dorinaerdelyi

Regisztráció dátuma: 2019. április 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. április 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Garnier Regeneráló Kézápoló Krém

Garnier Regeneráló Kézápoló Krém
2019. november 30.

Kb 5.-jére vásárolom ujra. Egyszerűen imádom! Az illata, a texturaja, minden !! Könnyen eldolgozható, hamar beszívja a kezem, puha lesz utána a bőröm. Otthon és az autóban is van 1-1 tubussal.
Nagyon ajánlom!

The Body Shop Sheavajas Tusfürdő

The Body Shop Sheavajas Tusfürdő
2019. november 30.

Kiszaradasra hajlamos a bőröm, ezért ruháztam be erre. Első furdes után a párom megkérdezte, hogy az ő tusfurdojevel furodtem-e.. 😄 Számomra elég “férfias” az illata, de egyébként hatásra semmi extra, legalább nem szarit mégjobban, mint pl egy Yves Rocher termék.

Yves Rocher Hydra Végétal Mélyhidratáló Koncentrátum

Yves Rocher Hydra Végétal Mélyhidratáló Koncentrátum
2019. november 30.

A hozza fűzött remények ellenére elég nagy csalódás sajnos. A nappali arckrem alá használtam, ami szintes Yves, de sajnos semmi pozitív hatást nem vettem észre aközött, hogy kenem vagy hogy egyáltalán nem.
Nem vagyok elégedett.

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Arclemosó Tonik

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Arclemosó Tonik
2019. november 30.

Kb. a flakon felénél járok, de már másik tisztított vettem , el sem használtam. Szegény kissé vízhiányos bőröm nem köszönte meg a használatot, meg úgy is szárította, hogy mellette hidrataltam a bőröm.
Én személy szerint nem ajánlom!

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló
2019. november 30.

Még tavaly ilyenkor bementem egy Yves Rocher boltba, és majdnem 20ezer forintnyi cuccal jöttem ki, mondván végre “felnőtt” vagyok, albérletet fizetek, így ideje elköltenem egy nagyobb összeget a bőröm épségéért.
Na mostanra ezt meg is bántam.. ami Yves termek elfogy, már olvasok is utána, hogy mit ajánlanak.
Ezt az arckremet is megvettem, de elég nagyot csalódtam. Nincsen szörnyen érzékeny borom, sőt szinte semmi extra, de télen azért eléggé megviseli a hideg levegő. Több hétig kentem, mint a kisangyal (emellett este maszk, tisztítás minden ami “előírás”), de esküszöm, úgy éreztem inkább ront a helyzeten és pluszban szaritja is..
valamiért nekem az Yves egy hatalmas nagy koppanás, remelem azért másnak hatásosabb!

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás
2019. november 30.

Puha, finom hatást kelt a bőrömön. Száraz, igénybe vett arcborre bátran ajánlom. Nagyon finom illata van, ez az egyetlen Yves termek, ami nekem bevált, ez az amiből újra vennék, ha elfogyna.

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2019. április 23.

Kb. 2 éve fedeztem fel ezt a tust, azóta favorit!! Előtte is maybelline-t használtam (a görbítettet), viszont ezzel precízebb, vékonyabb vonalat tudok húzni. Minden nap húzok tusvonalat, így mondhatni volt időm kitapasztalni működik-e, és véleményem szerint perfect! Nálam minimum 1 hónapig szokott tartani 1 darab, ami az árát tekintve tökéletesen megéri nekem.

Maybelline Dream Matte Mousse Alapozó

Maybelline Dream Matte Mousse Alapozó
2019. április 23.

Nagyon könnyű felvinni, a hab állaga miatt tetszett meg nagyon, viszont nem a legtartósabb.Többször volt már, hogy a kis ráncaimban felgyülemlett az anyag, így foltos volt az arcom.

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2019. április 23.

Pontosan azok a színek, amiket alapvetően szeretek felvinni a szemhéjamra. Féláron jutottam hozzá, és azért a pénzért abszolút megérte. Eddig bevált.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2019. április 23.

Nekem teljesen bevált. Keményebb gumi anyagból van a keféje, így könnyen szét tudom választani a pilláimat vele.