DorciStark

Regisztráció dátuma: 2016. február 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2016. április 26.

Praktikus a mérete arról nem is beszélve hogy egészen jó kis termék és nagyon jól lehet vele formázni.Viszont az a kis csipesz.. azért az vicc! :D
Árban nem vészes annyira már 2 éve használom több mint fele megvan és hétköznap rendszeresen használom persze ceruzával párosítva.
Szegény viszont le ejtettem egy hónapja le tört a fedele így kicsit nehézkes, mert mindig leesik és szóródik ki belőle a púder ha éppen viszem magammal valahova. egy dolgot hiányolok belőle a szemöldök fixáló zselét nekem az előzőmben volt és nagyon szeretem.
Fogom venni újra szerintem :)

Catrice Photo Finish Folyékony Alapozó

Catrice Photo Finish Folyékony Alapozó
2016. április 26.

Én az első 3 hét használatakor úgy voltam hogy éjjen megtaláltam a nekem való alapozót.Fedése nagyon jó volt de éreztem egy minimális zsírosságot, viszont észrevehető volt nálam hogy 3-4 óra után mintha maszk lenne rajtam.180°-os fordulatot vett a dolog.Mivel az arcom zsíros és pattanásos ezért elsőre megfogott, hogy olajmentes!Na de egy komedogén összetevőjű kozmetikumról beszélünk és illatanyaggal is teli van nyomva, ami ugye bár pattanásásóknak egyáltalán nem ajánlott és a hatása hát nálam nem maradt el. "Mondhatni azzal a krémmel fedtem el az archibáim és pattanásaim ami okozta!!"
Aki nem szenved semmiféle bőrérzékenységgel és a mitesszerekkel annak 100%-ban ajánlom hiszen nekem is az elején szuperált és használnám most is hanem lett volna következménye! Aki viszont olyan mint én hogy megkel válogatnia mit vesz az arcára annak sajnos legyen tabu ez a termék.
Hezitáltam nagyon hány csillagot is adjak, és sajnos 2 kap tőlem csak. Az árát nem mondanám amúgy sem kedvezőnek. Nálam megérte volna az árát csak oldja meg a problémám, de így nem. Akinek meg nincs bőrérzékenysége talál olcsóbbat is szerintem!

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2016. április 26.

Használtam már többször de nem mondanám nagy huhónak. Lemosást követően megtisztult a bőröm és puha, de többször tapasztaltam már, hogy a használatát követően pici mitesszerek jelentkeznek.Sőt a pattanásaimmal semmit nem kezed ez a termék.El használom ha már megvettem, de újra venni nem fogom.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. április 26.

Egy akció keretében jutottam hozzá.Egy egész jó kis termékről beszélhetünk hiszen végzi a dolgát, csodálatosan tisztítja és nyugtatja bőrt és a vízállósminkemmel is simán megküzdött.
Nagyon sokáig kitartott talán félévig is. Viszont mikor újra akartam vásárolni nem őt ha nem a testvérét vettem meg a kéket amely viszont zsíros és érzékeny bőrre ajánlót. Azóta nekem az lett a favoritom ugyan az a kiszerelés és ár. Imádom!
Szóval ajánlani tudom mind2 terméket csak!! :-)

Taft Cashmere Touch Power Hajlakk

Taft Cashmere Touch Power Hajlakk
2016. április 26.

Mindegyik fajta Taft hajlakkot használtam már de beválni nekem ő vált be!! Az illatát imádom, bár a párom szerint olyan mint egy jobb édes illatú férfitusfürdőnek :D Hát én ezzel nem így vagyok, szeretem nagyon soha nem hagyott cserben bármikor bárhogyan formáztam is hajam! :)

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2016. április 26.

Sajnos nagyon töredezik a hajam vége, így eltöredezik, és inkább levágatom. Mióta ezt a szérumot használom, puhább és kevésbé töredezik a hajam!
Rendszeresen használni kell viszont, különben újra töredezetté válik. Az eddig használt szérumok közül ez az aminek van látszatja hogy használ is!
Az állaga nagyon jó az, illata pedig isteni!
Nekem nagyon bevált, megvagyok elégedve vele és a jövőben is beruházok rá mert nem tartom az árát sem ördöngösnek.

Clean&Clear Deep Action Hűsítő Hatású Arctonik

Clean&Clear Deep Action Hűsítő Hatású Arctonik
2016. április 26.

3 napja vettem meg, bízván hogy a mostanában előjött kis pattanásaimnak most annyi lesz.
Azt kell mondjam hogy érezhetően jobb a tapintása a bőrömnek és mélyen tisztit a termék.
Viszont!Az illata nagyon kellemetlen szúrós szagú és sajnos nekem reggele olyan lett az arcom tőle mint valami pulykáé..
Valamely összetevőjére allergiás reakciót váltott ki a bőrömből és nem bírta.Így sajnos számomra használhatatlan. Nekem emiatt sajnos 2 csillag. Pedig céljának jónak ígérkezett.