Dorcikaa

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Delia Cosmetics Mandelic Acid 5% Face & Neckline Serum

Delia Cosmetics Mandelic Acid 5% Face & Neckline Serum
2021. február 10.

Decermber ota hasznalom heti tobb alkalommal. Keves is eleg belole, igy boven megeri az arat.Egeszseges kinezetu es nagyon puha lesz tole a borom. Biztosan ujraveszem,ha elfogy.

Lee Stafford Hajnövekedést Elősegítő Ápolómaszk

Lee Stafford Hajnövekedést Elősegítő Ápolómaszk
2021. február 3.

Mullerben vettem, nagyon jo valasztas volt. A hajnovekedesben nem tudom,hogy mennyire segit,de a hasznalata utan konnyen kifesulheto es nagyon puha lesz a hajam. Biztos ujraveszem,ha elfogy.

Essence Pretty Natural Alapozó

Essence Pretty Natural Alapozó
2020. november 9.

A 040es arnyalatot vettem meg, ami tokeletesen passzol a vilagos,sargas borszinemhez. En inkabb egy erosebb bb kremnek mondanam, egysegesiti a bort,de a patik foltjait stb nem tunteti el. Egesz nap tart, a maszkon sem volt semmi nyoma. Ha nem pattogok ki tole, akkor allando termeke lesz a neszeszeremben:)

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. február 21.

Kozel egy honapja hasznalom a c-vitaminos szerummal egyutt.
Az arcom egy reszen mindig elojottek gyulladt patik, majd miutan elmultak, csunya foltok maradtak a helyukon.
Miota hasznalom, nagyon nagy valtozason ment at az arcom. Egyre kevesebbet a pati, foltok szepen halvanyulnak, egysegesebb az arcborom. En nagyon elegedett vagyok vele:)

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél
2019. február 8.

Ez valami szornyu. Kis pattanasokat okoz,csipi a szemem, ha belekerul a szamba olyan keseru izt erzek,hogy bloee. Nekem egyaltalan nem jott be..maradok a balea mindenmentesnel.

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum
2019. január 1.

Gondoltam kiprobalom,hatha bejon.(szamomra konnyebben beszerezheto mint a the ordinary)
A The Ordinaryhoz kepest: sokkal vizesebb allagu, nem ragad annyira, fura szaga van.
Nem rossz termek, de szerintem az Ordinary jobb ennel. Ha elfogy nem veszem ujra.

Elizabeth Taylor Diamonds And Emeralds EDT

Elizabeth Taylor Diamonds And Emeralds EDT
2018. december 28.

Gondoltam rendelek valami parfümöt látatlanban. Rosszul tettem. Mikor megjött, beleszagoltam és majdnem sírva fakadtam. Egy nagyon öreges, számomra túlságosan komoly illat jött szembe. Annyira beleéltem magam, hogy kézhez kapok egy különleges illatot, ami nem hétköznapi, elegáns. Nem fogom nagyon lepontozni, mert ízlések és pofonok. Az tuti, hogy túladok rajta, mert nem birok egy szobában lenni vele.( Hozzáteszem, az üvege gyönyörű). SOHA TÖBBÉ NEM VESZEK ÚGY PARFÜMÖT,HOGY NEM SZAGLÁSZOM MEG ELŐTTE!!!. :(

Nabla Kompakt Highlighter

Nabla Kompakt Highlighter
2018. december 14.

Sokat vacilláltam,hogy megvegyem e ezt a terméket, mivel sehol nem találtam róla véleményt.( ezért is töltöttem fel ide) :)
Nekem a Savage árnyalat van meg( ami a képen is szerepel). Nagyon szép fényű, brutál pigmentáltságú termékről van szó. Egész nap a helyén marad és kevés kell belőle. Csak ajánlani tudom.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2018. augusztus 29.

Kb egy eve elkezdtem hasznalni a Catrice egyik alapozojat,amitol borzaszto lett az arcborom. Nagyon elvoltam keseredve es jobban beleastam magam a borapolasba. Szep osszetevoju termekeket kerestem es megtalaltam a The ordinaryt. Elkezdtem hasznalni a niacinamidet, ezt, es a hidratalokremet ettol a markatol. Egy honap utan olyan szepen rendbe tettek a borom,hogy csak na. Puha volt, elettel teli, egyseges. Nyaron felhagytam ezek hasznalataval, mert ellustultam es sajna az arcon megint kicsit visszaesett,szoval folyamat hasznalni kell oket,hogy tartson a borom jo allapota,de nem banom:) fantasztikus termek/termekek.

Nagyon szupi termek,nem csip, puha lesz tole az arcom:)

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2018. augusztus 29.

Kb egy eve elkezdtem hasznalni a Catrice egyik alapozojat,amitol borzaszto lett az arcborom. Nagyon elvoltam keseredve es jobban beleastam magam a borapolasba. Szep osszetevoju termekeket kerestem es megtalaltam a The ordinaryt. Elkezdtem hasznalni ezt, a niacinamidet, egy tonikos hamlasztot, ettol a markatol. Egy honap utan olyan szepen rendbe tettek a borom,hogy csak na. Puha volt, elettel teli, egyseges. Nyaron felhagytam ezek hasznalataval, mert ellustultam es sajna az arcon megint kicsit visszaesett,szoval folyamat hasznalni kell oket,hogy tartson a borom jo allapota,de nem banom:) fantasztikus termek/termekek.

Ez a termek nagyon jol hidratal, nem hagy maga utan zsiros erzetet.