Dorci94

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2022. június 9.

Szuper termék!
Lábkörmeimen használom, mert a kezeimen zselé van, de totálisan tartós.
Pedig én aztán nem kímélem a lábaimat 😃
Másfél hetet úgy kibír, mint a huzat! Nem kopik ,nem fakul.
Ugyan még nincs az az igazi nyár és strandszezon, amikor igazán bizonyíthat, de szerintem akkor sem lesz vele gond.
Ez a Birthday Girl árnyalat pedig annyira kis szép visszafogott, de végtelenül csillogó, hogy imádom!

Neutrogena Deep Moisture Sensitive Skin Body Lotion

Neutrogena Deep Moisture Sensitive Skin Body Lotion
2022. május 10.

Okosszépségnél leltem rá, anno egy posztjában.
Elsősorban azért vettem meg, mert a hátam felső részén/vállamon olykor problémás a bőröm és ugyanúgy használom a megfelelő szérumokat, hámlasztókat oda is.
Kellett valami olyan hidratáló, ami illatmentes mégis könnyű.
Az arckrémemet mégsem kenném akkora felületre is, mert anyagilag csődbe mennék 😃
Úgyhogy kipróbáltam ezt a kis csodát.
Be kell vallanom, sajnos nem vagyok egy nagy kenekedős, ami a testápolózást illeti.
Heti 1-2 jön össze általában.
De ebből a termékből ez pont elég, legalább is az én testemnek.
Pár napja az egyik kolléganőm elment mellettem és véletlenül hozzám ért, majd megjegyezte, hogy milyen puha a bőröd.
Szuper kis termék, teszi a dolgát, újravevős!

Catrice 48H Power Stay Brow Gel

Catrice 48H Power Stay Brow Gel
2022. április 7.

Tartós, jól fixál, 12-13 órákat simán kibír, én utána lemosom (este), így a 48 óráról nem tudok nyilatkozni.
Medium színben szereztem be, szép nem szürkülős árnyalat.
Viszont! Ember legyen a talpán, aki ezzel az applikátorral tud dolgozni.
Meg is lepődtem, mikor először megláttam.
Ez egy szájfénynél/rúzsnál oké, de szemöldök fixálónál?!
Ahogy olvastam az előttem szólók is saját ecsettel használják, ezentúl én is azzal fogom.

Oxygeni Hair Hair Loss Shampoo

Oxygeni Hair Hair Loss Shampoo
2022. április 5.

Nagyon régóta keresem a tökéletes hajápolási rutint.
Eddig kb 2 havonta váltogattam a samponokat, balzsamokat.
Úgy éreztem egy idő után mindet megszokta a hajam/fejbőröm.
Egy éve részt vettem egy 5 alkalmas oxigén terápiás hajkezelésen.
Az első kezelés után, egyből felajánlotta a specialista, hogy meg kéne vásárolni a sampont és a hajmaszkot is, hogy otthon is fenn tudjam tartani a hajam állapotát.
Elsőként a Sensitive sampon balzsam kombót használtam, aztán a Detox sampon Sensitive maszk, majd nem rég beruháztam a Hairloss párosra!
Covid és covid oltások után kezdett hullani durván a hajam, gondoltam vágjunk bele.
Nagyon nagyon szuper termékcsalád!
A hajam puha, könnyű, fényes.
Fele annyi hullik ki, mint előtte.
Az ára elsőre borsosnak tűnhet , de 3 hónapig kitart egy flakon úgyhogy megtérül.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2021. október 13.

Először egy barátnőmnél találkoztam vele , azt mondta nyugodtan próbáljam ki. Másnap gyönyörű puha, kisimult bőrrel ébredtem. (Azóta már tudom hogy ez inkább a cicakrémnek volt betudható.)
Nagyon megtetszett akkor ez a kis kence, gondoltam úgyis fogyóban a BHA otthon, rendelek magamnak én is egyet.
Lassan 7 hónapja folyamatosan használom, de a nagy “bumm hatás” sajnos elmaradt. Konkrétan nem csinál semmit az arcommal se a hátammal (mert oda is fel szoktam dobni pár alkalommal hetente).
Se nem javít se nem ront a helyzeten… miteszerek ugyanott és ugyanannyi van, mint előtte.
Nagy csalódás volt ennyi pénzért.
Előtte a Geek&Gorgeous Cheer Upját kentem, az ezerszer meggyőzőbb ennél. Ha ez elfogy tuti nem veszem újra, inkább vissza a jól beválthoz!

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2021. szeptember 3.

Egy ideje használom már ebből a termékcsaládból az alapozót, viszont azt a rohangálós, dolgos hétköznapokra soknak éreztem. Úgy döntöttem beruházok erre a cc krémre.
És milyen jól tettem! Könnyen eloszlatható , akár kézzel is, nincs olajos nehéz érzete. Amit ígér betartja! Korrigálja a foltokat, gyönyörűen egységesít. Tartósnak is mondható, minimálisan kopik csak estére (12 órát simán kibír). Azért kap csak 4*-ot, mert hajlamos kifényesedni, ezért én rutinosan már dobok rá egy mattító fixáló púdert, így teljesen viselhető.

Montale Sweet Vanilla

Montale Sweet Vanilla
2021. augusztus 8.

Két Montale illatmintát rendeltem, ez volt az egyik.
Első kifújásra azt gondolná az ember , hogy a régen agyon-vissza használt tini illat az Aquolina Pink Sugar egy drágább verziója. Aztán bumm. Jön a krémes sárgabarack. Nem egy túlbonyolított illat az tény, de amilyen “egyszerű” annyira nagyszerű.
Nagy melegben nem ez a nyerő, mert elég fullasztó tud lenni, plusz azt vettem észre, hogy a tartóssága sem az igazi 30 fokban.
Egy hűvösebb nyári napon, tavasszal, ősszel ,télen viszont szuper választás.
Tartóssága rajtam 6 óra.

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2021. július 20.

Végső mentsvárként szereztem be, a hátamra mivel évek óta mindig kijön ott valami csúnyaság így 25 felett is...
Több bőrápolós blog is őt ajánlotta testre, úgyhogy gondoltam miért ne.
Megpróbáltam minden nap becsülettel mosakodni vele, plusz továbbra is heti 2 hámlasztás (Cosrx Bha/Cosrx Aha) és hidratálás.
Azt kell mondjam, hogy igenis működik!
Hámlasztani eddig is hámlasztottam, de áttörést nem hozott.
Ez viszont tényleg jó kis cucc.
Ár érték arányban is megfelel szerintem, mert nekem a legkisebb (236 ml-es) kiszerelés is kitart 2 hónapig.
Bátran ajánlom pattis/miteszeres hátra, mert tényleg működik!

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2021. május 2.

Nagyon jó kis termék! Megéri az árát. Felváltva használom a Mixa cicajával, de valamiért őt jobban szeretem. Állaga nagyon kellemes, selymes bababőr érzetet ad már felkenéskor, reggelre pedig ténylegesen puha az arc tőle. Általában hámlasztó után használom, de sebeket hegeket is kezelek vele egy egy patti után.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2021. április 13.

Jó ideje nem használtam körömlakkot, mert műkörmök volt. Most viszont pihentetem picit (erősítés végett) és már untam a natúr körmöm látványát. Így kipróbáltam őt. Nagyon bevált! Nem tudom lehúzni , mint a celluxot (ami bizonyos termékeknél előfordult már), tartós és szép a fedése 2 rétegben. Engem meggyőzött.