Dorcii

Regisztráció dátuma: 2012. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Helia-D BB Krém

Helia-D BB Krém
2016. május 18.

Mindig félek, amikor megújítják, hogy nem fog tetszeni, de még jobban attól, hogy másoknak nem tetszik, és beszüntetik. Nekem a legelső változat is tökéletesen megfelelt, annak a normál változatát imádtam. Aztán a második kiadásnak a színei nem voltak nyerőek, bár a világos elment télen, meg jó világosítani, a sötéttel meg néha kontúrozok. Ennek a legújabb változatnak jobb a színe ( a normál van meg, és még most keverem az előző világossal, de később jó lesz), és sokkal jobb az illata, mint eddig. Mindig ecsettel dolgozom el, biztos jó lenne kézzel is, de arról már leszoktam.
Pluszba még annyi, hogy nekem nincsenek száraz részei az arcomnak, nem is kenek alá hidratálót, csak a Jimjams aktiváló szérumot, de azzal jól megvannak. Egész nap matt marad az arcom, és pattanásokat sem okoz.

Manhattan Pastell Pretties Szemceruza

Manhattan Pastell Pretties Szemceruza
2013. augusztus 18.

Vízvonalra használom a rózsaszínt fehér helyett. Nagyon bejött, tartós és természetes.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2013. január 5.

aug. 6.: Én is kuponnal vettem és így nagyon megéri. Szépen tisztítja a pórusokat és nagyon puha lesz tőle a bőr, mindenképpen újravenném.

jan. 5.: Kb egy hónapja vettem újra, nem cserélném le másra, mert nagyon bevált. Igazából próbálom hetente egyszer használni, de van olyan, amikor nem használom, és van hogy hetente kétszer is. Mivel 3-4 hónapig elég nekem, és sokat javít a bőrömön, ráadásul imádom használni, biztos újra fogom még venni párszor.

Eveline Cosmetics Hydra Expert Micellás Folyadék

Eveline Cosmetics Hydra Expert Micellás Folyadék
2013. január 5.

Szemfesték lemosására mást használok, de az arcom megtisztítására nagyon bevált. Általában minden arctisztítót megunok és nem veszem újra, de ezzel lehet kivételt teszek.

Balea Bodycreme Vanille

Balea Bodycreme Vanille
2013. január 4.

Normál bőröm van, amilyenre ez a termék való, és nekem így télen ez is tökéletesen elég. :) az illata sajnos alig érezhető, de az állaga vanília pudingos. Nekem nagyon tetszik, normál bőrre pont jó :)

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)
2012. november 9.

Kipróbáltam, de nem fogom újravenni. Azt hittem, hogy olyan lesz, mint a himalaya arcpakolása, de messze nem olyan jó számomra.

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2012. október 14.

Nekem azt hiszem ez az egyetlen szemhéjtus amit valaha próbáltam. Régóta megvan de nem használom minden nap.. néha sokáig elfelejtkezek róla, aztán egyszer eszembe jut és előveszem. Nincs beszáradva, nem fogyott el, és a színe is ugyan olyan intenzív. Ha elfogyna biztos ezt venném újra, mivel tartós, és könnyű használni.

Balea Sensitive Ajakápoló

Balea Sensitive Ajakápoló
2012. október 13.

A tubosos Neutrogena mellé vettem, mert mindig több ajakápoló van nálam. Ezt akkor használom csak amikor nem annyira száraz a szám és nincs szükség a Neutrogénára. Egy grapefruitosat már elhasználtam, de annak az illata jobb volt mint a hatása. Ennek meglepően jó a hatása, és még olcsó is. Nekem önmagában szerintem kicsit kevés lenne, nagyon száraz szokott lenni, de tudom használni és bejön. :)

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam
2012. október 12.

Az eddigi legjobb ajakápolóm! pont azért jó, mert nem hagy réteget, hanem az ajkakat hidratálja. A Carmexet is szerettem, bár nekem nagyon hamar elfogyott a stiftes, de azzal pont az a bajom, hogy az ajkam addig puha amíg rajta van az a réteg. Ráadásul ezt most akciósan vettem a DM-ben.

Balea Tusfürdő Füge- és Csokoládéillattal

Balea Tusfürdő Füge- és Csokoládéillattal
2012. október 3.

Több Balea tusfürdőt próbáltam, de ennek van a legjobb illata, és nagyon krémes. Nem száraz a bőröm, ezért nem tudom, hogy szárít-e nekem a krémes állaga miatt pont az az érzésem, hogy egyáltalán nem szárít. Aki teheti próbálja ki :)