Dorci94

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2019. június 21.

Túlzás nélkül állíthatom, hogy a legjobb micellás víz a piacon! Gyönyörűen eltávolítja a nagyon tartós sminket is egy szempillantás alatt. Szépen mattít, nem szárít és határozottan szebb a bőröm tőle. Az arctisztítójával együtt használom.

E Nature Cicaherb Restore Sheet Mask

E Nature Cicaherb Restore Sheet Mask
2019. május 24.

Bevallom ez az első fátyolmaszk amit kipróbáltam életemben. Müllerben szereztem be, aztán már aznap délután ki is próbáltam. Megtisztított bőrre kell felaplikálni, aztán 10-20 percig hatni hagyni. Én 20 percig hagytam a tuti hatás érdekében. Valami csoda! Rengeteg vitamint nyelhetett a bőröm, mert miután beszívott mindent az arcom, olyan lett mintha most botoxolták volna 😃 (persze jó értelemben). Feszes, tömör, egységes bőr. Mintha photoshoppoltak volna. Brutál jó!!

Balea Vitaminmaske

Balea Vitaminmaske
2019. május 19.

Iszonyú zsíros, nehezen lemosható, túlillatosított. Miután megszabadultam tőle sem lett jobb, mivel bevörösödött az arcom és kipattogott...

Balea Tisztító Arcmaszk Holt-Tengeri Iszappal

Balea Tisztító Arcmaszk Holt-Tengeri Iszappal
2019. május 19.

Szerintem nagyon jó. Az illata (vagy inkább szaga?!) elég fura..., de nem is ez volt a fő szempont. Babapopsi lett a bőröm tőle. Egy nehéz nap után nagyon jól tud esni a bőrnek.
Lemosás közben még picit radíroz is úgyhogy (majdnem) 2in1.

Tom Ford Black Orchid EDP

Tom Ford Black Orchid EDP
2019. május 7.

Hálistennek csak mintát rendeltem belőle, amit majd elkenegetek egy egy alkalomhoz, színház, vacsi akármi. Szerintem túl van hypeolva... először tetszett, ahogy magamra kentem. Finom bújós meleg. Aztán átváltott kegyetlen szappanszagba... pár óra elteltével pedig kicsit pasis érdekes fűszeres. Rajtam 2 óra elteltével inkább férfi parfüm, mint női.

L'Oreal Paris Million Lashes Feline Szempillaspirál

L'Oreal Paris Million Lashes Feline Szempillaspirál
2019. április 26.

Eddig az Extra Black változatot használtam, gondoltam most beújítok erre. Szépen fedi az összes pillát, dúsítani nem dúsít ugyan, de erre nekem nincs is szükségem. A szempilláim, hosszúak és dúsak is csak kiemelésre használok spirált. Egyetlen hibája, hogy nehezen lehet lemosni... esténként nagyon sokszor át kell menni rajta micellás vízzel mire eltűnik, miközben a hagyományos társa pikk pakk lejött.

Uriage Bariéderm Kenőcs Bőrrepedésekre (régi)

Uriage Bariéderm Kenőcs Bőrrepedésekre (régi)
2019. április 15.

Hát ez valami csoda. Vendéglátásban dolgozom, néha eszméletlen módon ki tud száradni a kezem (főleg az ujjaim között). Sokféle kézkrémet kipróbáltam már, de ez tűnik a legjobb megoldásnak. Persze éjszakára vagy itthoni semmittevéshez, mert ahogy előttem is írták sheavaj szerű, sűrű állagú.

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó
2019. március 20.

Semmivel nem tűntek el gyorsabban a meglévő pattijaim... (elhasználtam 2,5 tubussal) nem gátolta meg az újabbak kialakulását sem úgyhogy az ígért dolgokat nem hozta. Ami plusz negatívum (de ez csak személyes “sérelem”, így nem fogom lejjebb pontozni), hogy az én arcom egy idő után viszketett tőle... valószínű nem bírja a teafát vagy valamelyik összetevőt. Nagy TBS fan vagyok, de ez most nem jött be.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2019. március 20.

Nem mondom, hogy csodaszer de nagyon jól végzi a dolgát. Tisztít, mattít és nagyon jó, könnyű kis állaga van az illatáról nem is beszélve.
Egyetlen dolog ami miatt nem kap 5*ot az az, hogy azonnali hidratálás nélkül húzódik utána a bőröm.

Nivea Urban Skin Detox Micellás Víz Zsíros és Vegyes Bőrre

Nivea Urban Skin Detox Micellás Víz Zsíros és Vegyes Bőrre
2019. március 20.

Szépen lehozza a sminket, (szemfestéknél csak óvatosan, mert picit csíp) igazából ennyit tud. Mattító hatását nem vettem észre, nálam egyedül a Bodyshop tengeri hínáros hidratálója volt képes erre. Alapjáraton, amit egy sima mezei micellás víznek tudnia kell azt tudja. Sminkeltávolítás, arctisztítás pipa.
Ár érték arányban szerintem jó cucc.