Dori419

Regisztráció dátuma: 2018. október 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. október 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Naturland Detergens Sulfuratum

Naturland Detergens Sulfuratum
2020. április 17.

Nagyon örülök, hogy rábukkantam erre a csoda samponra!!! Mindenek előtt azzal kezdeném, hogy SEMMILYEN szaga nincs, de konkrétan semmi. Valamit fejleszthettek rajta legnagyobb örömömre, mert kicsit féltem a korábbi hozzászólások alapján, hogy nagyon büdös lesz :D
Egy hónapja használom és szuper hatással van a hajamra. Előtte hajmosást követően egy napig volt szép a hajam, 2. nap már eléggé zsírosodott. Most két napig csodálatos tiszta, mintha frissen mostam volna és még 3. napon is elfogadható. A volumene is sokkal jobb a hajamnak, egészségesebbnek tűnik és a szokásos tavaszi hajvitamin kúrám is kihagyom idén, mert a hajhullásom is szinte teljesen elmúlt. Az, hogy csupa "zöld összetevőből" áll, csak hab a tortán. Ja és kb negyed annyi kell belőle mint más samponokból és remekül habzik. Abszolút győztes nálam, kiszorította a többi sampont a fürdőszobából.

Isana Hydro Booster 24h Creme-Gel

Isana Hydro Booster 24h Creme-Gel
2019. május 31.

Nyárra kerestem egy könnyed, nappali, hidratáló, géles állagú krémet, ami nem hagy plusz zsíros, fénylő réteget a bőrön a melegebb napokon sem, mikor az ember amúgy is diszkógömb tud lenni. Jelentem megtaláltam. Ráadásul az ára is kedvező és az összetevők is barátságosak. Nekem kiegészítő termék, csak nyáron, nappalra elegendő, de nekem pont erre is kellett és bevált. Valószínűleg újravevős.

Nivea Essentials 24h Intenzív Hidratáló Nappali Arckrém

Nivea Essentials 24h Intenzív Hidratáló Nappali Arckrém
2019. május 31.

Nagyon szeretem ezt az arckrémet! Többször újra vettem már. Nem túl nehéz az állaga, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, árban is kedvező, - főleg ha az ember Glamour napokon táraz be belőle. Néha néha felváltva használom más termékekkel is, de mindig ez az amit újra veszek. Számomra teljesen univerzális: télen, nyáron, éjjel, nappal megállja a helyét. Abszolút 5 csillag :)

Gliss Kur Oil Nutritive Folyékony Hajvégápoló

Gliss Kur Oil Nutritive Folyékony Hajvégápoló
2019. május 31.

A sok jó vélemény miatt vettem meg és milyen jól tettem! Még csak pár napja használom de nagyon elégedett vagyok a termékkel. A hajvégem borzasztó száraz, seprűs és elvékonyodott korábbi szőkítés miatt, erre kerestem megoldást. Szárazon, csak hajvégekre kenek fel egy pumpálásnyi adagot. Remekül hidratál, egységesít, gyorsan beszívódik és nem nehezíti el a hajam. Nekem tökéletesen működik! Remélem hosszú távon is ilyen jól szerepel majd, csak ajánlani tudom, én már most imádom!

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2019. február 5.

Kifogásolhatatlan számomra! Az ára és a minősége is kiváló. Egyik szemhéjpúderem sem porol mióta használom, sokkal élénkebb a színük és nap végére sem gyűlik össze a smink a szemhéj ráncaiban! Nekem maximálisan bevált, csak ajánlani tudom!

Bourjois Kohl & Contour 16H Ultra Black Szemceruza

Bourjois Kohl & Contour 16H Ultra Black Szemceruza
2018. október 12.

Hosszú hosszú évekig csakis az Astor EyeArtist Waterproof ceruzáját használtam ami életem legjobbja volt. Nagyon el voltam keseredve mikor eltűnt a drogériák polcairól. Hosszas keresgélés után találtam rá erre, ami szerintem dettó ugyanaz, mint az Astor volt, még kinézetre is. Korábban annyi de annyi szemceruzát próbáltam már, de ez mindenek felett áll :D Nem mászik, nem folyik, tartós és ében fekete. Egyszerűen imádom és soha nem váltanék másra.

Forcapil Kapszula

Forcapil Kapszula
2018. október 12.

Nekem nagyon bevált. Megmagyarázhatatlan okok miatt egyszer csak nagyon elkezdett hullani a hajam. Ekkor találtam rá a termékre, hosszas keresgélés után. Korábban sok más hajvitamint próbáltam már, drágábbtól az olcsóbbakig, de egy sem győzött meg úgy igazán. A legdrágábbak kifejezetten semmi látható változást nem hoztak. Ez viszont szépen megállította pár hét alatt a hajhullást és mint az őrült, úgy nőnek a babahajaim. Mellette még leváltottam az összes szilikonos hajápolóm is, illetve argán olajat is elkezdtem használni, tehát lehet hogy az összes együtt hozta ezt az átütő eredményt, de én nagyon elégedett vagyok, ugyanis a hajam állapota jobb mint "újkorában" :D Csak ajánlani tudom, nálam tuti újravevős :)

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2018. október 12.

Én nagyon szeretem ezt a hajfestéket, csak ezt használom évek óta, mégpedig a csokoládébarna árnyalatot. Nekem sokat számít, hogy ammónia mentes, kíméletes a hajamhoz és a színe is nagyon szép. Nem hiszem, hogy a közeljövőben leváltom. Ráadásul az Euro Familyben 950.-ért árulják, tehát az ára is baráti.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. október 12.

Tényleg szuper termék :) a sok jó vélemény miatt vettem meg, simán felér a márkás és nálánál 2-3szor drágább termékekhez! Csak ajánlani tudom mindenkinek, egy próbát tuti megér, de nálam végérvényesen leváltotta a drága márkás társait! :)