Dorczy85

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Golyós Dezodor

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Golyós Dezodor
2017. november 15.

Nyárra szoktam megvenni, a dezodorral együtt nagyon jól teljesítenek és még este is érződik a finom illata. Már használom egy ideje, és mostanában mintha kicsit gyengült volna a hatása, nem tudom miért. Mindig próbálkozok egyébként alumíniumsó mentes változatokkal is, de rá kellett jönnöm, hogy nyárra az nem elég, valahogy mindig ennél a Niveánál kötök ki.

Signal Sensitive Expert Fogkefe

Signal Sensitive Expert Fogkefe
2017. november 15.

Nagyon szeretem használni, gyengéd a fogakhoz, alaposan tisztít, jó, hogy van hozzá védőtok.

L'Angelica Natural Whitening Teafaolajos Természetes Fehérítő Fogkrém

L'Angelica Natural Whitening Teafaolajos Természetes Fehérítő Fogkrém
2017. november 15.

A többi L'Angelica fogkrémtől eltérően ez mentolos, ezért nálunk ez vált be. Nem csíp, és érződik, hogy nem olyan 'agresszív', mint a többi 'sima' fogkrém, aminek az összetevői szétmarják a számat. Évek óta ezt használjuk a párommal, maradunk is ennél.

Missha Near Skin Madecanol Cream

Missha Near Skin Madecanol Cream
2017. november 15.

Én sem régóta használom, pár hete, eddig o.k. Én estére használom, mert diszkógömb vagyok utána, de szépen teszi a dolgát. Eddig 5 csillag, később jövök update-elni.

Benton Aloe-BHA Toner

Benton Aloe-BHA Toner
2017. november 15.

Lassan 4 hónapja használom, reggel és este is arclemosó után, nekem bevált. Jól hidratálja a bőrömet, bár önmagában nem mondanám csodaszernek, de mindenképp megérdemli az 5 csillagot. Szépek az összetevői, mindenképpen marad a rutinomban.

Yves Rocher Málna-Borsmenta Testápolós

Yves Rocher Málna-Borsmenta Testápolós
2017. augusztus 2.

Nagyon jó kis testápoló, hamar beszívódik, isteni illata van, szépen hidratál és puhít. Az illata lehetne tartósabb, mert annyira szeretem :)

Babylove Sensitive Naptej SPF50+

Babylove Sensitive Naptej SPF50+
2017. augusztus 2.

Tavalyhoz képest változott az összetevőlistája, az új már nem tartalmaz Octocrylene-t, amiért mindenképpen plusz pont jár. Jól eldolgozható a bőrön, viszont várni kell legalább 10 percet míg beszívódik, különben nyomot hagy a ruhákon. Tengerparton, extra UV sugárzás mellett sem égtem le, pedig elég fehér bőröm van, ami hamar hajlamos leégni (és nem is kentem újra 2 óránként). Arcra is szoktam használni, nem okozott irritációt. Jó, hogy nincs tele felesleges illatanyaggal. Megérdemli az 5 csillagot!

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó
2017. augusztus 2.

Évek óta bevált szemfestéklemosóm. Nekem valahogy az olajos lemosók nem jöttek be. Rájöttem, hogy nem mindegy, milyen vattakoronggal használom :) Az S-Budget (Sparos) vattakorongra teszem rá, és pikk-pakk lehozza a sminket. Árban is jó, sokáig elég (egy flakon általában 2,5-3 hónapot bír).

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza
2017. augusztus 2.

Sok-sok éve a Smokey Diamond árnyalatot használom. Szerintem tökéletes az ár-érték aránya, jó, hogy nem kell állandóan a hegyezéssel maszatolni és aránylag tartós (bár nekem hajlamos kissé elkenődni, de ezt a zsíros szemhéjamnak tudom be). Szeretem, hogy diszkréten csillog és kicsit füstös hatást kelt.

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray
2017. augusztus 2.

Imádom! Nyárra szoktam megvenni, a golyós dezodorával együtt nagyon jól teljesítenek és még este is érződik a finom illata. Mindig próbálkozok egyébként alumíniumsó mentes változatokkal is, de rá kellett jönnöm, hogy nyárra az nem elég, valahogy mindig ennél a Niveánál kötök ki.