Dorcii

Regisztráció dátuma: 2012. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Rival de Loop Pure Skin Pórustisztító Tapasz (régi)

Rival de Loop Pure Skin Pórustisztító Tapasz (régi)
2012. június 23.

Nekem annyi bajom van vele, hogyha utasítás szerint használja valaki akkor semmit sem ér :D gőzölés után biztos jó, én úgy nem próbáltam de nem s hiszem, hogy mostanában újraveszem, szóval nekem pénzkidobás volt. Egyedül az illata tetszett meg az, hogy nagyon puha volt utána a bőröm.

Oriflame Sol Family Napozóspray SPF 10

Oriflame Sol Family Napozóspray SPF 10
2012. június 23.

Amúgy sem vagyok leégő típus ebből a 15-ös van meg és teljesen megfelelő, és sokáig elég.

Rival de Loop Clean & Care Kétfázisú Sminklemosó

Rival de Loop Clean & Care Kétfázisú Sminklemosó
2012. június 23.

Nagyon jó lemosó, bár én nem festem erősen a szemem. Biztos újra venném,bár szerintem legközelebb a Baleásat próbálom ki.

Paco Rabanne 1 Million EDT

Paco Rabanne 1 Million EDT
2012. június 23.

Mintha a reklám befolyásolná kicsit ezt a parfümöt. :D Én férfi parfümöket szagolgattam barátommal több mint fél éve és úgy hozta nekem az illatokat, hogy nem tudtam, hogy éppen mit hoz. Igazából mindegy is volt mert sem a reklámot nem ismertem (amit amúgy még ma sem ismerek) sem a márkát. Engem akkor ez a parfüm fogott meg legjobban nagyon megtetszett az illata, pedig jó párat szagoltam. Én egyáltalán nem gondolom úgy, hogy pl a hvcs-k ilyen parfümöt használnak :D Szóval meg is vettem barátomnak karácsonyra és amíg használta végig szerette ő is meg én is.

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2012. június 23.

Ajándékba kaptam, én szeretem. Ennyi pénzt talán nem ér, de a legtöbb parfüm, és sok kozmetikai kellék indokolatlanul túl van árazva, szóval ez sem meglepő. Nekem az üvege és az illata is tetszik, de mivel nekem nagyon lassan fogynak a parfümök nem hiszem, hogy újravenném, mert addig úgyis meg fog tetszeni más.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2012. június 23.

Anyukám használta sokáig azt hiszem hármat használt el nagyon szerette. A kifogyott spirált most én használom a saját szempillaspirálom után ezzel választom szét a pillákat és nagyon szeretem.

Stella Herba Vita Hajszesz Zsíros Hajra

Stella Herba Vita Hajszesz Zsíros Hajra
2012. június 23.

Akciósan vettem 200 körül, bár amúgy sem drága 5-600Ft-ot is megér :) Azt hittem, hogy hamar el fog fogyni, de mégsem. Hatásáról olyan sokat nem tudok mondani, mert mostanában zsírosabb a hajam az átlagnál és samponba is beleválasztottam ami nagyon zsírosított, úgyhogy most kezd helyreállni, de ég így is észrevehető, hogy használom. Biztos, hogy újra fogom venni.

Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambusz

Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambusz
2012. június 19.

Először elkezdtem használni de már a 2. nap zsíros volt a hajam tőle, ezért leálltam vele. Most újra megpróbáltam de nagyon zsírosítja a hajam. Viszont az illatát imádom és puha is lesz tőle a hajam, de szerintem még ezt sem fogom elhasználni.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2012. június 13.

Tényleg nagyon jó, az erős illatát azért meg kell szokni.

Balea Nature Nappali Krém

Balea Nature Nappali Krém
2012. június 13.

Ebben sem csalódtam. Fényvédős krémet akartam nyárra, viszont a zöld mattítós krémet nagyon megszerettem, nem akartam lecserélni. Így most összekeverve használom a kettőt és tényleg jó.