Dorina16

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tulasi Teafa Szappan

Tulasi Teafa Szappan
2015. augusztus 18.

Valószínűleg ez lesz az a vélemény,ami nem Isteníti ezt a szappant.Az itteni nagyon jó vélemények,a teafaolaj sokoldalú jótékony hatása,az ára és a természetes összetevők miatt rendeltem meg az interneten,RÖGTÖN 2DB-T!Az ára teljesen jó,2db került 790ft-ba.Mikor megérkezett rögtön kibontottam.Kellemes illata van,tiszta természet.Nagyon jól habzik könnyen lehet vele arcot tisztítani.Viszont egy hete használom és a pattanások ugyanúgy megvannak,sőt jönnek elő,mint előtte.Jól tisztít és sima lesz a bőröm tőle,nagyon jól szárítja az arcom ezért kap 3 csillagot,viszont egy hét után úgy,hogy reggel este használtam nekem semmi eredménye.

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2015. augusztus 18.

Első BB krémem volt.A bőrtípusomnak megfelelően választottam ezt a terméket,rossz döntés volt.Nagyon sokat ígér és ezeknek a töredékét sem tartja be.Nem mattít,sőt kifényesedik az arcom tőle.Ugyanúgy pattanásos volt az arcom,a mitesszerek jelen voltak az orromon és az államon.A pórusokat sem húzta össze sajnos.Az tény,hogy egységesíti a bőrt,de nagyon ritka az az ember akinek a bőrszíne passzol ehhez a termékhez,az enyém fogjuk rá.Eléggé jól fed egy BB krémhez képest ezért kap 2 csillagot.Nagy csalódás volt.

Balea Young Soft&Clear Mattító Kompakt Púder

Balea Young Soft&Clear Mattító Kompakt Púder
2015. augusztus 18.

Sajnos ez az a termék amiben nagyot csalódtam.Az itteni jó vélemények alapján vásároltam 5 hónapja.Zsíros/pattanásos bőröm van ezért megörültem,hogy a fedés és mattítás mellett jót tesz a bőrömnek.Hatalmasat tévedtem.Az csak hagyján,hogy mérföldekre volt az én arcbőröm színétől(ez lehet az én hibám is,a rossz árnyalat választása miatt is),de a pattanásokkal és a zsíros bőrrel sem kezdett semmit.1000ft nem volt sok rá,de soha többet ilyet.A benne lévő kis szivacs is tragédia.

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk
2015. augusztus 18.

Pont egy éve,2014 augusztusában vettem egy világos kék és egy narancssárga színűt.Nagyon szerettem,száradási ideje átlagos,2-3 nap után kopott,de színei nagyon jók voltak.Később még vettem egy bordó színűt ami szintén nagyon szép,pici után festéssel egész sokáig bírja,viszont többet ilyet nem tervezek vásárolni.

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2015. augusztus 18.

Júniusban kaptam anyukámtól gyönyörű piros színben,azóta imádom!:) Én mindig minden körömlakkot 2x viszek fel így ezt is,mellesleg egy rétegben ez sem mutat szépen,nem mellesleg viszonylag hamar szárad.Tartósnak mondanám 4-5 napig kibírja kopás nélkül,pici után festéssel egy hétig is.Olcsó és szuper termék!:))