Dorka66

Regisztráció dátuma: 2017. március 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. március 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Soolantra 10 mg/g Krém

Soolantra 10 mg/g Krém
2018. május 17.

Rozáceas göbök miatt írta fel a bőrgyógyász, mert hogy ennek a krémnek a hatóanyaga annak az atkának az elszaporodása ellen jó, ami tulajdonképpen a göböt okozza. A lézeres kezelést követően kezdtem el használni már egy hónapja. A göbök 1 hét alatt eltűntek (pedig 3 hetet mondott a doki!), és azóta se volt egy darab sem, pedig előtte folyamatosan volt több is egyszerre. A pirosságot nekem a lézer enyhítette, de egy picit talán ez a krém is. Ami viszont még fantasztikus változás, az az, hogy már nem olyan durva érdes a bőröm, hanem puha, így könnyebben sminkelhető is! Nekem abszolút megérte az árát!!!

Mixa Extreme Nutrition Gazdag, Tápláló Krém (25%)

Mixa Extreme Nutrition Gazdag, Tápláló Krém (25%)
2018. március 19.

Azonnal hidratálja a száraz bőröm, puha lesz tőle, nem bántja az érzékenységét.

Mixa Kipirosodás Elleni CC Arckrém SPF15

Mixa Kipirosodás Elleni CC Arckrém SPF15
2018. március 19.

Hát ez egy nagy tévedés volt. A 25% olajos Mixa krémet használtam eddig, gondoltam váltok egy kevésbé zsírosra, így, hogy jön a jobb idő. A bőröm piros és ragyás lett tőle, nem is jó érzés viselni. Borzasztó nagy hiba volt megvenni. :( Szerintem a parfüm és a citromsav erősen allergén egy elvileg kipirosodást gátló krémbe! Ja és nem igazán értem, hogy kéne bármi fedést adnia, fehér a krém.

Peripera Peri's Ink The Velvet

Peripera Peri's Ink The Velvet
2018. március 9.

iherb-en rendeltem a szokásos vitaminjaimmal együtt. Kicsit tartottam a színválasztástól, de szuper jó, illik hozzám. Könnyű felvinni, evés után is fent marad, fantasztikus, így nem kell folyamatosan nézegetni, hogy van-e még szín a számon :).

Pupa Professionals Ultra Fixing Eye Primer

Pupa Professionals Ultra Fixing Eye Primer
2018. március 9.

Vékonyan kell kenni, és akkor nekem nap végén, még edzés után is makulátlan marad a szemhéjfestékem. Most használok ilyet először, de ez egy jó választás volt ár-érték arányban is.

Pupa I'm Ajakrúzs

Pupa I'm Ajakrúzs
2018. március 9.

Imádom a 422-es árnyalatát. Tél-ősz színtípus vagyok, és egy sminkes ajánlotta ezt a sötétebb, nekem először szokatlan színt, de azóta kedvenc. Nem túl tartós, de ezt nem is ígéri. Szép színek, kellemes állag.

Mixa Baby Habzó Olaj Fürdéshez és Zuhanyzáshoz

Mixa Baby Habzó Olaj Fürdéshez és Zuhanyzáshoz
2018. február 7.

Kisgyerek fürdetéséhez praktikus a pumpás kiszerelés. A célnak megfelel, de semmi különös.

Mixa Intenzíven Tápláló Kézkrém

Mixa Intenzíven Tápláló Kézkrém
2018. február 7.

Jó illatú, jó állagú, megfelelően hidratál, DE sajnos ragacsos érzetet hagy maga után.

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster
2018. február 7.

Már sokszor újravettem, csak ez vált be. Nagy a keféje, szép hosszú és dús pillákat eredményez.

Baba Lanolinos Szappan

Baba Lanolinos Szappan
2018. február 7.

Évek óta ezzel fürdünk. Egy nagyon bio kozmetika vezetője is megerősített abban, hogy a test bőrének ez a legjobb (arcra nem!). Nem szárítja a bőrünket, nem is kell használnunk testápolót utána. Az illata lehetne élvezetesebb, de már megszoktam és büdösnek nem mondanám.