dorcsigo

Regisztráció dátuma: 2016. február 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On

Biobaza Green Tea Sensation Női Deo Roll-On
2020. március 15.

Két db-ot használtam el belőle, esélyt adva neki, hátha nem ettől vörösödnek ki a hónaljaim. De bizony ettől, ráadásul a kellemetlen szagokat sem semlegsítette. Nagyon nagy csalódás ez nekem, a második adag vége már a kuákban landolt, néha már-már konkrétan fájt a hónaljam, nagyon szárított is. Borzasztó.

Bionsen Mineral Protective Deodorant Aluminium Frei

Bionsen Mineral Protective Deodorant Aluminium Frei
2020. március 15.

Az első összetevőtől (alc.denat) kicsit féltem, mert korábban a Biobaza teafás/szódabikarbónás deoját használtam, amitől folyton vörösek voltak a hónaljaim. De ez valami csodás, imádom. Az illatát, az állagát, mindent. Nagyon ajánlom, aki mindenmenteset keres. Viszonylag sokáig elég, kevés kell belőle.

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé
2018. április 20.

Siker cucc! Imádom! A szemöldök rutinom így "fest": ceruza (catrice slim'matic VAGY NYX micro brow VAGY a MAC szemöldökceruzája), ami kimaradt, azt Essence szemöldökporral kipótlom, ezután a Make me brow-val fixálom. Amióta megvettem, minden nap újra és újra felteszem a kérdést, hogy tudtam eddig nélküle élni?!

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2018. április 20.

Imádom és gyűlölöm. Imádom, mert fantasztikusan precízen lehet vele dolgozni és gyűlölöm, mert kb másfél hét alatt elfogy, ami vicc. Hasonló vastagságú a MAC szemöldökcerkája, de sokkal tartósabb (ugyan az ára is több), de tovább bírja. Hasonló még a NYX szemöldökceruzája, mondjuk az vastagabb, tovább is bírja ezáltal, de árban (ha visszaosztjuk a dolgot) talán ugyanott vagyunk.

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner
2018. április 20.

Abszolut kedvenc! Nagyon béna vagyok a tus használatban, de ezzel gyerekjáték! Ugyan cicás vonalat nem szoktam húzni, csak simán a felső szemhéjat, de imádom ezt és tutira újra fogom venni.
Tartós, a helyén marad, ugyanakkor könnyű eltávolítani este.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2018. április 20.

Esti rutinomban használom úgy, hogy hámlasztó, niacinamide és utána ez, majd a hidratáló. Elégedett vagyok vele, szépen karban tartja a bőrömet. De úgy igazán semmi extra. Jó, hogy illatmentes és csupa szuper dolog van benne szóval megéri az árát. Jól mattít, kipróbálom majd primerként is.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. április 20.

Csodának nem nevezném, sokkal több reménnyel kezdtem meg a használatát. Az első üvegcse végéig nem is nagyon tapasztaltam semmit, sőt, az elején mintha még több pati jött volna ki. A második üvegcsétől viszont sokkal kevesebbet igényel a bőröm, rendezett a bőröm textúrája. Nagy csodát nem hozott, de tény, hogy valami van benne, ami egyengeti az arcom :)
Reggel és este használom, este a hámlasztó után, reggel a hidratáló előtt. Amúgy ajánlom, mert ár/érték arányban elég faja.

Garnier Micellás Arctisztító Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Garnier Micellás Arctisztító Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2018. április 20.

Teszi a dolgát, illatmentes, ami szerintem jó, nem csípi a szemem. De valahogy semmi extrát nem tapasztaltam, igaziból a szempillaspirállal többszöri alkalommal birkózik meg..

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Sampon

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Sampon
2017. szeptember 12.

Szerettem, mintha erősebb is lett volna tőle a hajam, de talán ez placebo hatás volt. Ugyanakkor harmadik napon már használnom kellett száraz sampont, elég gyorsan zsírosodott a hajtövem.

Nivea Nyugtató Ápoló Micellás Arctisztító

Nivea Nyugtató Ápoló Micellás Arctisztító
2017. szeptember 12.

Hááááz, eléggé ég tőle a bőröm, egyáltalán nem szeretem. Többször adtam neki esélyt, de ma végleg kidobtam, méghozzá úgy, hogy szinte tele volt. Kb 10-szer használtam, marta az arcbőrömet, ami teljességgel érthetetlen számomra, a tonikot is és a nyugtató arctejet is használom, azok viszont szuperek.