dorinajung

Regisztráció dátuma: 2018. április 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. április 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Balea Deo Roll-On Himbeere & Rhabarb

Balea Deo Roll-On Himbeere & Rhabarb
2018. április 2.

Sajnos becsapott az, higy a Balea általában jó minőségű termékeket forgalmaz. Ez a dezodor sajnos nem izzadás gátló, nem foltmentes, nem illatos, és viszkedtem tőle. Utóbbihoz hozzáteszem hogy érzékeny a bőröm.
Én senkinek nem ajánlom, mindenkit lebeszelek róla ha tudok.

Balea 2-Klingen Einwegrasierer

Balea 2-Klingen Einwegrasierer
2018. április 2.

Eldobható borotvának tökéletes, egyszer pont jó, de nem voltam elájulva tőle. Az árát pont megéri, de többet nem. Olcsó SOS megoldásnak ajánlanám.

Balea Cake My Day Handcreme

Balea Cake My Day Handcreme
2018. április 2.

Szerelem első látásra! Imádom a csajos dolgokat, és a cukros, sütis, nagyon gyümölcsös illatokat is. Na ez mindegyik.. nem volt kérdés hogy velem jön-e azért a pár száz forintért. Elég kiadósnak tűnik, pár hete használom napi több alkalommal, és nem érzem hogy sok fogyott volna. Minőségben tetszik, hogy nem egy vastag zsíros dologról van szó, nyilván a súlyos kézszarazsaggal küzdő hölgyeknek mást javasolnék, de nekem ez pont elég, így a mindennapi kenegetésre.😻

Balea Trockenshampoo Tropical Coconut

Balea Trockenshampoo Tropical Coconut
2018. április 2.

A régebbi Balea szárazsamponokat utaltam, mivel kellemetlen szagú volt az összes, mindamellett hogy csomókban állt tőle össze a hajam. Nagyon nagyon fincsi illata van, imádom!
Minőségben talán veri a Batiste-ot, az ár pedig feleannyi.
Nagyon tudom ajánlani.🙂
Szerintem limitált kiadás a jó időre való tekintettel, szóval ha valakinek bejött, érdemes feltankolni belőle, én is ezt teszem.