Dorcii

Regisztráció dátuma: 2012. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Essence Pure Skin Színezett Hidratáló

Essence Pure Skin Színezett Hidratáló
2012. augusztus 28.

Tökéletesen elégedett voltam az alapozómmal de mivel sosem járok a Müllerben, muszáj volt megvennem mikor mégis arra tévedtem, mert már nagyon kíváncsi voltam rá. Egyik alkalommal amikor egy mattító hidratálóval használtam mint egy alapozót, azaz vártam 10 percet amíg a hidratáló beszívódott és így kentem fel akkor egy kicsit mintha nekem is morzsikálódott volna bár így sem lett foltos. Akinek ilyen problémája van az próbálja ki, hogy nem várja meg hogy beszívódjon a hidratáló, vagy esetleg tegyen az ujjbegyére hidratálóból egy keveset majd ebből is egy keveset azt keverje össze az ujján és úgy vigye fel. Egyébként nagyon jó krém megvettem az anti- spot hidratálóját is és pár nap alatt szebb lett a bőröm. :) remélem nem vonják ki egyhamar a forgalomból és az ára is marad.

Balea Professional Balzsam Barna Hajra

Balea Professional Balzsam Barna Hajra
2012. augusztus 10.

Legtöbbször én is pakolásnak használom, annak jobb mint balzsamnak és még olcsó is. Balzsamnak most már főleg Schaumát használok.

Balea Professional Sampon Barna Hajra

Balea Professional Sampon Barna Hajra
2012. augusztus 10.

Az illata tényleg furcsa, de nekem rendesen tisztított ráadásul nekem sem zsírosodott gyorsabban a hajam. Igaz nekem meg más olyan samponok nem váltak be amik másoknak kitolták a hajmosást. Nekem nagy pozitívum az UV szűrő szerintem nyárra tökéletes. Egyébként én ettől a termékcsaládtól nem várom el hogy megváltozzon a hajam színe azt a hajfesték okozza, nekem elég ha nem szívja ki annyira a nap mint az utóbbi években és eddig remekül beválik. :)

Alverde Kompakt Alapozó

Alverde Kompakt Alapozó
2012. augusztus 9.

Most váltottam erre, mert már sokan javasolták és a pozitív vélemények miatt. Első jó tulajdonsága, hogy natúr, elsősorban ezért választottam ezt. Eddig folyékony alapozókat használtam, és számomra azok könnyebben eldolgozhatóak, bár lehet hogy azokat megszoktam és ezt is csak szokni kell :) Az előző alapozómtól pár óra elteltével is nagyon fénylett az arcom, jó minőségű púderrel is. Az elmúlt pár napban púder nélkül viseltem ezt az alapozót és nem fényesedett ki. Ráadásul a bőrömet puhának és egészségesnek érzem. Remélem később sem változik a véleményem, elsőre megszerettem. :)

Szerk.: Már 4 hónapja használom és ha elfogy biztosan újraveszem. Sokan írták, hogy nyárra sok de én éppen könnyebbnek érzem mint más alapozókat. Keveset rakok fel púder nélkül és még mindig sok van benne. Eleinte nehéz volt eloszlatni a folyékony alapozók után de most már könnyen megy és szépen fed maszkhatás nélkül. Sőt nem is látszik, hogy rajtam van. Alig fényesedik át, és egész nap fent van a helyén. Nagyon szeretem és ahhoz képest, hogy mennyi ideig lehet használni még olcsó is. Jó ideig nem fogom lecserélni :)

Alverde Rúzs

Alverde Rúzs
2012. augusztus 7.

A Pink Sorbet árnyalat van meg 699Ft-ért vettem és nagyon szeretem. Nem vagyok rúzs párti de sokkal jobb, mint amire számítottam. Egyedül attól tartok, hogy nagyon krémes és ezért ebben a melegben megolvad, de nagyon tartós a szájon és nagyon szép a színe.

Alverde Puderrouge Arcpirosító

Alverde Puderrouge Arcpirosító
2012. augusztus 7.

A Flamingo árnyalatot vettem meg, az előző pirosítóm olcsóbb volt, de szerintem ezt tovább tudom majd használni.

Hónapok óta használtam a Flamingo árnyalatot és éppen csak látszott a tetején hogy használom, alig fogyott. Viszont kicsit világosabb színre számítottam és nekem a rózsaszín pirosítók jobban állnak ezért 999Ft-ért megvettem a Desert Rose árnyalatot ami még sokkal jobban tetszik mint a Flamingo :) de azért majd valahogy azt is elhasználom mert az is tökéletes pirosító.

Kallos Hajvégápoló Szérum

Kallos Hajvégápoló Szérum
2012. augusztus 6.

Szerintem megéri az árát. Már hónapok óta használom általában száraz hajon hajmosás előtti napon, vagy vizes hajon és akkor sem nehezíti el. Sokáig elég ez a kis üveg.

Lora Express Finish Körömlakk

Lora Express Finish Körömlakk
2012. augusztus 1.

Nekem nagyon bejött bár nem festegetem sűrűn a körmöm csak néha kedvet kapok :) Erre meg tökéletesek a 100-200 Ft-os lakkok :) Nekem már 3. napja van fent és nem pattogzik szép a színe is. Kettőt vettem de még biztos fogok :)

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2012. június 28.

Régóta meg akartam venni, de már sokat költöttem ajakápolókra feleslegesen és ez sem mondható olcsónak. Viszont a szám sokszor van rossz állapotban, és most már egyáltalán nem bánom, hogy megvettem. Nagy kedvenc lett nálam is.

Maybelline Dream Matte Mousse Alapozó

Maybelline Dream Matte Mousse Alapozó
2012. június 23.

Évekkel ezelőtt vettem meg, valószínűleg még sosem volt ennyire maszk hatású alapozóm. Talán a szín sem stimmelt, de nem hiszem, hogy bármilyen színűt megvennék még egyszer.