dorka1995

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Balea Volume Effect Forming Water

Balea Volume Effect Forming Water
2017. június 24.

Gondoltam a kissé lelapult hajamnak ad majd egy kis volument, egy kis tartást. Hát rosszul hittem. Semmit nem ad a hajnak, meg plusz puhasagot vagy fényt sem tapasztalok. Soha többet nem venném meg.

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2017. június 24.

Jaj de nagyon szeretem! Első igazi highlighterem, gondoltam ha nem válik be akkor sem nagy pénz... De igenis bevált! Nagyon szép, természetes, nem ad mű hatást. Nekem a csomagalassal sincs semmi bajom, egyben van pedig mar par hónapja megvan.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2017. április 12.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, gondoltam ha nem is jon be ennyit megér. Na de bejött!! Meghozza mennyire. Nagyon száraz a kezem sajnos, de ez a krem az elso hasznalat utan csodat muvelt! Imadom 5*

Balea Regenbogen Tusfürdő

Balea Regenbogen Tusfürdő
2017. március 4.

Nagyon edes a csomagolasa, szeretem a baleas cuccokat. Az illata is isteni, jo vele furdeni, de sajnos nem sokaig leszek tole csillag es felho illatu :( alig lehet erezni furdes utan

Dr. Kelen Sunsolar Bronz Szoláriumkrém

Dr. Kelen Sunsolar Bronz Szoláriumkrém
2017. február 25.

Nagyon szeretem ezt a kremet hasznalni! Azonnal latszik az errdmenye mar az elso alkalom utan! Viszont a szaga borzaszto eros a szolizas utan, es nagyon sokaig lehet meg erezni! De mivel a barnulast tenyleg segiti, nem szarit stb. Ezert megy az 5*

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír
2017. február 12.

Ajandekba kaptam, eddig 2xer hasznaltam es imadom! Nagyon szepen megtisztitja a boromet, foleg az orromon levo fekete miteszereket szepen eltunteti! Illatat is imadom + olyan finom puha lesz a hasznalata utan az arcborom! 5*

Astor Long Life Szempillaspirál

Astor Long Life Szempillaspirál
2017. január 13.

Nekem nagyon szépen szetvalasztja a pillaimat. Könnyű felvinni es nem leszek tole panda nap vegere sem 🐼☺ Ara egyáltalán nem veszes

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál
2017. január 13.

Elsore el voltam ajulva tole..tetszett az illata, a kefeje, nagyon szepen tudtam vele dolgozni..de aztan kb 1 honap utan nagyon rossz szaga lett, es a hasznalata sem lett egyszeru..kar erte

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza

Szépen lehet vele dolgozni, de nagyon konnyen torik, ezert csak 4*

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2017. január 12.

Azért ne várja tőle senki, hogy a hófehér bőréből hipphopp karibi barna lesz. Egy kis kellemes barnaságot adott, mellette hidratál is, az illatát is szeretem. Nem rossz termék, de nem a legjobb barnító.