DorinaS

Regisztráció dátuma: 2020. november 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. november 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2022. március 9.

Első retinolos szérumom volt és az én rutinomban egy alap termék marad, az biztos :) szintén TO azelainnal nekem csodát műveltek a pattanás utáni foltjaimmal.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2021. december 23.

Amióta a Dm-ben is kaphatóak a termékek mindig nézegettem ezt a lemosót mivel eddig nem találtam olyat ami után ne húzódna a bőröm, és december elején többszörös dm pontok voltak a G&G termékekre, így gondoltam adok neki egy esélyt. Nálam ő lett a befutó arclemosó, biztos, hogy állandó tagja lesz a a kedvenc termékeimnek.

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine
2021. december 8.

Kb. 2 hónapja használom de már a második hét után tudtam, hogy számomra ez lesz a befutó bha. Csúnya miteszereimmel úgy elbánt, mint még soha semmi. Sokszor még most is állok a tükör előtt és nem akarom elhinni, hogy ilyen szépen kitisztította a miteszeres arcomat. Az ára nagyon kedvező és könnyen beszerezhető. Kedvenc termékem lett, az biztos :)

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2021. október 31.

A legjobb testápoló amit valaha próbáltam. Szeptember elejétől már sokkal jobban kell hidratálnom, mivel a kezeim és a lábaim nagyon szárazak de ez a bő 2 hónap alatt amióta használom semmiféle ilyen problémám nem volt. A kiszerelése is nagyon gazdaságos és ár-érték arányban messze a legjobb.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2021. augusztus 27.

Ez volt az a termék amit annyira de annyira szeretni akartam, mivel sok jó vélemény van róla illetve a közeli DM-ben mindig lehet kapni és az ára is nagyon baráti. Azonban az én bőröm nem szerette, szárította a bőrömet és olyan csúnya volt tőle, mint 4 évvel ezelőtt amikor nem foglalkoztam vele rendesen.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2021. április 13.

Kimagaslóan a kedvenceim lettek a The Ordinary termékek de ez az ami tényleg első használat után látványossan javított az bőrképemen. Első használatkor nagyon csípett így csak kb. 7 percig tudtam fent hagyni, azóta 8-10 percig szoktam mikor mekkora turbó kell az arcomnak. Heti egyszer használom így nem fogy gyorsan de a hatása valami fantasztikus.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. április 13.

Kombinált bőrömön tökéletesen működik, nagy kiszerelésben vettem meg ami sokáig elég szóval ár-érték arányban számomra verhetetlen!

A'PIEU Pure Block Natural Sun Cream Daily SPF45 / PA+++ (régi)

A'PIEU Pure Block Natural Sun Cream Daily SPF45 / PA+++ (régi)
2021. február 26.

Nagyon jó kis fényvédő, gyorsan beszívódott és a zsíros bőröm is szerette. Viszont ahogy a legutolsó tubus is elfogyott nem vettem újra, mert egy picit kezdett zavarni az illata. A bőrömnek semmi baja nem volt vele így én csak is ajánlani tudom, egy próbát mindenképp megér! :)

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA
2021. február 26.

Most értem az első üveg végére és megvoltam elégedve a termékkel. Nagy kedvnec TO azelainnal használtam együtt és egy kis turbó volt a szérum a krém mellé. Csak ez a termék nekem magában olyan nagy csodát nem művelt, viszont a másik TO termékkel szépen javították a pattanás utáni foltjaimat.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2021. február 23.

Nagyon szeretem ezt a márkát de ez a termék nekem egyáltalán nem vált be. Iszonyatos nagy, gyulladt pattanások jöttek ki tőle, szerintem utoljára 5 éve volt ennyire csúnya az arcom. 3. használat után reggel ahogy megláttam magamat a tükörben nem is akartam elhinni, hogy ez az én bőröm. Utána leálltam a használatával és 2 hete egy utolsó esélyt adtam a terméknek, hátha.. de nagyon nem!!
Szomorú vagyok miatta, mert nagy reményeket fűztem hozzá :(