Doriis

Regisztráció dátuma: 2012. február 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. február 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2014. július 2.

Nagyon korrekt kis spirál :) A teljes árát sokalltam, mert az MF spirálok nekem 4 hónap után be szoktak száradni, de a Müllerben le volt akciózva 2000 Ftra pár hete, így megvettem. Rögtön másnap teszteltem is élesben: vidéki party a barátokkal a tűző napon, majd este sütögetés a tábortűznél :D Szóval volt rendesen izzadás és könnyezés és mégis tökéletesen kitartott a nap végéig minden maszatolódás és szembe pergés nélkül! :O Ezzel a csúcsteljesítményével már meggyőzött. :) Az csak a bónusz, hogy a keféje nagyon könnyen használható (habár néha picit túl sok festéket vesz fel elsőre), és ki tudom vele festeni a pillákat minden félre maszatolás nélkül, ami nálam nagy szó, mert szoktam maszatolni meg utólag korrigálni rendesen az alsó pilláknál :D Egyébként szép pillákat csinál abszolút két rétegben, habár drámaibb hatásra számítottam. De így is tökéletes, természetesebb hatású, jól elválaszott (csak semmi pókláb hatás) pillákat varázsol gyorsan és tartósan.
Na szóval nagyon jó barátok lettünk és mindenkit biztatnék rá, hogy szerezzen be egyet, amikor épp akciózzák ;)

Lush Big Hajsampon

Lush Big Hajsampon
2014. március 6.

Kértem belőle én is mintát, szerintem tegyétek ti is ezt, mert nagyon kedvesek az eladók, segítenek :)
Sajnos nálam semmi extrát nem hozott, az állaga és a nagy só darabok baromi jópofák, az illata olyan semleges, szerintem picit pasis, de alig érződik. A hajam zsíros, enyhén korpás és nagyon lelapuló, valamint 2 naponta kell mosnom... Ezzel a samponnal szép dús hatású volt, de nem bírt vele sem 2 napnál többet. Ja és a valódi dús hatás csak 1 napig bírta. Így nekem nem éri meg az árát, mert sem az illat, sem a hatás nem az igazi, de nem egy rossz sampon.

Yves Rocher Fraicher Bambou Hajsampon

Yves Rocher Fraicher Bambou Hajsampon
2014. március 6.

Kaptam belőle ajándékba és valami fantasztikus volt! Üde fű illat, szuper állag és habzás és csodát művelt a hajammal is! Az egyébként lelapuló zsíros, de a hajtöveknél száraz hajamból, könnyed, friss és sokkal dúsabb hajkoronát varázsolt. Valamint a szokásos 2 nap helyett 2,5 napig volt szép a hajam és nálam már ez is csoda! Amint elfogyott rohantam venni belőle, mire közölték velem, hogy most lett kivonva a forgalomból. :((((((((((
Ezer éve nem sikerült ennyire jó sampont találnom pedig :(

aussie Miracle Moist Sampon

aussie Miracle Moist Sampon
2014. február 4.

Az eddigi legjobb sampon, amit próbáltam de sajnos ő sem tökéletes.... Nagyon szép tartást ad a hajamnak és két napig gyönyörű és zsírmentes tőle. Sajnos viszont két napnál tovább ezzel sem bírja :( Ami nem rossz eredmény, mert a legtöbb samponnal 1 nap után már zsírosodott, de azért én még reménykedem, hogy találok majd egy olyan sampont, amivel bírja tovább is! Amivel még nagy problémám van, az a tömény rágógumi szaga, ami szerintem eléggé kellemetlen és nagyon mű. Ebben az esetben tehát nekem az is negatívum, hogy megmarad sokáig az illata, de ha valaki szereti a rágógumi illatot az imádni fogja. Sajnos így a flakon végére hozzászokott a hajam és már nem olyan szép tőle, így most picit pihentetem. De nem leszek szőrös szívű, megadom neki azért az öt csillagot, habár inkább csak 4,5 ;)

Himalaya Herbals Proteines Sampon Tökéletes Tartás és Életerő Zsíros és Lelapuló Hajra

2014. február 3.

Nagyon nem vált be sajnos... Először is tömény mosogatószer szaga van, ami már undorító szerintem. Szerencsére a hajamon nem marad meg ez a bűz, de hajmosás közben fuldoklom tőle. A hajamnak az égvilágon semmi tartást nem ad, hiába szárítom be hajhabbal fél órán belül a fejemre lapul. :S Ilyet még sose tapasztaltam eddig. És a zsírosodáson se segített, sőt... Egy jó samponnal két napig bírja a hajam, ezzel csak 1 napig volt szép. :/ Teljes pénzkidobás.

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2013. augusztus 3.

A tartóssága szerintem csak közepes, és a színe az arcomon sajnos nem mutat olyan jól. Ezt leszámítva szeretem, de nekem nem lesz a kedvencem. Szerintem a Sleek pirosítók jobbak :)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2013. augusztus 3.

Kedvenc spirálom lett, simán lenyomta a 4000 Ft-os Max Factor spirálokat!
Nagyon tartós, nem pereg le, még egy kisebb sírást is kibír, pedig elvileg nem vízálló. És ennek ellenére könnyen lemosható. Az érzékeny szemem is szereti. Szép természetes hatású pillákat csinál. Egyetlen dolgot nem szeretek benne, a keféjét. Ugyan nem rossz, de nem is olyan jó a kefe, mint mondjuk a
Max Factor False Lash Effectnek. Épp ezért most ki akarom próbálni annak a keféjével, mivel amúgy festék szempontjából lazán lenyomta.
Egyébként nekem olyan 3 hónap után picit megváltozik az állaga és úgy már nem olyan tökéletes, ilyenkor mindig újat veszek. De szerintem így is abszolút megéri, hiszen csak 650 Ft! (És például a MF False Lash mindig 1-2 hónap alatt beszáradt, pedig az ára 4000 körül volt.

Oriflame Beauty Studio Artist Krémes Arcpirosító

Oriflame Beauty Studio Artist Krémes Arcpirosító
2013. augusztus 3.

Hát vegyesek az érzelmeim... Ez az első folyékony arcpirosító amit próbáltam és félelmeimmel ellentéttel könnyű vele dolgozni. Szépen rétegezhető is és a színe is jó (habár nem olyan, mint amilyennek elképzeltem). A Pink glow árnyalat van meg, ami az arcomon közel sem olyan pink, inkább halvány pirosas. A hatása amúgy tényleg természetes és diszkrét, hogyha csak keveset használsz belőle, tetszik az is, hogy nem csillámos. A tartóssága viszont nem túl jó, pár óra alatt eltűnik. Mégis a legnagyobb problémám vele az, hogy az apró mitesszereket az arcom szélén valami brutális módon kiemeli. :S Ha épp szép tiszta a bőr az orcámon, akkor oké, de ha egy pici mitesszer is van ott, akkor a végeredmény szinte vállalhatatlan.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2013. augusztus 3.

Tartós, könnyű vele dolgozni és szép természetes színei vannak. :)

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz
2013. augusztus 3.

Ugyan ez az első ecset, amit próbálta szemhéjtushoz, de nekem az Essence zselés szemhéjtushoz bevált. Gyorsan, könnyen tudok vele dolgozni, habár néha picit túl vastagra sikerül a vonal.