Dorinaa

Regisztráció dátuma: 2011. október 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. október 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Hydro Ajakápoló

Isana Hydro Ajakápoló
2018. november 27.

Nagyon puha, könnyed állaga van, imádni való. :) Ápolása tökéletes, csak ajánlani tudom! Kellemes krém illatú, selymes viselet az ajkakon. Jár az 5*!

Balea Professional Tonerde Shampoo

Balea Professional Tonerde Shampoo
2018. november 19.

Nagyon jó, szépen tisztít, jó az illata és puha lesz a hajam tőle. Ajánlom. :)

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2018. november 19.

Nagyon jó! Az illata, az állaga, a színe, minden elnyerte a tetszésemet. Extra száraz ajkaimat is rendben tudja tartani, éjszaka sem tűnik el a számról, reggel pihe puha szájjal kelek. :) Ajánlom mindenkinek!

Alterra Kamillás Ajakápoló

Alterra Kamillás Ajakápoló
2018. november 18.

Nekem nagyon bejött, extra száraz ajkaimra éjjel is felkenve csodát művel. Vannak, amik reggelre eltűnnek a számról és húzódik, ez rajta maradt és tette a dolgát. Nekem mindenféle szempontból tetszik. :) Ajánlom mindenkinek!

Vaseline Aloe Verás Ajakápoló

Vaseline Aloe Verás Ajakápoló
2018. november 3.

Finom édes illata van a számomra, és jól is ápol. Az ajkakon kellemes, könnyed viselet.

Vaseline Kakaóvajas Ajakápoló

Vaseline Kakaóvajas Ajakápoló
2018. november 3.

Majdnem az egész tégellyel elfogyasztottam, bevallom nekem sok időbe telt, már 4 éve megvan. Egész évben szükségem van az ajakápolásra, szerintem kicsit függő is vagyok, egy időben a táskában volt, majd az ágy mellett mint mentőöv, tette a dolgát, az illata pedig csodálatos.

Babylove Waschbalsam

Babylove Waschbalsam
2018. október 28.

Szeretem nagyon, mindenre ezt használom, samponnak nekem egy kicsit nehéz volt. Az illata nagyon kellemes baba illat, tiszta, és puha a bőröm tőle. Bevált. :)

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2018. október 27.

Nagyon jó, imádom az illatát, az állagát, mindent. Én amíg tele van, belepuszilok a tégelybe. Gyógyszeres kezelésem mellett is remekül teszi a dolgát, pedig az ajkaim sosem voltak ennyire szárazak és húzódóak. Jár az 5*!

Uriage Bariéderm Lèvres Ajakápoló Balzsam

Uriage Bariéderm Lèvres Ajakápoló Balzsam
2018. október 27.

Valóban csodaszer! Isotretinoin kezelés alatt állok, amitől nagyon kiszárad a szám és az orrom környéke, a szám szélei be is repedtek. Az itt olvasott vélemények alapján beszereztem egyet, és két nap alatt meggyógyította a számat, olyan mint volt. :) Csak ajánlani tudom!

Blistex MedPlus For Lips Ajakápoló

Blistex MedPlus For Lips Ajakápoló
2018. október 27.

Jó termék, pár napja vettem a Müllerben és azt mondták aktív termék. Gyógyszeres kezelés alatt állok a pattanásos arcom miatt, amitől nagyon kiszárad a bőröm, főleg a szám és az orrom környéke. Ebben az esetben nem olyan hatékony sajnos, de egyébként akinek nem betegesen szárazak az ajkai, annak remek lehet. :)