Dorcii

Regisztráció dátuma: 2012. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

L'Oreal Accord Parfait Arcpúder

L'Oreal Accord Parfait Arcpúder
2012. május 14.

Nagyon jó púder és sokáig elég. Rendszeresen használtam, de már nem használok púdert csak ritkán. Szerintem lehet olcsóbban is ilyet találni.

Alterra Sensitive Ajakápoló

Alterra Sensitive Ajakápoló
2012. május 10.

Eddigi ajakápolóim közül ez a legjobb, de több órán keresztül ez sem hidratálja a számat.

Labello Fruity Shine Strawberry Ajakápoló SPF10

Labello Fruity Shine Strawberry Ajakápoló SPF10
2012. május 5.

Nagyon szép színe van amit imádok, viszont nekem egyébként is száraz a szám, ez azon nem segít..sőt.. de nyáron hátha újra tudom használni :)

Rexona Crystal Clear Pure Golyós Deo

Rexona Crystal Clear Pure Golyós Deo
2012. május 4.

Azért vettem meg mert az előző dezodorom a meleg időben már használhatatlannak bizonyult. Nekem ez bevált a nagy melegben és edzéshez is :)

Fa Rice Dry Izzadásgátló Stift

Fa Rice Dry Izzadásgátló Stift
2012. május 1.

nem sokat ér. ha nem megyek sehova vagy csak a boltba és akkor használom úgy talán elfogy egyszer de semmiképp nem venném újra

Garnier Pure Active Krém

Garnier Pure Active Krém
2012. május 1.

Nekem most fogyott el, és én nagyon szerettem. Újravenném, mert nem zsíros tőle a bőröm és jó érzés felkenni és viselni. Valamint jobban hat a pattanások ellen, mint más, amit használok.

Maybelline One by One Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline One by One Volum' Express Szempillaspirál
2012. április 26.

Nekem bevált és szeretem. Egyáltalán nem kenődik el, és szépek lesznek tőle a pilláim.

Soliteint Hidratáló Vitaminos Kézápoló Krém

Soliteint Hidratáló Vitaminos Kézápoló Krém
2012. április 25.

Amikor tél elején barátom panaszkodott, hogy fáj a keze a szárazságtól, akkor vettem meg. Az ára nagyon kedvező és tökéletesen bevált. Az ő kezét rendbe hozta és én is használtam majdnem minden nap. Eltelt néhány hónap és még mindig van benne :D Nekem nagyon megérte.

Dermofil Paszta

Dermofil Paszta
2012. április 21.

Nagy tégelyben lehet kapni ezért már régóta használom. Szerintem hatásos, néha úgy érzem, hogy kiszárítja a bőröm de olyankor hidratálóval bekenem és megszűnik a probléma. :) Valószínűleg ha egyszer elfogy újra megveszem mivel ennyi krémért egyáltalán nem drága.

Miss Sporty Szemceruza

Miss Sporty Szemceruza
2012. április 18.

Nekem sem jött be. Szép erősen fog, de egyáltalán nem tartós.