Dorci94

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2021. szeptember 3.

Egy ideje használom már ebből a termékcsaládból az alapozót, viszont azt a rohangálós, dolgos hétköznapokra soknak éreztem. Úgy döntöttem beruházok erre a cc krémre.
És milyen jól tettem! Könnyen eloszlatható , akár kézzel is, nincs olajos nehéz érzete. Amit ígér betartja! Korrigálja a foltokat, gyönyörűen egységesít. Tartósnak is mondható, minimálisan kopik csak estére (12 órát simán kibír). Azért kap csak 4*-ot, mert hajlamos kifényesedni, ezért én rutinosan már dobok rá egy mattító fixáló púdert, így teljesen viselhető.

Montale Sweet Vanilla

Montale Sweet Vanilla
2021. augusztus 8.

Két Montale illatmintát rendeltem, ez volt az egyik.
Első kifújásra azt gondolná az ember , hogy a régen agyon-vissza használt tini illat az Aquolina Pink Sugar egy drágább verziója. Aztán bumm. Jön a krémes sárgabarack. Nem egy túlbonyolított illat az tény, de amilyen “egyszerű” annyira nagyszerű.
Nagy melegben nem ez a nyerő, mert elég fullasztó tud lenni, plusz azt vettem észre, hogy a tartóssága sem az igazi 30 fokban.
Egy hűvösebb nyári napon, tavasszal, ősszel ,télen viszont szuper választás.
Tartóssága rajtam 6 óra.

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2021. július 20.

Végső mentsvárként szereztem be, a hátamra mivel évek óta mindig kijön ott valami csúnyaság így 25 felett is...
Több bőrápolós blog is őt ajánlotta testre, úgyhogy gondoltam miért ne.
Megpróbáltam minden nap becsülettel mosakodni vele, plusz továbbra is heti 2 hámlasztás (Cosrx Bha/Cosrx Aha) és hidratálás.
Azt kell mondjam, hogy igenis működik!
Hámlasztani eddig is hámlasztottam, de áttörést nem hozott.
Ez viszont tényleg jó kis cucc.
Ár érték arányban is megfelel szerintem, mert nekem a legkisebb (236 ml-es) kiszerelés is kitart 2 hónapig.
Bátran ajánlom pattis/miteszeres hátra, mert tényleg működik!

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+
2021. május 2.

Nagyon jó kis termék! Megéri az árát. Felváltva használom a Mixa cicajával, de valamiért őt jobban szeretem. Állaga nagyon kellemes, selymes bababőr érzetet ad már felkenéskor, reggelre pedig ténylegesen puha az arc tőle. Általában hámlasztó után használom, de sebeket hegeket is kezelek vele egy egy patti után.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2021. április 13.

Jó ideje nem használtam körömlakkot, mert műkörmök volt. Most viszont pihentetem picit (erősítés végett) és már untam a natúr körmöm látványát. Így kipróbáltam őt. Nagyon bevált! Nem tudom lehúzni , mint a celluxot (ami bizonyos termékeknél előfordult már), tartós és szép a fedése 2 rétegben. Engem meggyőzött.

Essence Studio Nails Ultra Strong Körömerősítő Lakk

Essence Studio Nails Ultra Strong Körömerősítő Lakk
2021. április 1.

Tini korom óta küzdök a gyenge körmeimmel. Ha meg is nőtt néha napján, elkezdett lemezesedni, töredezni. Többször szedtem már rá vitamint is kúra szerűen kifejezetten erre a problémára, de maximum gyorsabban megnőtt, erősebb nem lett tőle. Gondoltam egy újabb sörélesztő kúrával párhuzamosan elkezdem kenni ezzel a lakkal, mi baj lehet. Sajnos, mint halottnak a csók. Felkenem, gyorsan szárad, szép fény (ezért a 2 *). Aztán másnap pikk pakk, már pattogzik is fel... pénzkidobás volt részemről, mert az erősítő hatását sajnos nem tudtam “élvezni”.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2021. március 18.

Nem sok szérumot használok, de ez egyike a kis csapatomnak. Nedves bőrre szoktam felvinni, kenegetni, beütögetni aztán fölé hidratálni. Bababőr puhaságú arcot eredményez. Nagyon jó kis termék.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2021. március 18.

Alapvetően már nem hiszek abban, hogy bármi is eltüntetné a sötét, lilás karikákat a szemem alól. Genetikailag ilyen az arcom, bármennyit alszom, bármennyire is nyugodt periódusban van épp az életem. Így az évek során a korrektor jó barátom lett.
Aztán megláttam ezt a szérumot és megrendeltem utolsó utáni esélyt adva annak, hogy legalább enyhítsen a problémán. Ezt meg is teszi, mert egy picit valóban világosít a szemek alatt, kevésbé nyúzottnak nézek ki tőle. Az állaga szuper, zselés. Nagyon kevéske kell belőle, úgyhogy gazdaságos is. Hidratálót , fényvédőt jól tűri, nem kukacosodik. Szuperül lehet rá sminkelni is. Ha nem is csodaszer, de elég jó kis termék. Szerintem újravevős.

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2021. március 13.

Első Cerave termékem volt anno ő és egyértelműen szerelem! Kacsintgattam más lemosók fele is, de nem visz rá a lélek , hogy leváltsam. Szuper az állaga, kevés is elég belőle, a legnagyobb kiszerelést vettem legutóbb belőle és már 4 hónapja használom napi kétszer, de még mindig van benne. Miteszeres bőrre szerintem alapdarab.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. március 10.

“Nem jó, de nem is tragikus.” Nálam ez a semmilyen kategóriába tartozó termék. Mielőtt megvettem csupa jó véleményt olvastam róla, így nagy reményekkel kentem fel. Úgy egész konkrétan semmit sem csinált. Éjszakára használom felváltva a Geek&Gorgeous Cheer Up-jával (a hét/b hét). Ameddig a Geeknél feltűnő a változás reggelre, addig ez nem csinál semmit. Az állaga nekem nem tetszik, vastag rétegnek érzem magamon. A gyulladásokat abszolút nem húzza le, úgyhogy velem valahogy nem kompatibilis. Ez van, most már elhasználom pár alkalomra való maradt az üvegben, de biztosan nem veszem újra még ha az ára verhetetlen is.