Dorett

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bioderma Biphase Lipo Alcoolique Kétfázisú Kézfertőtlenítő és Kézápoló

Bioderma Biphase Lipo Alcoolique Kétfázisú Kézfertőtlenítő és Kézápoló
2022. április 16.
(!)

Köszönöm a tesztelési lehetőséget. Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Eü. dolgozó vagyok, sokszor száraz a kezem a folyamatos fertőtlenítésektől. A kiszáradt bőröm egyáltalán nem szívja be, ragadós réteget hagy rajta, amivel semmihez sem lehet jó érzéssel hozzányúlni. Sem a munkahelyemen, sem otthon nem tudtam elhasználni.

Vichy Mineral 89 Hyaluron-Booster Bőrerősítő és Regeneráló Arcmaszk

Vichy Mineral 89 Hyaluron-Booster Bőrerősítő és Regeneráló Arcmaszk
2021. március 23.

Kiváló maszknak érzem. Semmi kiütést nem okozott és szépen hidratál. Nagyon sok folyadék van venne, tocsog a maszk és sok kárba is menne mellette, ezért én általában még fátyol nêlkül is tudom használni másodjára.

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2018
2018. május 23.
(!)

Sikerult végeznem a teszteléssel. Sajnos egy csunya kifejezessel kell leirnom: végigkínlódtam magam a tesztelésén. El is magyarázom, hogy miért mondom így. Biztos, egyéni preferencia, meg gusztus kérdése, de én nagyon csalódott voltam, hogy telenyomták az ampullákat nagyon erős illatanyaggal. Ezt én sosem bírtam megérteni, mert ugye az illatanyag az nem hatóanyag, az esetleges allergizáláson kívül sok mindent nem fog csinálni a bőröddel, akkor meg minek kockáztatni. Féltem is rendesen, hogy allergizálni fog valamelyik. Luxusérzetet sem kelt, mert -legalábbis nálam- a túl sok sosem kelti a luxus és elegancia érzetét. Ráadásul felkenés után minden este fullasztó érzés volt az arcomon viselni, és nemcsak az illata miatt. A hatásáról: jól hidratál, teltebbé vált az arcbőröm. A pattanásokat én is tapasztaltam, kicsi pirosak voltak, egyik sem fejlődött fájdalmas hatalmassággá, és néhány nappal a teszt befejezése után el is múltak (sajnos a hidratáló hatással együtt). DE! az Oxygen Plus és a Hydra Plus Active után én másnapra majd kicsattantam. :) Nagyon széppé tették az arcbőrömet, azokból érdemes lenne beszereznem többet sos helyzetekre és alkalmakra. A végére lenne még egy kritikai megjegyzésem: bár az ampullák nagyon szépek, én teljesen meg voltam vele elégedve, a tojás csomagolás szörnyű nagy pazarlás. Egy pici, mondjuk púderrózsaszín, selyemfényű dobozka, amibe éppen beleférnek az ampullák sokkal elegánsabb és környezet barátabb is lenne. Szerintem egy tudatos, modern cégnek manapság már erre is figyelnie kell, hogy elnyerje a tudatos, modern vásárlói elismerését.

MosóMami MM Gold Natur Jojobaolaj

MosóMami MM Gold Natur Jojobaolaj
2018. március 29.

Egy honapja hasznalt, minimalista rutinom: Clinique mild soap-rozsaviz-MM bio jojobaolaj. Sosem volt meg ennyire szep a borom. Nagyon kellemes viselni. :) Nem szukseges alapozo, szinkorrekcio, mert nincs mit korrigalni.

Clinique Facial Soap Mild

Clinique Facial Soap Mild
2018. március 29.

Vegre megtalaltam azt a szappant, amivel a legkevesebb kompromisszumot kell kotnom a romantikus elkepzeleseim teren. :) Veri az osszes drogerias, es natur szappant, es szuper, hogy illatmentes, mert hat hiaba talal az ember csoda natur szappant, ha annak az illata egyszeruen gusztustalan (Najel). Arc-es testapolasra is tokeletes, semmi irritacio, semmi pattanas. Nem zsirosit. A jelen rutinomba ugy epul be, hogy: Clinique mild soap-rozsaviz-jojobaolaj. Arcra, testre, mindenhova. Semmi hamlas, rosacea, pattanas, es ugy helyre rakta a borom, hogy alapozot, Bb kremet sem kell hasznalnom. 💜

Najel Aleppo Szappan 100%

Najel Aleppo Szappan 100%
2018. március 29.

Megadom neki en is az 5*-ot, mert a legjobb hatasu natur szappan, amit valaha hasznaltam, pedig szerintem kiprobaltam szinte mindet. Nem szarit, nem irrital, kornyezettudatos a csomagolasa, megsem tudom hasznalni, mert a szaga egyszeruen elviselhetetlen. Mintha faradt olajjal kennem magam, es sokaig negorzi a szagat. Abszolut tiszteletlenseg a kedvesemmel szemben. :) Aki ezt kibirja, annak szuper elmenyben lesz resze a hasznalataval.

Avon Nutra Effects Regeneráló Arctisztító Tej

Avon Nutra Effects Regeneráló Arctisztító Tej
2018. január 12.

Sajnos mar ket nap hasznalat utan egyertelmuen rontott az arcom allapotan. Alapvetoen nyugodt volt a borom, mikor elkezdtem hasznalni, es semmi mas nem valtozott a borapolasomban, vagy a taplalkozasomban. A homlokomon apro, az orcakon nagy, gyulladt pattanasok jelentek meg, es kiszaradt a borom. Nagyon sajnaltam, ujabb 1000 ft ment a kukaba az ostoba kiserleteim miatt. :(

Yamuna Karibi Dinnyefa Hajvégápoló Olaj

Yamuna Karibi Dinnyefa Hajvégápoló Olaj
2017. május 29.

Nagyon nagy csalódás. Nagyon kevés kellene belőle ahhoz, hogy ne tapassza össze a hajszálakat, de keveset egyszerűen képtelenség önteni a flakonbol. Másnapra egyébként is kiszaritja a hajvegeket. Én 5 próbálkozás után kidobtam.

Garnier Hautklar 3in1 Arctisztító Kendő

Garnier Hautklar 3in1 Arctisztító Kendő
2017. május 22.

Nagy meglepetés volt számomra, hogy egyáltalán nem okozott irritációt vagy pattanast. Napközben ezzel törlöm az az arcom, hogy leszedtem a zsirossagot. Nem használok sminket, szóval azzal nem kell megbirkóznia, de szépen tisztító, mattit ideig-oraig.

Garnier Skinactive Micellás Arclemosó Gél Vegyes és Érzékeny Bőrre

Garnier Skinactive Micellás Arclemosó Gél Vegyes és Érzékeny Bőrre
2017. május 22.

Felváltva használni a Garnier Hautklar lemosojaval. Mindkettő szépen tisztító, nem okoz pattanast, és nem szárítja az arcbőrt. Az olajossagat egyik sem tudja felvenni a harcot.