Dorci94

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2020. november 10.

Öblítő illat. Ez ugrott be először róla, mikor magamra fújtam a parfümériában. Aztán kaptam belőle egy 2,5ml-es tesztert és a véleményem még mindig ugyanaz. Semmi különlegeset nem érzek benne, pedig az összetevői alapján valami nagy bummra számítottam. Tartós illat és szép az üveg, ezt a két pozitívumot tudom felhozni mellette.

Pupa Sport Addicted Lip Balm

Pupa Sport Addicted Lip Balm
2020. november 3.

Szeretem, mert ad egy kis fényt az ajkaimnak mégsem ragacsos, mint mondjuk egy szájfény. Szuperül hidratál és az illata is nagyon finom vaníliás, ami nálam plusz pont.

Avène Tolérance Extréme Emulsion

Avène Tolérance Extréme Emulsion
2020. október 29.

A tökéletes hidratáló! Reggel és este is ezt használom (sőt a hátamra is szoktam kenni rutin részeként) , nekem teljesen jó a kombinált bőrömre. Nem komedogén, nem leszek zsírosbödön tőle. Szuper VOLT ez a kiszerelés, ahogy kiemelkedik az adagolója ameddig el nem kezdett fogyni... ez talán az egyetlen negatívum vele kapcsolatban. Ha fogyóban van kénytelen az ember szétvágni a tubust és kikanalazni egy üres tégelybe a motyót, ha nem akar pazarolni. De ettől még megy az 5*.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. október 6.

Életem első széruma. Illetve életem első széruma, amit jól használok! Volt egy bénácska próbálkozásom az Ordinary Nia+cinkkel, de akkor még azt sem tudtam mi fán terem...
Ráleltem arra a bizonyos insta oldalra, ami most nagyon népszerű és kialakítottam a kis rutinomat. Ennek szerves része a B bomb. Imádom! Reggel-este használom. A bőröm kb 100x puhább szebb, egységesebb! Tuti újravevős!

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal
2020. szeptember 11.

A tiszta illata és a szilikonmentesség miatt a 3*, de ezeken felül nem tudom dicsérni. Ár érték arányban jó lenne, ha mondjuk nem kéne minden másnap hajat mosnom vele... , merthogy nekem kifejezetten zsírosít. Nem újravevős!

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló
2020. szeptember 1.

Imádom! A legjobb tud, amivel idáig dolgom volt. Nem vagyok túl ügyes kezű, de ezzel még nekem is megy a vonal húzás. Nem bántja a szememet, nincs viszketés tőle vagy csípő érzés. Olyan durván tartós, hogy 13-14 órát simán kibír rajtam. A színe pedig gyönyörű mélyfekete. Mindenképp újra vevős!

Revolution Skincare Pink Clay Detoxifying Face Mask Arcpakolás

Revolution Skincare Pink Clay Detoxifying Face Mask Arcpakolás
2020. július 7.

Enyhe kételyekkel indult a viszonyunk, hogy vajon jó lesz e. Sosem vásároltam még Revolution skincare terméket, de ha a többi is ilyen jó, itt az ideje. Jó ideje szemezgetek már rózsaszín agyagos maszkkal, de egyelőre még nem találtam olyat, amit árát és funkcióját tekintve is megfelelne.
Ez a maszk viszont tökéletes! Vékony rétegben felviszem, hagyom 20 percet, aztán melegvizes törölközővel letörlöm és megmosom az arcom. Utána azért a hidratálás elengedhetetlen, mert icipicit szárít. Gyönyörűen rendbe teszi az arcot. Miteszeresebb bőrre kötelező!

Essence Camouflage+ Matt Korrektor

Essence Camouflage+ Matt Korrektor
2020. június 24.

Nagyon szeretem, biztos újra vevős!
Catrice Camouflage-át használtam eddig, aztán a drogériában elfogyott az én színem, korrektor meg kellett úgyhogy ő jött velem haza.
Erősen pigmentált, szépen eloszlatható, szuperül fed.

Ziaja Kakaóvajas Testspray

Ziaja Kakaóvajas Testspray
2020. június 12.

Kezdeném azzal, hogy arca, hátra, vállra, mellkasra semmiképp se! Bár ez nálam alap a sima gyógyszertári kakaóvajjal is, hogy ezekre a helyekre nem kenem, mert óriás pattik jöhetnek ki. Az illata enyhe kókuszos szerintem, nekem tetszik. Olyan óriási változást nem látok tőle. Ha a Dm saját márkás napolaját kenném magamra is hasonló színt érek el meg ezzel is (plusz a napolajban van minimális fényvédő).
Nem valószínű, hogy újraveszem.

Lancôme Hypnose EDP

Lancôme Hypnose EDP
2020. június 1.

Régi jó ismerősöm “ő”. Életem minden korszakának volt egy meghatározó illata.
Na az egyik pont a Hypnose volt. Ballagásomra kaptam ajándékba először és most 8 év után újra beruháztam rá.
A tisztaság és a vonzerő fura kettőse jut eszembe róla, amikor megszaglászom.
Meghatározhatatlan, semmihez sem hasonlítható, de annyira jó, hogy legszívesebben ebben fürdenék esténként!