Dorcii

Regisztráció dátuma: 2012. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Aromax Mellápoló Olaj

Aromax Mellápoló Olaj
2012. június 13.

A testápolómtól kipattogzott a dekoltázsom amit még soha nem tapasztaltam, pattanásom sem volt ott soha. Próbálkoztam vékonyan kenni a testápolót de másnapra megjelent 1-2 pattanás. Ezért hetekig nem ápoltam semmivel, végül megvettem ezt mivel natúr. :) Már az első használatkor nagyon szépen hidratálta. Kicsit tényleg drága de elég lassan fogy, szóval szerintem sokáig elég.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2012. május 31.

Nagyon jó, és hihetetlenül jó áron van. Felesleges drága szemceruzákra költeni, ez sokkal jobb.

Bourjois Beauty'full Volume Szempillaspirál

Bourjois Beauty'full Volume Szempillaspirál
2012. május 31.

2 napja vettem meg a Douglasban, mert nagyon kíváncsi voltam rá és még bevezető áron van 2600ért. Az előző spirálomat is bevezető áron vettem annyit még meg is ért, de drágábban az már nem érte volna meg szerintem. Lehet, hogy kicsit hamar írok véleményt, de első használatra beleszerettem. Hosszú szép pillákat csinál, és reggeltől késő estig volt fenn és semmit nem változott a nap folyamán. 1 rétegben kentem fel, és így is olyan hatása volt, amilyen mással 2 rétegben sem. Nagyon örülök, hogy megvettem.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír (régi)

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír (régi)
2012. május 26.

Nagyon jó arcradír. Szerintem bőven elég finoman dörzsölni, mert úgy is teszi a dolgát.

Balea Young Soft + Care Arclemosó Tonik Gyümölcssavval

Balea Young Soft + Care Arclemosó Tonik Gyümölcssavval
2012. május 26.

Nagyon jót tett a bőrömnek az összes ilyen Balea termék. csak azért vettem meg ezeket mert nem akartam sokat költeni és hallottam már sokat a gyümölcssavas kezelésről, ezért megtetszett. Eddig egyik arctisztító sem ért el semmit a bőrömmel, ami annyira nem problémás. Csak pár hete használom ezeket de azóta reggel és este alapos arctisztítást végzek, mert ennek látom értelmét, tényleg tisztít. :) Egyébként néha én is ragacsosnak érzem a tonik után a bőröm, de szerintem ez nem is arra való, hogy egész nap az arcomon legyen, így olyankor pár perc után lemosom, én így is érzem a hatását.

Nivea Expressz Hidratálás Testápoló

Nivea Expressz Hidratálás Testápoló
2012. május 22.

Biztos, hogy nem fogom újravenni, azért elhasználom. Nincs olyan negatív véleményem róla, talán annyi, hogy a dekoltázsom kipattogzik tőle, ezért oda nem használom, vagy csak nagyon keveset. Azért nem venném újra, mert ennyi pénzért sokkal jobb testápolót is lehet kapni.

Rimmel Mono Szemhéjpúder

Rimmel Mono Szemhéjpúder
2012. május 22.

Nekem világos bézs színű van már évek óta. Régen gyakran használtam most már kevésbé de még mindig alig használtam belőle. Szeretem mert szép fénye van.

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)
2012. május 16.

Én is nagyon megszerettem. Szebb lett tőle a bőröm, és kellemes érzés felkenni.

Balea Young Soft&Care 3in1 Arctisztító Gél Gyümölcssavval (régi)

Balea Young Soft&Care 3in1 Arctisztító Gél Gyümölcssavval (régi)
2012. május 16.

Az illatát és az állagát szokni kellett pár napig de nagyon megszerettem, és nem is drága, tisztának érzem a bőröm tőle.

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. május 16.

Első használat után nekem is piros pöttyök lettek az arcomon, de 1 nap alatt el is múltak. Tényleg szép bőrképet ad, de nekem sok, hogy az arcomon van, főleg hogy púder is kell hozzá. Tudom nem az én bőrömre való, igazából pont e miatt rosszabbra számítottam. Az alapozómat kellemesebb viselni, nagy pozitívuma a fényvédő, remélem kijön az olajmentes is. :)