Dori320

Regisztráció dátuma: 2014. október 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2018. november 18.

Az illatát imádom, a izzadásgátló hatásán még lenne mit csiszolni, de még így is a legjobbak között tartom számon :)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2018. november 18.

Vékony, csomósodásra nagyon hajlamos hajam van. A termékwt mindig hajmosás után használom, enélkül szinte lehetetlen alaposan kifésülni a hajam. Az illata is nagyszerű. Mindig újraveszem, abszolút kedvenc, a hajmosási rutin része.

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon
2018. november 18.

Rettenetes szaga van, tartós, plusz számomra a hatása sem megfelelő. Nem volt számottevő különbség a hajra fújás után.

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál
2018. november 18.

Évek óta használom, nagyon szeretem, szerintem ár-érték arányban is megfelelő. Ha negatívumokat kéne felsorolnom, annyit mondanék, hogy talán a kelleténél jobban porzik/hullik felvitel után.

Manna Kamilla Virágvíz

Manna Kamilla Virágvíz
2018. november 18.

Maximum nyári frissítőként használható, de semmi egyéb hatást nem vettem észre sajnos. Ehhez képest pedig kicsit húzós az ára...

got2b Volumania Hajlakk

got2b Volumania Hajlakk
2018. november 18.

Kedvenc hajlakkom. Bár az árát megkérik, de legalább tudom, hogy tőle biztos nem fog kis tincsekben bekeményedni a hajam, mégis kicsit dúsabb hatásúvá teszi az amúgy vékonyszálú hajam. :)

PomPom Levendula Virágvizes Zselé

PomPom Levendula Virágvizes Zselé
2018. november 18.

Nem egy csodaszer, de felkenés után kellemes érzetet kelt a bőrön és az illata is nagyon kellemes. Gyorsan beszívódik, könnyű krém, így van, hogy smink alá is felkenem vékonyan, amikor nagyon száraznak érzem a bőröm.

L'Oreal Paris Brow Artist Designer Szemöldökceruza

L'Oreal Paris Brow Artist Designer Szemöldökceruza
2018. november 18.

Imádom! Szépen pigmentált, tartós és sokáig elég! Eddig a legjobb, amit használtam.

Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor

Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor
2018. november 18.

Valóban nem izzadok tőle, azonban nekem szörnyű foltokat hagy a ruhákon, amik utána nem is jönnek ki :( (szinte összemosódnak tőle a színek hónalj részen).

Babé Golyós Dezodor

Babé Golyós Dezodor
2018. november 18.

Igaz, megkérik az árát, de eddig az egyetlen dezodor, amely teljesen véd az izzadás ellen és nem hagy foltot a ruhán.
Az illata is kellemes, bár nem túl tartós.