajápolási rutint.
Eddig kb 2 havonta váltogattam a samponokat, balzsamokat.
Úgy éreztem egy idő után mindet megszokta a hajam/fejbőröm.
Egy éve részt vettem egy 5 alkalmas oxigén terápiás hajkezelésen.
Az első kezelés után, egyből felajánlotta a specialista, hogy meg kéne vásárolni a sampont és a hajmaszkot is, hogy otthon is fenn tudjam tartani a hajam állapotát.
Elsőként a Sensitive sampon balzsam kombót használtam, aztán a Detox sampon Sensitive maszk, majd nem rég beruháztam a Hairloss párosra!
Covid és covid oltások után kezdett hullani durván a hajam, gondoltam vágjunk bele.
Nagyon nagyon szuper termékcsalád!
A hajam puha, könnyű, fényes.
Fele annyi hullik ki, mint előtte.
Az ára elsőre borsosnak tűnhet , de 3 hónapig kitart egy flakon úgyhogy megtérül.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2021. október 13.

Először egy barátnőmnél találkoztam vele , azt mondta nyugodtan próbáljam ki. Másnap gyönyörű puha, kisimult bőrrel ébredtem. (Azóta már tudom hogy ez inkább a cicakrémnek volt betudható.)
Nagyon megtetszett akkor ez a kis kence, gondoltam úgyis fogyóban a BHA otthon, rendelek magamnak én is egyet.
Lassan 7 hónapja folyamatosan használom, de a nagy “bumm hatás” sajnos elmaradt. Konkrétan nem csinál semmit az arcommal se a hátammal (mert oda is fel szoktam dobni pár alkalommal hetente).
Se nem javít se nem ront a helyzeten… miteszerek ugyanott és ugyanannyi van, mint előtte.
Nagy csalódás volt ennyi pénzért.
Előtte a Geek&Gorgeous Cheer Upját kentem, az ezerszer meggyőzőbb ennél. Ha ez elfogy tuti nem veszem újra, inkább vissza a jól beválthoz!