Dorine

Regisztráció dátuma: 2014. október 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Phi Flowerpower Kellemes Krémdezodor

Phi Flowerpower Kellemes Krémdezodor
2021. március 9.

Nem vagyok egy nagy levendula-fan, de ennek a terméknek az illata nagyon tetszik. Az izzadásgátló tulajdonsága nem a legjobb, ezért a mínusz egy csillag. Ettől függetlenül a laza, tavaszi vagy őszi napokon abszolút vállalható.

Dove Baby Illatmentes Törlőkendő

Dove Baby Illatmentes Törlőkendő
2021. február 22.

Nekünk nagyon bevált, a kendő anyaga és az illata is szuper, élmény vele popsit törölni. ☺️ Mostantól csak ezt vesszük, bár az ára elég borsos, de megéri.

Mádara Ránctalanító Szemkörnyékápoló Krém

Mádara Ránctalanító Szemkörnyékápoló Krém
2021. január 21.

Nem éreztem semmilyen hatást, sajnálom. Az összetevői nagyon szépek, de nem ezt veszem újra legközelebb, az ára nagyon magas.

UPDATE: le kell vonjak még egy csillagot. Felkenés után fehéres-csillogós-opálos színt hagy, amit el sem tudtam tüntetni, pedig keveset vittem fel belőle. Ha sminkelsz rá, valószínű az alapozó eltünteti, de én nem használok, így csak a gond volt vele, hogy alig tudtam levakarni. Esti használatra oké.

Mustela Maternité Terhesség Utáni Feszesítő Gél Testre

Mustela Maternité Terhesség Utáni Feszesítő Gél Testre
2021. január 10.

Nekem bevált, az első és második terhességem után minden este használtam és szépen rendbe hozta a striákat. Az összetevői miatt választottam. Eléggé túl van árazva, de a minőséget meg kell fizetni.

Dr. Konopka's Erősítő Sampon

Dr. Konopka's Erősítő Sampon
2021. január 8.

Nem szoktam ennyire szigorú lenni, és több esélyt is adtam ennek a samponnak, de ennél többet nem tehetek... borzasztóan szárít (még az arcbőrömet is, ha éri a hab), a hajam fele pedig kihullik, mire megszárítom, annyira összegubancolódik tőle. Kár, pedig a többi Konopka's terméket szeretem.

Eucerin Kids Sun Gyermek Napozó Spray FF50+

Eucerin Kids Sun Gyermek Napozó Spray FF50+
2021. január 6.

Vegyes érzelmeim vannak, mert alapvetően egy kifogástalan termék, de az állaga és a szaga engem kiborított. Teszi a dolgát, a babám nem égett le, védi a bőrt és a összetevők listája is csodás. Az ára eléggé borsos, nekem jobban bejön a színtelen spray változat, azt veszem újra.

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam
2021. január 5.

Ajándékba kaptuk babafürdetőnek, és nagyon bevált. Miután a rozaceás bőröm besokallt a sokezer forintos lemosóktól, gondoltam, hátha ez a babafürdető segít... és lássanak csodát, eltűntek a vörös foltjaim!!! Ez a krémes tusfürdő egy csoda, én és a babám is elégedettek vagyunk. Legközelebb is ezt veszem majd arclemosó gyanánt (is).

Olivia Natural Pálmarózsa-Narancs Dezodor

Olivia Natural Pálmarózsa-Narancs Dezodor
2021. január 5.

Hát, mit is mondjak... az összetevői és az illata miatt megérdemel 3 csillagot, de sajnos az izzadtsággal melegben nem veszi fel a harcot. Kár, többet vártam tőle.

Cv Cadea Vera Clear 2In1 Púder & Make Up

Cv Cadea Vera Clear  2In1 Púder & Make Up
2021. január 3.

A legjobb púder evör! A 20-as soft beige változatot használtam évekig, még a régi változatban. Remélem, semmit nem változtak az összetevői, mert újra szeretnék venni egy dobozzal.

CD Golyós Dezodor Hársfavirág & Citrom

CD Golyós Dezodor Hársfavirág & Citrom
2020. december 23.

Nem rossz, nem rossz, de a jó azért nem ilyen. Ha egy kicsit is megizzadok, már feladja a küzdelmet. Az illatát szeretem, nem irritálja a bőröm, így ha más nincs, elhasználom.