Dorcii

Regisztráció dátuma: 2012. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2012. szeptember 27.

Nagyon tetszik a folyékonyabb állaga, könnyebb eloszlatni a hajon. Én kuponnal vettem a dm-ben annyiért nagyon megéri de majd ha elfogy akkor meglátom, hogy megéri-e teljes áron :) A hajam nekem is sokkal egészségesebb és szebb lesz tőle. A Kallos hajvégápolója mellé vettem de nem gondoltam, hogy ennyivel jobban beválik.

Up.: Egy hónap használat utána már tényleg bátran ajánlom mindenkinek. Én heti 2x használom hajmosás után vizes hajon. Sokkal szebb a hajam és alig fogyott, tehát az árát is megéri.

Balea Med Testápoló Urea (régi)

Balea Med Testápoló Urea (régi)
2012. szeptember 13.

Nincs túl száraz bőröm, néha a lábszáram kezd el kiszáradni, ezért nem is használok minden nap testápolót. Nem vettem észre, hogy zsíros érzetet hagyna maga után, és széppé teszi a bőrt. Ezt eddig csak az Alverdés testvajnál vettem észre, hogy nagyon szép egyenletes színe lett a lábamnak. Valószínűleg az jobb ennél, de szerintem ezt is megéri kipróbálni, jó testápoló kedvező áron. Én kuponnal vettem így főleg megérte.

Garnier Pure Active 2 In 1 Tinted Spot Roll-On

Garnier Pure Active 2 In 1 Tinted Spot Roll-On
2012. szeptember 13.

Akciósan vettem pár hónapja 1000Ft-ért. Csak a világos árnyalat volt kapható ezért tartottam attól, hogy nagyon el fog ütni a bőrömtől, de eldolgozva egyáltalán nem látszik és szépen elfedi a foltokat. Sokat gondolkoztam, hogy milyen korrektort vegyek, és őszintén ha nem lett volna akciós, akkor biztos nem ezt veszem, de nem bántam meg.

Avon Be... Spontaneous EDT

Avon Be... Spontaneous EDT
2012. szeptember 11.

Imádnivaló! Régen mikor használtam nagyon tetszett az üvege és az illata is.

Balea Young Soft+Care 3in1 Arctisztító Kendő Vegyes Bőrre

Balea Young Soft+Care 3in1 Arctisztító Kendő Vegyes Bőrre
2012. szeptember 4.

Ha nem csípné a szemem akkor tökéletes lenne, de így nem venném újra.

Balea Young Soft & Clear Antibakteriális Gél Pattanások Ellen

Balea Young Soft & Clear Antibakteriális Gél Pattanások Ellen
2012. szeptember 4.

Több pattanás elleni zselét próbáltam régebben, de ez vált be a legjobban. Tényleg nem csodaszer de azért hatásos és olcsó.

Pantene Aqua Light Hajpakolás

Pantene Aqua Light Hajpakolás
2012. augusztus 31.

Akciósan vettem kb 2 hónapja a Rossmannban. Kezdetben ricinushoz kevertem, de azt hamar abbahagytam és balzsam helyett használtam aminek tökéletesen bevált. Tetszik az illata és olyan puha lesz tőle a hajam, mint balzsamoktól soha, és nem is nehezíti el. Viszont mióta azt megvettem nem igazán látom sehol. Majd ha elfogy és nem találok akkor kezdek kétségbe esni, de remélem nem vonták ki.

Olivia Szappan Holt-tengeri Iszappal

Olivia Szappan Holt-tengeri Iszappal
2012. augusztus 31.

Már egy hete minden reggel és este ezzel mosom az arcom. Előtte eltávolítom a sminket, utána pedig hidratálom. Nekem nagyon tetszik, ha elfogy biztosan újraveszem, ha éppen be tudom szerezni. Egyébként én is a mélytisztító hatása miatt választottam ezt, és nagyon megéri az árát. Arra kíváncsi vagyok, hogy mennyi ideig tudom majd használni. A bőröm nem szokott érzékeny lenni szinte semmilyen krémre, és kiszáradni sem szokott, úgyhogy nekem tökéletes.

Catrice Pirosító Ecset

Catrice Pirosító Ecset
2012. augusztus 28.

Az Essence pirosítót akartam megvenni pár hónapja de mivel sürgős volt és olyan épp nem volt abban a Rossmannban amelyikben voltam ezt vettem. Utána láttam máshol az Essence ecsetet és akkor még bosszankodtam hogy elhamarkodtam mivel az még olcsóbb is valamennyivel. De annyira megszerettem ezt, hogy már egyáltalán nem bánom. Tényleg tömör, puha és nagyon szépen lehet vele dolgozni.

Essence Pure Skin Anti-Spot Hidratáló Krém (régi)

Essence Pure Skin Anti-Spot Hidratáló Krém (régi)
2012. augusztus 28.

Én keveset használok belőle mert ha többet rakok, akkor fénylik tőle a bőröm, viszont pár nap alatt szebb lett tőle a bőröm. Kicsit csodálom hogy a színezett hidratálóhoz képest ez ilyen kevés figyelmet kap, pedig jól lehet őket együtt használni. :)