Dorci94

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Elocom 0,1% Kenőcs

Elocom 0,1% Kenőcs
2019. december 16.

Én ugyan nem ekcémára kenem, de vélhetően valamilyen allergiás tünet ez is. Havi szinten a szám sarkában pici repedések keletkeznek, mintha egy pengével nagyon vékonyan megvágtam volna. Persze ez be is gyullad és fáj. Na akkor jön az Elocom és viszlát gyulladás, gyönyörűen összehúzza.

The Body Shop Vanilla Pumpkin Testvaj (régi)

The Body Shop Vanilla Pumpkin Testvaj (régi)
2019. december 11.

Tökéletes őszi-téli illat. Bekuckózós, meleg, édes. Többféle TBS testápolóm is van itthon, ezt akkor kapom elő, ha a bőrömnek extra hidratálás kell. Nekem ez napi szinten használva sok lenne, az én bőrömnek nehéz kicsit. Nálam inkább a testjoghurtok a nyerők, viszont ebből a Pumpkin kollekcióból nem készült se joghurt se sima ápoló úgyhogy “kénytelen voltam” ezt beszerezni. Az illat miatt kötelező volt.

L'Angelica Sampon Teafaolajjal

L'Angelica Sampon Teafaolajjal
2019. november 29.

Hűha... talán jobb lett volna elolvasni a véleményeket mielőtt beszerzem. Elég borzasztó cucc. Az állaga iszonyú híg, tehát abszolút nem takarékos, bár ez a legkisebb baj vele. Már másnap viszket tőle az elvileg tiszta fejbőröm. Nem volt korpás egyébként, csak tisztító samponként vettem, gondoltam teafás, mindenmentes mi baj lehet. Iszonyúan zsírosít, közben ugye viszket, nálam nem ez a tisztítás.

Balea Sensitive Relax Habfürdő

Balea Sensitive Relax Habfürdő
2019. november 12.

Valóban relaxációs élményt nyújt, irritáció nélkül. Nincs érzékeny bőröm, de némelyik fürdős csoda (a túl sok illatanyag miatt), bizony erős viszketést okoz nálam. Na ez a habfürdő nem ilyen. Sokáig gondolkoztam, hogy miért ilyen ismerős az illata.... aztán rájöttem. Régen úgy de úgy szerettem a Lancome Hypnose illatát. Na ez kiköpött mása. Kellemes, édes, gyümis-vaníliás, jól habzó fürdési élmény 😍

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes
2019. november 8.

A valaha volt legjobb palettám 😻! 01 bronze árnyalatokat szereztem be. Valami csodás! Tökéletesen pigmentált, szárazon vagy nedvesen használva is. Imádom!

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj
2019. november 4.

Nyaralásra szereztem be, mert tudtam ,hogy a tenger+tűző napsütés kombótól sprőd lesz a hajam. Nagyon jó választás volt. Gyönyörűen hidratáltak maradtak a tincseim. Persze azóta is használom, mivel hajvégápolóhoz képest elég nagy adag, sokáig elég lesz. Az illata is kellemes, kókuszos de nem tolakodó.

Balea Bloomy Obsession Pezsgő Fürdőpor

Balea Bloomy Obsession Pezsgő Fürdőpor
2019. november 1.

Azért nem kap 1 csillagot, mert az illata nagyon jó. Viszont! Iszonyatosan viszkettem tőle... hiába zuhanyoztam le magamról a fürdővizet. Szeretem a Balea termékeket, de ez most nagyon nem.

Revolution Pro Supreme Matte Lip Pigment

Revolution Pro Supreme Matte Lip Pigment
2019. október 2.

Imádom! Két árnyalatban is beszereztem, egy pinkes (Immunity) és egy narancsos (Charade). Nagyon pigmentált, az ecsetével tökéletesen el lehet dolgozni. Kellemes az állaga is és ami a legfontosabb , NEM SZÁRÍT.

The Body Shop Mangós Ajakbalzsam

The Body Shop Mangós Ajakbalzsam
2019. szeptember 22.

Nagyon szeretem! Talán az egyetlen ajakápoló, ami tényleg használ (legalábbis nekem). Matt rúzsok alá mindig teszek fel belőle, mert szuper alapot ad kis mennyiségben. Ha önmagában használom van, többet szoktam kenni belőle így van egy kis fénye is. Az illata is szuper, olyan cukorkás.

Yves Saint Laurent Cinema

Yves Saint Laurent Cinema
2019. szeptember 6.

Mintát kaptam belőle, úgyhogy most jó pár napig tesztelgetem a bőrömmel. Lehelletnyi is elég belőle, mert nagy mennyiségben fojtogató (mint minden parfüm). Rajtam a mandula-jázmin-vanília kombó érvényesül. Tavaszra/nyárra semmiképp se, kell hozzá a hűvös kellemes ősz vagy a bekuckózós tél. A tartósságával akadt némi problémám, mert árához képest szerintem egyáltalán nem az sajnos... ezért csak 4*.